Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: subotica-zednik
  • Motocikl: Qingqi 200QM

poz kolege

Da li ima neko odavne da prodaje Qingqi ili pulser 200?

po netu nisam bas nije neki izbor od 200ccm pa reko ako se neko odavde odluci da proda nek se javi  :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Otvaranje je bilo a da ne pričam da 'sezona' ni ne postoji, postoje samo pauze dok se sneg ne istopi :popovanje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Mol-Ada
  • Motocikl: Qingqi QM 125 GY-2B

Nego kad smo vec kod auspuha  :lol:

post-37568-0-06456200-1462210034.jpg

Evo ovo je najbolji auspuh koji moze da se stavi na nase motore i stojim iza toga da je bolji od bilo kojeg drugog,pa cak i od onog Lexteka sto stavljaju Amerikanci,da ste vi samo mogli to da cujete  :D  Drmao je zemlju  :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Mol-Ada
  • Motocikl: Qingqi QM 125 GY-2B

 

 

De bre 160e? Pa Race Ada prodaje svoje ovale za 90e, Darko za isto ili manje...

Dragon Ada, pozovi ih pa pitaj. Za 125icu + kineza meni ne vredi...

 

Race Ada i Dragon Ada nije isto :) Obojica su mi radila auspuhe, jedan za 750cc drugi za 600cc. Za XT sam radio u Race Adi pre 4 meseca. 

 

Na 200cc kinezu sam imao prohromski potpuno otvoren, rucno radjen domaci 40e je bio. Na kupujem prodajem imas za 20-50e za 125-400cc 4t motore i skutere. Imas domacih proizvodjaca barem na forumu 4tvoricu. 

 

Necu da se raspravljam i ubedjujem te i diram ti sneska, al 160e ...

 

Jeste tacno je ovo sto Egon prica,ja sam ih bio pitao koliko bi kostalo da mi izradi ovakav kao sto je na slici iznad.I kaze nije 160e neeegoo 150e  :jok: Cuo sam da im toliko dobro ide da su cak nosili auspuhe za Madjarsku da ih prodaju,pa je covek verovatno digao cenu misleci da je na istom nivou kao Akrapovic  :lol: Inace bio sam i kod Roberta (Race Exhaust Ada) on trazi 90-120e zavisi kakav model zelis.  

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

 

 

 

De bre 160e? Pa Race Ada prodaje svoje ovale za 90e, Darko za isto ili manje...

Dragon Ada, pozovi ih pa pitaj. Za 125icu + kineza meni ne vredi...

 

Race Ada i Dragon Ada nije isto :) Obojica su mi radila auspuhe, jedan za 750cc drugi za 600cc. Za XT sam radio u Race Adi pre 4 meseca. 

 

Na 200cc kinezu sam imao prohromski potpuno otvoren, rucno radjen domaci 40e je bio. Na kupujem prodajem imas za 20-50e za 125-400cc 4t motore i skutere. Imas domacih proizvodjaca barem na forumu 4tvoricu. 

 

Necu da se raspravljam i ubedjujem te i diram ti sneska, al 160e ...

 

Jeste tacno je ovo sto Egon prica,ja sam ih bio pitao koliko bi kostalo da mi izradi ovakav kao sto je na slici iznad.I kaze nije 160e neeegoo 150e  :jok: Cuo sam da im toliko dobro ide da su cak nosili auspuhe za Madjarsku da ih prodaju,pa je covek verovatno digao cenu misleci da je na istom nivou kao Akrapovic  :lol: Inace bio sam i kod Roberta (Race Exhaust Ada) on trazi 90-120e zavisi kakav model zelis.  

 

 

Ne bi iznosio svoje misljenje ciji su bolji i kako koji radi, ko je duze u ovoj prici zna neku istoriju izmedju njih dvojice. Robertu svako postovanje i za profesionalni odnos i za rad i za cene koje su daleko ispod kvaliteta koji pravi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Ja menjam ulje na nekih 4-5000 km al dosipam i redovno kontrolisem...Poslednje dve godine sipam Ipone 15.5, a prelazim od aprila do oktobra u proseku 1200 km mesecno, pa mi se ne isplati da dajem po 1000 din svaki mesec jos i za ulje...Sto se tice obrtaja kazaljka je otkazala, vozim ga uvek 90-100 km/h (pun ili skoro pun gas)(otvoren put) ali sam mu stavio prednji lancanik veci za 1 zub pa su samim tim i obrtaji malo nizi u odnosu na fabricki...Motor i dalje radi ko i prvog dana, evo kod mene 24.000 km i kod prvog vlasnika 1500 km

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Au brate kad ste pisali na ovu temu, tek sad vidim da sam malo omasio vreme...bemti tapatalk il internet

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Kreidler Street 125dd

Drustvo, da li neko zna mozda nekoga ko poznaje eventualno nekoga ko mozda prodaje agregat (suzuki klon) od 200cc, ispravan ili neispravan?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Pozdrav koja je duzina zadnjeg amortizera od rupe do rupe?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Cube '98 (Očeva); Sprint Pulser 125

Ili ima li neko 'pouzdanu' ideju podizanja repa?

Cuo sam za metodu da se stave nove koske, ali sam cuo da je i skupo

Takodje sam cuo za dosta nebezbednih nacina

Ima li neko ideju da se samo vizuelno plastike podignu, a da ram ostane iste visine, ili nesto?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Da li i gde moze da se kupi nov Sprint Pulser 200, Sprint Apollo 250 ili Qingqi Supermoto 200 i koje su cene? Vidim da Sprint ima predstavnistvo u Novom Sadu ali nisam uspeo da nadjem cenovnik.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja