Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Možeš preko Bokilića da naručiš. Ja ću preko njega taman posle Uskrsa da naručim za sebe po broj veće pa da se malo igramo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Kreidler Street 125dd

Nisam siguran da znam ko je bokilic :) , ja planiram da promenim auspuh, da stavim neki, mozda cak i protocan, pa bih onda definitivno morao da stavim vece diznice i ovako su male, LM daobro bi mi dosao kontakt bokilica :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Kreidler Street 125dd

http://forum.bjbikers.com/index.php?/user/2079-bokilic/

 

Veličine standardnih i broj većih i opis uticaja imaš na sredini treće strane ove teme.

Ne mogu da nadjem koje su dizne na 125cc, tacnije, kojih su dimenzija, ako neko zna, neka napise, a ako ne, rasturicu karb, pa cu da proverim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Kreidler Street 125dd

Pitao sam jer sam i pretpostavio da znate za njega, sto se tice velicine sigurno su isti fi, ne znam da li su fi5 ili fi4, a sto se tice velicine to znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Hornet 900

Katalizator,razmisljam da ga eliminisem i da tako ostavim,top prazn.E sad,hoce li biti bucan previse tako?

Ako ce da brunda,onda nemam nameru da diram bilo sta.Sta mi predlazete?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Katalizator,razmisljam da ga eliminisem i da tako ostavim,top prazn.E sad,hoce li biti bucan previse tako?

Ako ce da brunda,onda nemam nameru da diram bilo sta.Sta mi predlazete?

Slobodno eliminiši katalitazore iz grane i topa.

Što se tiče praznine topa, stavi perforiranu cev i oko nje izolaciju. Neće da brunda... :P:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Katalizator skini al onda obavezno i onaj ventil sa grane. Dobićeš malo bolji odziv na gas, konkretniji zvuk i manje grejanje agregata i izduvnog sistema.. On se nalazi na spoju grane i lonca, u levku. U loncu nema nikakvog katalizatora, samo prigušivač pri vrhu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Hornet 900

Katalizator skini al onda obavezno i onaj ventil sa grane. Dobićeš malo bolji odziv na gas, konkretniji zvuk i manje grejanje agregata i izduvnog sistema.. On se nalazi na spoju grane i lonca, u levku. U loncu nema nikakvog katalizatora, samo prigušivač pri vrhu.

Cekaj,cim skinem top katalizator se nalazi u njemu,odmah na samom sastavu topa i grane.

Ako je tako moracu da secem top da bi prisao katalizatoru,to je malo zeznuto.Verovato nema grugog nacina da ga se resim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Mora da se seče. Posle obrati pažnju da lepo ofarbaš jer će u suprotnom početi da rđa u roku od odma'.

 

catalyser.jpg

 

I samo saće je žilavo i treba ga ubedjivati da izađe. Što veći šrafciger, armatura, stega... i zimski čekić.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Vadi odma nece da bude bucan bez katalizatora, buka je od lonca, njega obavezno menjaj :)

 

http://youtu.be/8lFKJ44YS-Y

 

Katalizator,razmisljam da ga eliminisem i da tako ostavim,top prazn.E sad,hoce li biti bucan previse tako?

Ako ce da brunda,onda nemam nameru da diram bilo sta.Sta mi predlazete?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Kreidler Street 125dd

Ne mora da se menja, ja sam izvadio katalizatore, a kada sam vec otvorio lonac odmah sam izvadio i sve iz njega, stavio perforiranu cev, na nju navukao 4 nerdjajuce zice za pranje sudova i oko svega toga vunu i dalje je tih ali ima lepsi (dublji) zvuk, ako neko hoce da se cuje glasnije, moze samo da napravi veci otvor na kraju i to je to. Samo je bitno da cev bude sa dosta rupa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Hornet 900

Pa on sad nije previse bucan,zvuk je ok,moglo bi bolje ali znamo svi da koliko para toliko i muzike. Mislio sam samo da ga malo rasteretim,smanjim grejanje agregsta,a pri tome ne bih da zeznem nesto vezano sa zvukom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

Naravno najlakse je promeniti lonac, ali ako imas volje mozes prepraviti fabricki i s tim dobiti veoma dobar zvuk. Ja sam hteo da mu kupim drugi lonac ali kad sam saznao cenu koja je oko 160eura odustao. Prosle godine sam prepravio lonac na Pulseru i izvadio katalizator. Zvuk je predobar za 125icu, bar po meni. 

 

Pogledaj snimke ako te zanima i ako imas neka pitanja slobodno mi posalji privatnu.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Hornet 900

Nema sta,zvuk je neuporedivo bolji nego inace,ako mi nesto zapne imam te u vidu,kratak sam sa vremenom ovoh dana pa nikako da se iskonbinujem i resim da krenem sa radom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

 

De bre 160e? Pa Race Ada prodaje svoje ovale za 90e, Darko za isto ili manje...

Dragon Ada, pozovi ih pa pitaj. Za 125icu + kineza meni ne vredi...

 

Race Ada i Dragon Ada nije isto :) Obojica su mi radila auspuhe, jedan za 750cc drugi za 600cc. Za XT sam radio u Race Adi pre 4 meseca. 

 

Na 200cc kinezu sam imao prohromski potpuno otvoren, rucno radjen domaci 40e je bio. Na kupujem prodajem imas za 20-50e za 125-400cc 4t motore i skutere. Imas domacih proizvodjaca barem na forumu 4tvoricu. 

 

Necu da se raspravljam i ubedjujem te i diram ti sneska, al 160e ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja