Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Srbija, Sid
  • Motocikl: ETZ 250

J...ли га да ли може простим постављањем тог филтера и мало штеловања може да се добије бољи резултат. Можда добијеш да боље повлачи у високим обртајима, али да лоше ради у нижим или слично.

 

Ако се добро сећам, "Ћингћи" има ЦВ карбуратор, које треба ербокс одређене запремине, а ти КН и слични филтери се сви каче директно на карб. Пипав је то пос'о који тражи пара, живаца и времена,

 

Мислим да су људио добијали мало бољи резултат са још којим избушеним отвором на на ербоксу, одакле филтер усисава ваздух, али не знам колико треба да се буши. Фора је што ако се избуши више, ствар ради приметно лошије.

 

U svakom slucaju izgleda da je najbolje ostaviti standard! Nek ide kako ide i koliko ide... Steta je sada dirati tu nesto kad sve radi,motoric se ne cuje...radi kao sat. A da ga steluje i dira,i ako ne bude valjalo ko ce ga vratiti lepo na standard...reci cu mu da ne dira bolje nista,i da retko koji cetvorotaktni mali motor moze da izvuce poslednji stepen prenosa do kraja. Hvala...0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Ja se malo vozao :)

 

Bilans puno noge modrica, malo iskrivljena poluga menjača (vraćena odmah u garaži) osmeh od uva do uva i to je to :)

 

 

Ako je neko raspoložem za vikend najavljuju sneg pa možemo zajedno da se vozikamo po savskom keju i ka galovici, ja idem sigurno

 

post-2216-0-23830900-1327940758_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

А шта си радио - возикао се или падао?

 

Paaaaa vozio se po snegu, a tu je malo teže održati se na motoru, tako da sam više padao :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Nije problem kad idem pravo, nego su problem uzbrdice i promene pravca, jer mi onda pobegne zadnji točak, a ako mu ne dajem gas onda stane na pola brda i krene da kliza u nazad, ali kretanje u nazad sam izvežbao pa ne padam :)

 

 

Razmišljao sam da kroz zadnju gumu probušim šrafčiće da ne kliza toliko, ali do keja imam nekih 500m asfalta pa se plašim da se ne vrate nazad i probuše unutrašnju gumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Komšo, pročitaj Dražine postove, probao je i eksere i lance i lanci su odneli pobedu :) a mogu (polako) da se voze i po asfaltu do kuće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Ma dajte ljudi kakvi ekseri i lanci, kupi krampon gumu i uzivaj. Cak i onaj sitan krampon koji fabricki ide na kros verziju odlicno drzi po snegu :zdravo:

 

Pa tražio sam, ali mi je zadnji točak 17ica pa ne mogu da nadjem ništa polovno za male pare. Probaću sa lancima za vikend ako stignem da ih kupim i namontiram.

 

Žile šta radiš za vikend, ti si tu blizu savskog keja pa ako hoćeš da se glupiramo malo 1hej.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: merano,italija

Zdravo alien jel mozes da mi kazes koji je motor na drugom snimku?,znam da je kineski,al ne znam koji model,deluje mi dobro,a i vozi ga dobro ovaj!hvala unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

Mislim da je to Quigy/Sprint Pulser/Orion/Qlink - 200cc supermoto...

Ovde je na temi postavljena listu imena pod kojima se ta ista marka prodaje u razlicitim zemljama.

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/65806-qingqi-qm200gy-b-qm200gy-ba-qm125gy-bsprint-pulser/page__st__840__p__996359#entry996359

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

A sto ne bi kupio?

 

Lancanici marke JT za nas moped imaju oznake: prednji JTF 409 i zadnji JTR 809, samo izaberes koliko hoces zuba. Ja sam prednji platio 17e, a zadnji koliko se secam je kosta izmedju 35-40e. E sad, da li majstor moze da ga napravi bas kako treba, ne znam, ali znam da kad sam ja pitao meni su trazili 50e. Naravno, bilo je tu ugradjivanja od strane drugih ljudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

Danas sam obisao motorce u garazi, naprskao ga celog sa WD40, i pokusao da ga upalim. Pulser je upalio iz prve na -10, posle 4-5 sekundi verglanja. :D Hteo sam da prebrojim karike na lancu, stigao sam do 20-i-nesto, smrz'o se bez rukavica na vetrometini, i pobegao kuci iz garaze. Prebrojavanje karika ostavaljam za kasnije..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Aprilia pegaso 650 sm

Ljudi pomagajte hitno mi je potrabna informacija koliko zubaca ima nas zadnji lancanik kod mene se ne vidi na lancaniku,,, hvallla pozzzz

 

:takoje:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja