Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Ko je Bere ?Daj te i njihov broj na kraju sam zivaca.Koliko sam video odgovaraju od dr 125 samo sto je zadnji od njega 51zub.Ne mogu da verujem da nepostoji firma gde kazes treba mi to i to i dobijes.Ja se bavim servisom malih motora i skutera(50-100ccm), testera i trimera i znam za svaki sta moze a sta ne(sve su prilike da cu prosiriti posao i na vece kubikaze) .A ovo mi nista nije jasno niko ne zna sta sa cega na sta odgovara i gde ima(pricam o prodavnicama i servisima).Resenja uvek ima ,za neke starije modele delove su mi radili u valjevskom Krusiku ali to su masine koje su bile stare preko 50god. i jednostavno nije moglo drgacije ali nije mi jasno da to moram i za ovo sranje kinesko da radim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Sta da ti kazem, to je jedna od losih strana voziti motocikl novijeg godista za male pare kineskog porekla. Da smo u Makedoniji, kod njih imas da biras delove, a kod nas nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Auuhhhhh, prvo procitah temu o Apollu, celu posto mi je to bio prvi pik. Vredelo je vremena - odustao sam od istog.

 

Evo sada zavrsih i ovu. Ipak sam se odlucio da ove godine zajasem ovog japanca "sa teskata govornata mana" ;) Sta mislite o onom plavom Cross-u u oglasima na motoberzi. Ima i jedan plavo-beli SM iz Sapca.

Zna li neko nesto vise o tim primercima.

Svi clanovi koji su pominjali da bi se oslobodili svog motora su dobili od mene poruku. Ako jos neko ima da ponudi nesto slobodno>PM. Ne placa se postarina.

Zanima me samo 200-ka.Pa da vidimo. Dok prodje ova sezona monsuna nesto ce se valjda pazariti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750

Auuhhhhh, prvo procitah temu o Apollu, celu posto mi je to bio prvi pik. Vredelo je vremena - odustao sam od istog.

 

Evo sada zavrsih i ovu. Ipak sam se odlucio da ove godine zajasem ovog japanca "sa teskata govornata mana" ;) Sta mislite o onom plavom Cross-u u oglasima na motoberzi. Ima i jedan plavo-beli SM iz Sapca.

Zna li neko nesto vise o tim primercima.

Svi clanovi koji su pominjali da bi se oslobodili svog motora su dobili od mene poruku. Ako jos neko ima da ponudi nesto slobodno>PM. Ne placa se postarina.

Zanima me samo 200-ka.Pa da vidimo. Dok prodje ova sezona monsuna nesto ce se valjda pazariti.

 

Imas PM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja nisam, posto su moji jos dobri. Mozda Zorge zna ako je pisalo na nekom kineskom forumu da li pase od nekog drugog modela.

 

Ja bih ih lepio na tvom mestu jer ne bih imao zivaca da jurim uvoznike i ostalu bagru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Па и немаш много пакни пристојногх пречника на нашем тржишту, тј. модела мотоцикала који их имају. Је л' су можда онакве као на супермотарду? Друге пакне, чије мере могу да се провере, јесу оне од "Принчева" и малог "Кроса".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Pre dve godine su lepljene, tj stari vlasnik ih je lepio, ali sam ja dobro uspeo da ih pohabam za ove dve godine. Da se ne bih zezao preterano i jurio, zalepicu ih i ja, imamo ovde dobrog majstora za te radnje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

 

Hoće li ovo biti novi Qingqi od 250 kuba? Ili će mu nalepiti Sprint bedž?

Meni se sviđa samo što je cena u Nemačkoj preko 3K.

 

Ovo je Kreidler, nemačka firma, nekad veoma uspešna na trkama malih motocikla od 50ccm, u vreme kad je Tomos bio No1 ;)

 

Ovo jako lepo izgleda.

 

Nešto mi poznate gume :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Ovo je Kreidler, nemačka firma, nekad veoma uspešna na trkama malih motocikla od 50ccm

A данас успешна у продаји "Ђингћија" под својом марком.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

E ljudi.. guma se već dva dana testira..mekana kao dekin i drži i po blatu :jee:

 

 

23042012935.jpg

 

Za ove 17 felge odlično rešenje :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Zajebane su te SM felne, ne mozes naci dimenziju u pm. Za endura je lakse naci, mada on ima problema sa sirinom gume koja moze da se napasuje na felnu, pa je i tu ogranicen izbor, ali opet daleko je veci izbor nego za SM. Ali snalazimo se :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ova K-66 je bingo..

 

Zasad je samo prednja.. ali čim se izliže zadnja ide i pozadi..

 

mada treba neku felnu 21 od stare gilere da dobijemo u posed, pa ćemo da kombinujemo :moto3:

 

Inače juče po blatu sam i ja neke deonice sa njim prelazio..kad baš neće, sjašeš i guraš sastrane uz brdo..

ki bicikla u odnosu na moju kravetinu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Bukvalno je kao bicikla. Mada ove sto su fabricki na enduru neke Kendine sa sitnim kramponom su odlicne. Malo ih pesak jebe, ali za blato i vodurinu, su odlicne.

 

Jaooooo blatoooo :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

E jedno pitanje. Na enduro idu prednja 80/90-21 i zadnja 110/80-18. U tim dimenzijama ima i K60. Ali ima i u dimenzijama 90/90-21 i 120/80-18, pa kako da proverim da li mogu da stavim malo sire gume na moje felne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AMATEUR, 293 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Ma svasta:)

E jedno pitanje. Na enduro idu prednja 80/90-21 i zadnja 110/80-18. U tim dimenzijama ima i K60. Ali ima i u dimenzijama 90/90-21 i 120/80-18, pa kako da proverim da li mogu da stavim malo sire gume na moje felne?

 

Evo Zile vidi ovde http://www.dropbears.com/u/utilities/tyrerim.htm 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AMATEUR, 293 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Ma svasta:)

Ova K-66 je bingo..

 

Zasad je samo prednja.. ali čim se izliže zadnja ide i pozadi..

 

mada treba neku felnu 21 od stare gilere da dobijemo u posed, pa ćemo da kombinujemo :moto3:

 

Inače juče po blatu sam i ja neke deonice sa njim prelazio..kad baš neće, sjašeš i guraš sastrane uz brdo..

ki bicikla u odnosu na moju kravetinu :D

 

Evo kako sam ja resio prednji tocak uz minimalan napor i novac http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/74411-konverzija-sm-u-cross/page__p__1190948#entry1190948 , sad pokusavam da namunjim i taj zadnji da metnem 18" ali to ide malo teze- zbog svetske krize1neznam.gif

 

Nasao sam dobru cross gumu 17 ali u sirini 150 pa je nisam uzeo jer mislim da nema mesta na strani gde ide lanac a i vise bih voleo dva seta tockova pa da mogu da menjam po zelji nego da demontiram gumu kad se uzelim blata..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja