Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Bajmok
  • Motocikl: Honda Cbr600f3

Da li je neko od vas ima problem sa zadnjim svetlom? Kad sam kupio motor nije radilo,i onda smo pravili majstor i ja,i uspeli smo od 15 diodi,7 da prikljucimo i da rade,tako je to radilo nekih 2 nedelje,i onda su crke 2,pa posle par dana 3 i sinoc jos one dve zadnje :D Ne znam sta mu je,verovatno cu praviti nesto na sijalicu da se ne jebem,kad ocigledno stalno pregore..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Meni pregori svaka koju sam stavio do sada. Izdrze maksimu jedno 2 sata, ali posto rep ima previse vibracija nije ni cudo. Sad sam nasao sijalicu od ledova koja radi kao i njegova sijalica sa dva vlakna. Na motoru je nekih 500km po svakom putu. Izdrzava, ali javicu sta de se desava za jedno mesec dana, kad motorcic krene u punu akciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Trebao bih da zamenim lanac i lancanike pa me interesuje da li je ko skoro kupovao i gde je najpovoljnije da ne natrcim opet kao i za frajlauf.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Kod mene, cross 2008 godiste, fabricki je sijalica sa dva vlakna. Rep se toliko trese da sam prosle godine na off-u pokidao nosac tablice :moto3: . Zato sam nabavio sijalicu koja ide u isto grlo ali je sa diodama. Malo vise kosta, ali ko rekoh da probam. Za sada sve funkcionise kako treba.

S obzirom da se vozim na svim AT-ST susretima, red je da i mi kinezi imamo nesto fensi :moto3: , pa makar to bila i diodna sijalica. :lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Чујеш, Жилави - они су фабрички фенси. :jee:

 

Него да ја питам нешто: да ли неко (од фенсера :D и ових што то нису) има преклопне полугице ножних команди (мењач и задња кочница) или је видео да стоје у некој продавници или слично?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Za kocnicu mi je pukla, a od menjaca jos uvek stoji. Negde na forumu sam video kako da to napravim za ovu sezonu. Prethodni vlasnik je skratio rep na mom kinezu, pa su vibracije ogromne. Nije do rama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Nisam siguran koji moped vozas, ali imas unazad 20-ak strana sve o tome. Za Qingqi qm200 prednji lancanik mozes naci pod oznako JTF409, marke JT naravno, a zadni lancanik pod oznakom JTR809. Prednji je u Gevari kostao 17e, a zadnji cini mi se oko 35e.

 

Lanac je 428, duzine 134 linka, moze da se kupi kod Mikija Jawe, jeftiniji je oko 10-12e, a skuplji je 15-17e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Mislim da kod Cipure mozes to da nabavis, ja sam prosle godine menjao lanac kod njega, za jeftine pare. A znam da ga znas jel si iz Valjeva. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Pozdrav žuta braćo :zdravo: Da ne znate slučajno nekoga ko bi se rastao od svog mopeda uz određenu fiinansijsku nadoknadu ?

 

Hvala u napred :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750

Pozdrav žuta braćo :zdravo: Da ne znate slučajno nekoga ko bi se rastao od svog mopeda uz određenu fiinansijsku nadoknadu ?

 

Hvala u napred :takoje:

 

Imas PM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Hvala sima na pomoci ali mrka kapa.Stvari ovako stoje:lanac nasao kod Mikija(da nam je jawa ziva i zdrava),u Gevari imaju samo prednji lancanik zadnji nema.Kod ovalascenog uvoznika(oni sto prodaju frajlauf za 90e) nema a i kad ima cena za kineski komplet je 110e.Da li pase sta od spinta da trazim i kod njih? Ako ovako nastavi sa delovima siguran sam da necu jos dugo biti vlascnik istog motora.

P.S. Crven Bane nema ni kod Cipure danas sam ga zvao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Ma kakvi bre uvoznici, jes' ti lud?

 

Lepo nadji na onom sajtu lancanike koji ti odgovaraju i poruci ih preko Bere. Nekoliko ljudi je uzimalo JT lancanike preko njega. Samo vidi da li ti odgovaraju da posle ne bi ispalo da nisu ti.

 

Ovo su lancanici koji odgovaraju za Qingqi qm200 enduro ili kros, kako god hoces. Mozda ti zadnji ne odgovara, zato imas mere, i proveris. Ako ti zadnji ne odgovara, ima i za to resenja.

 

http://www.jtsprockets.com/catalogue/model/1492

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja