Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Ajd da pitam imam Sprint pulser2  2011g. neradi mu sirena, kad pritisnem dugme čuje sa jako tiho dink dink, vidim ima neki mali vijak na njoj jer može preko tog vijka nešto da se našteluje ili je crkla.?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

Ajd da pitam imam Sprint pulser2  2011g. neradi mu sirena, kad pritisnem dugme čuje sa jako tiho dink dink, vidim ima neki mali vijak na njoj jer može preko tog vijka nešto da se našteluje ili je crkla.?

Kod mene je bio isti problem kada sam kupio motor. Stisni sirenu i srafcigerom dotle zavrci/odvrci sraf, proradice! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Djonko, ako si ga vozio sa neispravnim akumulatorom postoji velika šansa da je crkao i regler.

Drugi regler može da se nađe za 8-15E, kineski naravno.

 

Paljenjem na gurku mu bespotrebno trzaš lanac bregaste. Nije to neka kompresija da pokida koješta unutra ali i kineski materijali su mekši od japanskih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • We make noise, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125 Honda 80

Djonko, ja sam imao slican problem.. Vozio sam motor sve je bilo normalno i od jednom poceo da trokira i ugasi se totalno sem sto kod mene nije hteo uopste da upali ni instrument tablu kad mu dam kontakt.. I izvalim foricu kako da ga upalim tj morao sam da upalim svetla i migavce i da drzim kocnicu da bi dosao do kuce.. I da skratim pricu tj da te ne davim sta sam sve proveravao i eksperimetisao uglavnom crko mi je bio osigurac i cale se seti da stavimo 2 tanke zicice na osigurac i sad da kucnem u drvo ima 1 god kako nije ni pomislio da se ugasi  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Fantom pazi kakve si zice stavio u osigurac, njegova svrha je da crkne ako dodje do nekog kratkog spoja i bilo cega drugog...Najbolje da kupis da imas jos koji u rezervi ovako ko zna kakav otopr ima ta zica i koliko je potrebno da pukne..ako dodje do neke gluposti moze da ti izgori instalacija...

 

Viper jel vozis po Fruskoj gori i Novom Sadu? Vidim da si iz Kaca :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Ako ima neko iz NS i okoline koji vozi pulser trebalo bi mi par saveta i da malo pogleda motor, plaćam piće.

 

Marko1995

 

Vozim ga po lokalnim offroad putevima, pored Dunava do Šlajza itd..više volim offroad nego vožnju po asfaltu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Skoro svaki dan prodjem pored Kaca :D

Vozio sam i ja cesto off road, kasnije kupio nove gume, lanac i lancanike, svasta nesto dodao na motor, idem cesto na malo vece ture pa mi se bas i ne vozi vise van puta...

Kad bude lepse vreme mozemo se provozati negde

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova

Drugari , mogli bi mozda da organizujemo neko okupljanje dok jos imamo par lepih dana :) ako ima nekoga u blizini Novog Sada , ja sam iz Subotice , ali bih rado presao neku kilometrazu ako se dogovorimo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • We make noise, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125 Honda 80

Marko slazem se sa tobom u vezi osiguraca, sinoc sam bas sa drugarom to promenio i napravio novo kuciste za osigurac posto mi se ono staro raspalo  :jee: aa sto se tice okupljanja, ja cu tek sledece god moci sa vama, posto nemam polozeno a imao sam skoro prelep susret sa plavim andjelima (policijom) pa sam dobio kaznu i zabranu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Evo i mog Sprinta, danas malo sređivao motor, oprao i podmazao lanac, ofarbao top mat crna, ofarbao zaštitnik anlasera i zaštitnik za nogu na i izduvnoj grani(mislim da se tako zovu) u bronzanu boju, sad je mnogo lepši.

 

WP_20150921_002_1.jpg
image free hosting

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • We make noise, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125 Honda 80

Marko, pa bio na pecanju i nisam poneo kacigu i nemam polozeno i nije registrovan motor.. I na povratku ka kuci video beli motor ulazi u moju traku, i ja ga tu kulturno zaobidjem i dok sam to radio vidim pise policija i tu mene uhvati panika ja po gasu medjutim onaj njihov zverkan cini cuda tuu nema bezanja sa ovim nasim motorom. I tako ja popio kaznetinu da me glava i dalje boli i sad cekam da me prodje ta zabrana i da polozim da mogu mirne glave da se vozim aaa do tad samo do prodavnice sa njim smem jbg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Cube '98 (Očeva); Sprint Pulser 125

Vidim da je dosta vas kupilo Unibat BM CB9-B 

Ali u opisu proizvoda pise da " da se mora ugrđivati u motocikle isključivo u uspravnom stanju" pa da li je neko od vas imao problem sa time, posto je kod nas kuciste akumulatora nageto ka zadnjem tocku? 

http://www.batterycentar.rs/products/UNIBAT-BM-CB9-B-SM-12V-9Ah/pid/781032#.VgGOhMuqpBd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Žabalj, Novi Sad
  • Motocikl: Honda X-ADV '23 Shasta White

Pozdrav. Nedavno sam trazio da kupim lancanike i lanac i pronadjem u ovoj temi na nekim mnogo ranijim stranicama da qingqi-ja sa diskom pozadi idu sledeci lancanici te sam ih tako i porucio:

JTF426-16 (napred)

JTR269-51 (pozadi)

E sad, stigli su, nemam vremena trenutno da ih menjam, medjutim, vizuelno vidim da ovaj jtr269 ima 8 srafova?! a u tih par postova sto sam gledao je bas naglaseno da je jtr269 sa 4 srafa (ne mogu da citiram te postove posto sam preko telefona, trebala bi mi vecnost da ih nadjem)

Moje pitanje je koja je oznaka zadnjeg lacanika za Qingqi QM125-GY/2B 2009. sa diskom pozadi?

 

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Potreban mi je izduvni ventil za Qingqi 125 SM iz 2008.god.

Nisam siguran ima li kakve razlike izmedju usisnog i izduvnog, pa stoga navodim sta mi konkretno treba. Trebalo bi da je identican i na Sprint Pulseru 125..

Znaci, kupujem, primam na poklon ili pitam gde da ga kupim/nabavim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Massetehnik Novi Sad ,pokusaj 0216736022

Hvala lepo. Pokusacu sutra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

 

 

Massetehnik Novi Sad ,pokusaj 0216736022

Hvala lepo. Pokusacu sutra.

Nazvao sam ih danas, i rekose da imaju deo za Sprint Pulser. Ventil kosta 1000 rsd, filter ulja 350 rsd itd itd... Poslat je danas, trebalo bi da stigne sutra. Jos samo da ventil sa Pulsera bude identican Qingqi-jevom...

Hvala na pomoci. POZZZ!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Žabalj, Novi Sad
  • Motocikl: Honda X-ADV '23 Shasta White

Pozdrav. Nedavno sam trazio da kupim lancanike i lanac i pronadjem u ovoj temi na nekim mnogo ranijim stranicama da qingqi-ja sa diskom pozadi idu sledeci lancanici te sam ih tako i porucio:

JTF426-16 (napred)

JTR269-51 (pozadi)

E sad, stigli su, nemam vremena trenutno da ih menjam, medjutim, vizuelno vidim da ovaj jtr269 ima 8 srafova?! a u tih par postova sto sam gledao je bas naglaseno da je jtr269 sa 4 srafa (ne mogu da citiram te postove posto sam preko telefona, trebala bi mi vecnost da ih nadjem)

Moje pitanje je koja je oznaka zadnjeg lacanika za Qingqi QM125-GY/2B 2009. sa diskom pozadi?

 

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Da odgovorim sam sebi. Zadnji lancanik JTR269 odgovara iako ima 8 rupa jer se 4 poklapaju, namontirano sve, samo da prestane ova kisa i idemo da probamo novi prenos  :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja