Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Qingqi User Manual kaze:

 

Ako se motocikl ne koristi duzi vremenski period, izvaditi akumulator. Cuvati od dece. Ako je u pitanju letnji period dopuniti jednom u mesec dana, ako je zimski, jednom u 2 meseca.

 

Kod mene akumulator ostaje u motoru tokom zime, ali sezona u mom slucaju traje cele godine, osim u periodima kada je temperatura u osetnom minusu i kada je zavejano, a to se retko desava duze od 2-3 nedelje.

 

Svako neka radi po svom izboru, za dublju diskusiju postoje teme o akumulatorima i priprema za zimski san, a pitanje o akumulatoru se ponavlja na desetine puta na bjb forumu. Shodno tome nema svrhe polemisati vise o tome u ovoj temi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: subotica-zednik
  • Motocikl: Qingqi 200QM

pozzz momci.. :zdravo:

 

zanima me da li neko ima da proda polovde ili mozda zna gde ima da se kupe nove bocne plastike za pulsera ili Qingqi

znaci one novije iz jednog dela

 

ja na pulseru imam one stare i ne izgledaju mi bas dobro pa bi hteo da stavim te od novijeg tipa..vise su otvorene i bolje izgledaju :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

pozzz momci.. :zdravo:

 

zanima me da li neko ima da proda polovde ili mozda zna gde ima da se kupe nove bocne plastike za pulsera ili Qingqi

znaci one novije iz jednog dela

 

ja na pulseru imam one stare i ne izgledaju mi bas dobro pa bi hteo da stavim te od novijeg tipa..vise su otvorene i bolje izgledaju :takoje:

 

 

Evo ovde imaš nove da kupiš http://www.sprintscooters.com/scooter_01_eagle.htm

 

A mene interesuje zna li neki kako stoje sa delovima tj. da li su dobro snabdeveni ili mora da se čeka po 2 meseca da deo stigne. Konkretno me interesuje onaj poklopac odozdo na karteru što se zavija šraf za ispuštanje ulja (jbg. oblaznula loza).

 

Zovem ih sutra da vidim, a u utorak idem do NSa u šoping, pa ako treba još nekom nešto a mrzi ga da se cima mogu da mu uzmem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Akvarista u pokusaju, 138 postova
  • Lokacija: Rumenka
  • Motocikl: Suzi nudista SV650 '09

Ja sam u vise navrata isao u sprint, i svaki put kad nesto trazis njihov odgovor je:''nemamo trenutno na lageru,roba nam je na carini i stize za tri nedelje''.Meni samo nije jasno koliko traje ta njihova nedelja!1hmm.gif Vise nista ni ne trazim kod njih posto nema svrhe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Ténéré XTZ 750

Zdravo svima...

 

Imam jednu, za mene, tuznu vest.

Prodajem Qingqi QM 200SM za 500e.

 

2008 godiste, presao ~14300 km, registorvan do jula 2012.

Pao sam 2 puta letos sa njega pri ~30km/h (jako malo ostecene bocne plastike, malo izgrebana maska fara, levi retrovizor, rucice kvacila/kocnice,levi migavac).Svake zime je motor bio garaziran kod drugarice na Visnjickoj banji.

 

Ako neko ili vas nekoliko hoce da se izdeli za pare pa da ga uzmete za delove moze i to.

Agregat i menjac su u odlicnom stanju, a ostatak motora mozete da raskupusavate kako ocete pa kome sta treba. ::)

 

On pali iz prve (provereno jutros) i u voznom je stanju, ali ima stvari koje treba da se menjaju na motoru da bi bio 100% u voznom stanju: :stabre:

1.Zadnja kocnica(posudu za ulje je potrebno promeniti, pusta ulje na poklopcu)

2.Centralni deo zadnjeg tocka(zbice, felna i guma dobre, mora nov centralni deo tocka)

3.Rucice kvacila i kocnice

 

Prodajem ga u ovakvom stanju jer skupljam pare za novi motor koji sam kaparisao.

Uz malo rada i ulaganja motor moze da se vozi jos par sezona sigurno!

 

Slike za koji dan, mogu i na mail da saljem.

Zovite, dogovoricemo se za sve!

 

Pozz,

Filip

060 0006580

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Kle

Danas sam imao priliku da probam PULSER_DRIVER-ov motor kome se zahvaljujem i izvinjavam na gomilu postavljenjih pitanja u vezi motora.Mogu reci da sam prijatno iznenadjen na pocetku je bilo sumlje jer mi se u prvi mah cinilo da je mali motor ali kada sam seo iznenadio sam se jer motor nije mali kao na prvi pogled sedenje je slicno kao na mom keeway x-ray probao sam jedan krug i jako mi se svidja kako ide i kako se ponasa.I jos kada mi je rekao da mu potrosnja nije prelazila 3L i da nema i naznake o bilo kakvom problemu imam jos vecu dilemu da li kupiti Pulser 200 ili challenger 250. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AMATEUR, 293 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Ma svasta:)

Danas sam imao priliku da probam PULSER_DRIVER-ov motor kome se zahvaljujem i izvinjavam na gomilu postavljenjih pitanja u vezi motora.Mogu reci da sam prijatno iznenadjen na pocetku je bilo sumlje jer mi se u prvi mah cinilo da je mali motor ali kada sam seo iznenadio sam se jer motor nije mali kao na prvi pogled sedenje je slicno kao na mom keeway x-ray probao sam jedan krug i jako mi se svidja kako ide i kako se ponasa.I jos kada mi je rekao da mu potrosnja nije prelazila 3L i da nema i naznake o bilo kakvom problemu imam jos vecu dilemu da li kupiti Pulser 200 ili challenger 250. :neznam:

 

Nikakav problem, bio samu tvojoj kozi i ja, znam kako je0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: subotica-zednik
  • Motocikl: Qingqi 200QM

na pulseru prednja guma je fabricki 110/70/17 i ne svidja mi se bas,a kuci imam jednu michelin 90/80/17 pa me zanima da li bi mogla da stane na ovu felnu i kako bi izgledalo??;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Danas sam imao priliku da probam PULSER_DRIVER-ov motor kome se zahvaljujem i izvinjavam na gomilu postavljenjih pitanja u vezi motora.Mogu reci da sam prijatno iznenadjen na pocetku je bilo sumlje jer mi se u prvi mah cinilo da je mali motor ali kada sam seo iznenadio sam se jer motor nije mali kao na prvi pogled sedenje je slicno kao na mom keeway x-ray probao sam jedan krug i jako mi se svidja kako ide i kako se ponasa.I jos kada mi je rekao da mu potrosnja nije prelazila 3L i da nema i naznake o bilo kakvom problemu imam jos vecu dilemu da li kupiti Pulser 200 ili challenger 250. :neznam:

Probaj i Challenger, ako nisi imao priliku, pa tada prosudi. SM se svakako lepse i lakse vozi, pruza vise zabave, posebno se u gradu lepse snalazi, dok je challenger u poredjenju sa njim autobus.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: /

Moj Qingqi ode u BG kod kolege sa foruma...:moto3:

Siguran sam da ce javiti svoje utiske :takoje:

 

 

Motor je juce bezbedno stigao i malo se provozao po BG-u. :) Za sad su utisci veoma pozitivni. Detaljnije utiske cu pisati kad napravim neku malo duzu voznju od ove jucerasnje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Kle

Danas sam imao priliku da probam PULSER_DRIVER-ov motor kome se zahvaljujem i izvinjavam na gomilu postavljenjih pitanja u vezi motora.Mogu reci da sam prijatno iznenadjen na pocetku je bilo sumlje jer mi se u prvi mah cinilo da je mali motor ali kada sam seo iznenadio sam se jer motor nije mali kao na prvi pogled sedenje je slicno kao na mom keeway x-ray probao sam jedan krug i jako mi se svidja kako ide i kako se ponasa.I jos kada mi je rekao da mu potrosnja nije prelazila 3L i da nema i naznake o bilo kakvom problemu imam jos vecu dilemu da li kupiti Pulser 200 ili challenger 250. :neznam:

Probaj i Challenger, ako nisi imao priliku, pa tada prosudi. SM se svakako lepse i lakse vozi, pruza vise zabave, posebno se u gradu lepse snalazi, dok je challenger u poredjenju sa njim autobus.

Probao i challengera i mislim da Pulser bolje ubrzava od njega nekako mi se cini da ima ima vise konja iako je u stvari suprotno ali udobnost na challengeru je mnogo bolja nego na Pulseru jos se dvoumim :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 359 postova
  • Lokacija: Aleksandrovac
  • Motocikl: Honda CBF 600 N; Honda Silver Wing 400; Honda Pantheon 125

Zvao masetehnik, cena pulsera 200 je 164 000 1staa.gif, za kes popust 10%, a na sajmu ce najverovatnije biti 15% popusta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 359 postova
  • Lokacija: Aleksandrovac
  • Motocikl: Honda CBF 600 N; Honda Silver Wing 400; Honda Pantheon 125

A da nije neko mozda snimao ubrzanje ovog motora, bas me interesuje da vidim kako ide, a slabo ima klipova na youtubu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Ja se sa mojim nisam trkao ni sa kim, ali mislim da bi ga skuteri 125ccm ladno dobili (skutri tipa liberty, phantenon i sl.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Aprilia pegaso 650 sm

Dali zna neko nekog ko prodaje pulsera ili gincija havarisanog ili u delovima potreban mi je zadnji amort i levi rukohvat za suvozaca.... hvala unapred

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Dali zna neko nekog ko prodaje pulsera ili gincija havarisanog ili u delovima potreban mi je zadnji amort i levi rukohvat za suvozaca.... hvala unapred

levi rukohvat imam ja, ostao mi od mog qingqija. javi se na pp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Kle

A da nije neko mozda snimao ubrzanje ovog motora, bas me interesuje da vidim kako ide, a slabo ima klipova na youtubu :)

 

Evo ja nasao nesto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750

Nema razloga da ne izdrzi. Ksenonska sijalica emituje manju temperaturu od recimo halogene. Samo napon da ne prelazi 35W. Jedino mora H4 ksenon posto HS1 ne postoji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Nema razloga da ne izdrzi. Ksenonska sijalica emituje manju temperaturu od recimo halogene. Samo napon da ne prelazi 35W. Jedino mora H4 ksenon posto HS1 ne postoji.

 

 

Momcino,

 

Napon se izrazava u jedinici Volt :kafa:

 

 

Ka hoces da pises o necemu onda razmisli koliko si upucen u problematiku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja