Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

 

Razmisljao sam o pulseru 125 i 200cm.Pitao par drugova i svi su mi preporucili da ne kupujem zbog bukvalno raspadanja motora.Primer:drug kupio novi pulser,nalepnice sa 500 km otpale,prednje vile propale na 6000km.Za sumu nije nikako jer pocne da greje i na kraju ga je tesko upaliti.Delovi retki za njega i nekvalitetni.Na kraju sam kupio apollo 2009 god i mogu reci da je 100000000x bolji od pulsera.

Koji lozac, isti MileM..

 

Šta pričaš ti jbt??? :tras2:

Dečko samo prenosi svoje utiske i ono što je video... :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

 

 

Razmisljao sam o pulseru 125 i 200cm.Pitao par drugova i svi su mi preporucili da ne kupujem zbog bukvalno raspadanja motora.Primer:drug kupio novi pulser,nalepnice sa 500 km otpale,prednje vile propale na 6000km.Za sumu nije nikako jer pocne da greje i na kraju ga je tesko upaliti.Delovi retki za njega i nekvalitetni.Na kraju sam kupio apollo 2009 god i mogu reci da je 100000000x bolji od pulsera.

Koji lozac, isti MileM..

 

Šta pričaš ti jbt??? :tras2:

Dečko samo prenosi svoje utiske i ono što je video... :P

 

 

Teško da Nikola ima ikakve utiske o Pulseru. Kod mene 'rekla-kazala' može da naiđe samo na promaju...
 

Razmisljao sam o pulseru 125 i 200cm.Pitao par drugova i svi su mi preporucili da ne kupujem zbog bukvalno raspadanja motora.Primer:drug kupio novi pulser,nalepnice sa 500 km otpale,prednje vile propale na 6000km.Za sumu nije nikako jer pocne da greje i na kraju ga je tesko upaliti.Delovi retki za njega i nekvalitetni.Na kraju sam kupio apollo 2009 god i mogu reci da je 100000000x bolji od pulsera.

 

Nov kinez, poznato je da završna obrada nije nikakva. Meni prednji blatobran i maska fara kao da sam ih mazao kiselinom. Kilo lošeg laka, bočne plastike se odrale od torbi za jednu vožnju po gradu. Takođe je poznato kako su 'distributeri', odnosno njihovi dunđer-majstori sklapali komade za prodaju, skoro ni jedan šraf nije dotegnut pa ni na prvom sledećem servisu. Opet, ni ponosnim novim vlasnicima nije padalo na pamet da to treba da se uradi. Pola njih nisu poštovali ni period razrade. Kad sam kupovao biciklu novu u radnji pre milion godina, čovek (vlasnik i majstor) kaže - dečko, dođi sutra da ga preuzmeš dok ja danas sklopim, probam i pritegnem. A onda dođi ponovo za dva dana da pritegnemo još jednom.

Za običnu biciklu a gde je motorno vozilo  :moto2:

Pregreva se jer je uštrojen benzin u karbu radi manjeg zagađenja i tih normi a ne pomaže ni onaj egr/erg/trtmrt ventil katalizator + može biti da i neka flanšna duva falš vazduh jer opet, nije dobro sastavljeno...

Delova ima sasvim dovoljno u Novom Sadu.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Beograd, Vladičin Han
  • Motocikl: sv650s

Ah da, zaboravih da postavim sliku od pre jedno mesec dana. Primetih kad sam stigao na posao, posle 12km autoputem :na_glavi::)

 

DSC_0574.JPG

e59da55bb9cc403c60b4ca6eb914e329.jpg

...

 

 

Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • We make noise, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125 Honda 80

Razmisljao sam o pulseru 125 i 200cm.Pitao par drugova i svi su mi preporucili da ne kupujem zbog bukvalno raspadanja motora.Primer:drug kupio novi pulser,nalepnice sa 500 km otpale,prednje vile propale na 6000km.Za sumu nije nikako jer pocne da greje i na kraju ga je tesko upaliti.Delovi retki za njega i nekvalitetni.Na kraju sam kupio apollo 2009 god i mogu reci da je 100000000x bolji od pulsera.

kao prvo: nema potrebe da baljezgas takve gluposti o pulseru jer prvo pitaj te iste "drugare" da li su nekad sipali ulje u te svoje motore i da li su ti motori nekad videli redovan servis. kao drugo: moj prvi motor je bio Honda 50ccm kros koji je crkao posle 3000km od prilike jer nije imao ulje, svecica je bila lepljena nekim lepkovima i jos 300 cuda u prevodu samo sam sipao gorivo i terao, i ja bi sad trebalo da kazem da su Honde krš motori jer ja svoju nisam odrzavao? naprotiv, ako se brines o motoru trajace ti. Ja imam pulsera vec 4 god presao sam 26000km i nikad nisam imao problem sa masinom, plastike sam ofarbao svojom voljom isto vazi i za nalepnice msm skinuo sam ih i zmigavce sam promenio radi lepseg i boljeg izgleda. A plastike kao plastike za te pare ne mozes da dobijes karbonske ili ne znam ni sam kakve!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Hornet 900

Sto se tice same masine kod pulsera 200 ja sam prezadovljn jer ga uglavnom vozim pun gas i nisam imao nikakvih problema cak ni na "duzim relacijama " oko 200 km , sad mi se pojavio manji problema sa vilam ali nista ozbiljo treba samo semering da zamnim i to je to :) ali ovako  generalno odnos cena kvalitet je  odlcan   :D

Hajde kad nadjes semering ti javi, da i mi ostali znamo gde ima i te stvari. 

A sto se tice masine, moje iskustvo je pozitivno,za te pare motor kao motor pruza sasvim dovoljno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Još kad mu skratiš prenos  :lol2:

 

U nedelju mi stiže 49 zuba zadnji JT. Kad ga montiram biće 14/49 (fabrički 15/48). Živo me interesuje koliko će dugo da izdrži Jawin lanac  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

 

Razmisljao sam o pulseru 125 i 200cm.Pitao par drugova i svi su mi preporucili da ne kupujem zbog bukvalno raspadanja motora.Primer:drug kupio novi pulser,nalepnice sa 500 km otpale,prednje vile propale na 6000km.Za sumu nije nikako jer pocne da greje i na kraju ga je tesko upaliti.Delovi retki za njega i nekvalitetni.Na kraju sam kupio apollo 2009 god i mogu reci da je 100000000x bolji od pulsera.

Koji lozac, isti MileM..

 

 

To si ti Vuce? Samo sad koristis duple acc-ove a? Skoro ima godinu dana da nisam navracao na forum i ti "kao" novopecen doso i odma znas mene sto sam reko da je pulser krs zato sto je Vuk pisao u Apollo temi isto to za Apolla? Drugo da se razumemo odma ukusi su razliciti kao i tad tako i sad kazem da se meni Pulser ne svidja zato sto je nizak i ima vazdusaru, ok ne moze da zavari klip po gradu ali na off-u np. naidje deonica stalni uspon, spora voznja, blato, pun gas, nema vetar, gume za asvalt i eto zavaren cilindar... To je moje misljenje i odluka i ne razumem zasto te pogadja, svako ima neke svoje odluke i razloge zbog kojih je doneo tu odluku, mozda ti vozis samo po gradu i tebi je to ok sto i tad jesto dobro.

 

U svakom slucaju hvala sto si me se setio ko god bio na dom duplom akauntu! 

 

 

Pozdrav!  :jee1:  :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Što bi iko išao u blatarenje sa drumskim gumama??

Ja sam vozio i vozim off, pa i po blatu, uzbrdo, nizbrdo, po šumi, po šoderu, po oranju, po gradu, prazan, natovaren i nijednom motor nije dao naznaku pregrevanja.

Dobro je što je sedište nisko jer možeš da dohvatiš zemlju u čupavim situacijama a to što je vazdušara je još jedan dodatni plus jer je jednostavniji i lakši za to pokretnih i pomičnih delova koji čine sistem hlađenja.

Na kraju krajeva, svakom svoje i ovo nije tema za premeravanje veličine.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova

Nisam Vuk, niti bilo ko drugi, na "duplom akauntu" celu temu znam napamet, procitao nekoliko puta, al ajde kad smo vec tu ja bih trebao da kazem sa je ovaj "Nikola rx" tvoj dupli acc. Nebitno, jedina svadja u grupi je tvoja kad si bez ikakvog razloga poceo da vredjas pulsera, i to bas, velicajuci apolla da je ne znam sta, nebitno, da ne pokrecemo opet svadju.. Dobar su i jedan i drugi, i svaki ima svoje prednosti i mane na koje mi ne mozemo uticati. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Ja ne verujem da je Vuk uspeo da napravi svadju koja i dalje traje,svaki motor ima svoje prednosti i svoje mane,pa sad kako ko voli.

Ja sam imao izbor sa za iste pare biram novi pulser ili novi apollo i izabrao sam apolla i da se sad vratim na taj dan da biram,opet bih isto izabrao,jer moje mišljenje je da je za supermoto potrebno vodeno hladjenje,jer je to motor koji se vozi po svim putevima,i sad kad bi negde leti zaglavio u neko blato i dok pokušavam da se izvučem,pregreje se i zavari i nema dalje,baš kao što je MileM rekao.

Desabalo mi se takvih situacija sa apolom u tad mi je palio ventilator i duvao je vreo vazduh na sve strane i čim sam se izvukao sa to ga malo ravniji deo pun gas i oladio se u sekundi,što pulser ne bi mogao,ili bi ostao zakovan tamo ili bi samo ostao zakovan,nema sumnje da se ne bi pregrejao....

Ali opet,za onog ko ne vozi mnogo off,ne tera u pravo blato,već samo po gradu,pulser je odličan motor za njega, samo što opet svrstava se u supermoto,A nema tu visinu,širinu,robusnost i taj izgled kao apolo,po meni apolo izgleda mnogo ozbiljnije.

I da,što se tiče održavanja,svaki motor će dugo trajati uz kvalitetno i redovno odrzabanje odrzavanje,ali kako god ga održavao,vazdusara može lako da se pregreje kada se preoptereti u mestu.

Da ne bude da sam neki kompleksas,ko voli nek izvoli,svaka roba ima svog kupca.

 

Pozzz.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Vidim nedostajao sam vam na forumu, jedva ste dočekali da se vratim pa da opet podbadate.

 

Da vam rešim dilemu koji je bolji za offroad, oba su sranje kako god okreneš, slabi i loše ogibljenje, ali za te novce koliko koštaju dobro je da se uopšte i kotrljaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Nisam Vuk, niti bilo ko drugi, na "duplom akauntu" celu temu znam napamet, procitao nekoliko puta, al ajde kad smo vec tu ja bih trebao da kazem sa je ovaj "Nikola rx" tvoj dupli acc. Nebitno, jedina svadja u grupi je tvoja kad si bez ikakvog razloga poceo da vredjas pulsera, i to bas, velicajuci apolla da je ne znam sta, nebitno, da ne pokrecemo opet svadju.. Dobar su i jedan i drugi, i svaki ima svoje prednosti i mane na koje mi ne mozemo uticati. :)

 

To je lepo sto si procitao temu nekoliko puta ali ako zelis da znas zasto sam ja pisao da je pulser krs procitaj i temu Apolla pa ces videti na hiljade Vukovih postova kako prica da je Apollo krs i nekakve nebuloze, pokusavali smo lepo da ga zamolimo da napusti temu, da ne prica gluposti posto nije video motor, cak smo ga i prijavljivali i on je nastavljao...

 

 

 

Drustvo da li je neko bio ovih dana u sprintu? Zanima me da li su im stigli delovi?

 

Nista ne brini stizu im za "mesec ipo dana" vec 2 godine. Danas cu opet da ih cimam da vidim sta ce da kazu sad posto je proslo mesec ipo...

 

 

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Vidim nedostajao sam vam na forumu, jedva ste dočekali da se vratim pa da opet podbadate.

 

Da vam rešim dilemu koji je bolji za offroad, oba su sranje kako god okreneš, slabi i loše ogibljenje, ali za te novce koliko koštaju dobro je da se uopšte i kotrljaju...

 

Heeh, kako si postao pitom na jeziku, tako... :staa2::P

Lepo je što si postao zreliji... :lol3::sampion::dezpr: 

No, što sam pisao i ranije, zaboravimo nesuglasice i rolajmo :cirka1::vutra::moto3: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Aj javite ovde, nemam zivaca da ih zovem posto se nikad ne javljaju na tel.

 

Javljam cim mi odgovore!

 

 

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

 

Aj javite ovde, nemam zivaca da ih zovem posto se nikad ne javljaju na tel.

 

Javljam cim mi odgovore!

 

 

 

Pozdrav!

 

Nema od toga ništa...

lololo :P:lol3::sampion:

Sprintu nije u interesu da zaradi. :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Za super-moto kao i za enduro je poželjna karakteristika da budu što uži, vižljasti.

Ako nekome treba širina autobusa, tu je bmw a kome je do visine nek sedne na japansku rndalicu.

 

A o pregrevanju, k'o baba o uštipcima.

 

Otvorite temu Pulser VS Apolo :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja