Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Da li je neko imao problema sa usisnom lulom karburatora na Pulseru 125? Meni je pukla sa obe strane pa mi vuce fals vazduh i nema ler... Zvao sam Massetehnik u Novom Sadu i nemaju, gde bih mogao da nabavim? 

Listaj unazad temu XT600, Andreja je skoro imao problem sa flanšnama i lepio je nečim, za sad mu radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Kumane
  • Motocikl: Sprint prlser 200

Da li je neko imao problema sa usisnom lulom karburatora na Pulseru 125? Meni je pukla sa obe strane pa mi vuce fals vazduh i nema ler... Zvao sam Massetehnik u Novom Sadu i nemaju, gde bih mogao da nabavim? 

Probaj na ovom sajtu da pronadjes odgovarajuci deo   :D  http://alexnld.com/product/26mm-carburetor-42mm-air-filter-fitting-for-most-4-stroke-quad-pit-dirt-bike-engines-molkt/  ili na ovom  http://www.chinesemotorcyclepartsonline.co.uk/partno_30418_1281_XF125L-4B_Renegade%20125.php , ja vozim pulsesra od 200 kubika pa nisam siguran kako izgeda usisna lula od za 125-ticu :)  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

@Djonko98 lepa voznjica, a i podsetio si me da zakacim ovde snimak :D

 

Bio sam u Temisvaru pre neku nedelju, pa sam tamo malo snimao....Imam i ovde po Novom Sadu dosta materijala al nikako da uhvatim vremena da editujem malo...

 

Evo je tema http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/114087-tomos-virago-i-pulser-do-temisvara-i-nazad/#entry1861126

 

A evo snimak :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Enduro gladijator

 

34429447_575c11998196d6-05492040stealth-

 

 

A preko njega kamilja grba od 2.5 litre vode

 

232161_26590_L.jpg

 

Naravno, moji nisu kao na ovim slikama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Reparacija zadnjeg amortizera je, na moju i mog džepa žalost, bila kratkog veka. Ipak je glavni semering rikn'o a nisam uspeo nigde da nađem takav ili ko pravi po uzorku.

Na kraju sam ugradio polovan Marzocchi sa Cagive Mito. Uljno-vazdušni, servisabilan. Morao je da se produžava u gornjem delu za 3cm i da se prave distanc platne u donjem kačenju. Bar za njega ima delova za reparaciju da se nađe :)

 

Iskoristio sam momenat zamene ulja i ugradio helicoil na dva šrafa desne dekle gde mi je balavilo ulje i istovremeno prešao na Ipone 15.50. Nadam se da će se bolje pokazati od 10.40 na predstojećim vrućinama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ovaj moj sam kupio kod Lakija Vladana sa foruma. Kvalitet je tačno jednak ceni. Može bolje, viđao sam i mnooogo gore. Meni taman, čak je i lagano isproban na Glinari pre neki vikend :)

U svakom slučaju moja preporuka za komad opreme, ima puno prednosti nad jaknom u letnjem periodu. U gradu i na off-u pogotovo. Uz malo mašte 100% upotrebljiv i na hladnije vreme (duks ispod gladijatora, najobičnija civilna jakna preko).

 

Kamila mi se pokazala kao smaranje-eliminator, samo zacuclam crevce, kad se budem izveštio moćiću i u vožnji da pijem vodu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

Jel neko menjao dizne i jel imaju da se nadju za nas model? Da stavljam iste ili koji  broj vecu neka preporuka?

Imas na aliexpresu dizne, ja sam vec gledao. Moras da menjas 2 dizne i da dobro nastelujes karburator. U svakom slucaju ja se ne bih "mucio" sa tim... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Cube '98 (Očeva); Sprint Pulser 125

@Marko1995, hvala
Sad gledam tvoj, odlican je, koju si kameru koristio?


Evo ga jos jedan, malo kraci snimak:  



:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Qingqi QM200

Na koliko se vrte vase 200ke imam problem na oko 8500-9000 krece da secka kao da preskace da li je imao neko slican problem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Kumane
  • Motocikl: Sprint prlser 200

Ja sam imao slican problem , kabel od svecice mi je probijao  :)  a moguce je da ti probija i na kapku od svecice :) proveri  pa javi na forumu da li i dalje secaka :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja