Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Нема ништа док неко не постави звонце од трамваја. Тек то привлачи свачију пажњу.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Posto ima mnogo postova koji nisu vezani za ovaj nas model 200GY :neznam: (uspeo sam da pregledam deo od 90 strana ali ovo nisam nasao) moze li neko da mi pomogne da kaze koje ulje ide u prednje vile, u kojoj kolicini, i ako ne daj boze bude trebalo gde bih gumice mogao da nabavim? Sve to hocu da uradim u domacoj radinosti, bez posete majstoru.

Hvala u napred. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750

Posto ima mnogo postova koji nisu vezani za ovaj nas model 200GY :neznam: (uspeo sam da pregledam deo od 90 strana ali ovo nisam nasao) moze li neko da mi pomogne da kaze koje ulje ide u prednje vile, u kojoj kolicini, i ako ne daj boze bude trebalo gde bih gumice mogao da nabavim? Sve to hocu da uradim u domacoj radinosti, bez posete majstoru.

Hvala u napred. :takoje:

 

Ja sam menjao da bi izbacio onu kinesku zabokrecinu. Ide 330ml medium ulje ili ti 10W. Za semeringe ti ne mogu pomoci posto su moji bili novi. Tako da ako ne curi ulje iz stapova ne diraj ih. Ja sam sipao po manualu medium ulje 10W (Motul Fork Oil Factory Line Medium 10W 100% Synthetic) i razlika je bila vise nego ocigledna. Stapovi mnogo lepse potanjaju, daje mnogo lep feedback i nisam primetio da menja ponasanje usled grejanja. Ali sledeci put cu sipati 15W (medium hard) jer ipak mislim da bi stapovi trebalo da budu za nijansu tvrdji (o SM verziji pricam)...cisto moje misljenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Ali sledeci put cu sipati 15W (medium hard) jer ipak mislim da bi stapovi trebalo da budu za nijansu tvrdji (o SM verziji pricam)...cisto moje misljenje.

 

I za enduro je isto tako. Ja treba da menjam sad ulje u stapovima i definitivno ide 15W.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Treba mi pomoc nekoga ko ima pulsera. Ako moze da pogleda kod prednjegh lancanika da li ima plastiku sa koje se ocitavaju brzine.

 

Plastiku potraziti kao na slikama. Unapred hvala :takoje:

 

post-6674-0-59328600-1336566429_thumb.jpg post-6674-0-07551300-1336566431_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AMATEUR, 293 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Ma svasta:)

@Zile

Mislim da je ima, skoro sam cistio taj deo oko prednjeg lancanika.

 

Ako ti nije kasno sutra mogu da proverim i javim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Druze nije kasno ni za dan-dva. Ajde vidi ako mozes i da slikas, jer ako je ima i ako je slicna da skoknem do NS-a da vidim ima li u Mass-u, posto za nasu furmu vise delova nema ili ima jedva nesto. I imas pivo kad se sretnemo, a verujem da ce biti uskoro :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AMATEUR, 293 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Ma svasta:)

Druze nije kasno ni za dan-dva. Ajde vidi ako mozes i da slikas, jer ako je ima i ako je slicna da skoknem do NS-a da vidim ima li u Mass-u, posto za nasu furmu vise delova nema ili ima jedva nesto. I imas pivo kad se sretnemo, a verujem da ce biti uskoro :takoje:

 

post-17717-0-79218400-1336665852_thumb.jpg

post-17717-0-23782400-1336665858_thumb.jpg

Zile, nadam se da si to trazio da vidis..0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Ниш бре
  • Motocikl: АТВ Хонда, Кинџа 200

Помаже бог мотористи,

на некој од предходних страна прочитах да за пулсера иде семериг на полузи мењача12х22х9 а ја имам кинџу 200??!! Исто ли је?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750

Da li je izvodljivo da se na SM prednju felnu (110-70-17) namontira nesto uza guma, 100-80-17?

 

Budi slobodan! Mada ce te vulkanizer malo psovati u sebi...dok zavuce unutrasnju...hahaha.

 

U suprotnom, ako zelis bas 110 i kvalitatnu gumu spremi jedno 70ak+ eura za kom tj. jedno 170-220 eura za komplet. Ovako za ne punih 100 imas komplet vise nego korektih guma za nase motorce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Ćuprija
  • Motocikl: Suzuki DR650 SE & Sprint Pulser 200

Da li je izvodljivo da se na SM prednju felnu (110-70-17) namontira nesto uza guma, 100-80-17?

 

Budi slobodan! Mada ce te vulkanizer malo psovati u sebi...dok zavuce unutrasnju...hahaha.

 

U suprotnom, ako zelis bas 110 i kvalitatnu gumu spremi jedno 70ak+ eura za kom tj. jedno 170-220 eura za komplet. Ovako za ne punih 100 imas komplet vise nego korektih guma za nase motorce.

Hvala na odgovoru! Pokusavam nesto da nadjem i iskombinujem da se malo bolje kotrlja po off-u...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Naked: Honda CG 125

Zdravo svima, hteo bih da kupim Sprint Pulser 125cm3 ( posto imam polozeno za A1 tkd ne mogu da uzimam jaci, imam 17godina ) pa ako bi neko mogao da napise na sta bih posebno trebao da obratim paznju prilikom pazarenja polovnog sprinta? hvala svima, pozdrav :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Ниш бре
  • Motocikl: АТВ Хонда, Кинџа 200

Мотористи, како проверити колико уља има у виљушци,и како га заменити? Приметио сам да ми лева влажи после вожње.

(кинџа 200цц 2007.год) <_<:zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AMATEUR, 293 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Ma svasta:)

Мотористи, како проверити колико уља има у виљушци,и како га заменити? Приметио сам да ми лева влажи после вожње.

(кинџа 200цц 2007.год) <_<:zbunjen:

 

Moz biti da su semerinzi stradali u tom stapu..

Probaj ovde http://www.mychinamoto.com/forums/showthread.php?1096-Changing-fork-oil-on-Qlink-QingQi-200

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja