Jump to content

Moto Zajednica

afrika rd 04

Recommended Posts

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

koje je godiste motor,koja je zadnja cena,,,,

nepitam za mene vec za mog dobrog prijatelja,

dali ima nesto od ulaganja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

koje je godiste motor,koja je zadnja cena,,,,

nepitam za mene vec za mog dobrog prijatelja,

dali ima nesto od ulaganja...

motor je 92-o,ulaganja nema sem za registraciju,stoga i cenu spustam za 200e,motor je stvarno muzika za usi,nemoj da me pitas jer farban(jeste) zato sto je covek hteo da ulepsa svoj motor a ne zato sto je padano s'njega(nije).treba da se zameni i prednja guma(saru ima ali se vidi da je stara) ali je ona 1000 din,tako da ko hoce da ubija cenu na ovome,neka me zaobidje.sustina ovog motora je ta da sednes brate i sa njim gde hoces :moto3: ,a ne da se zanoveta,jer nerazumem ljude, hoce da se voze ili da se slikaju,za slikanje prvo u centar s,pa kupi novi motor a ne ovo.vizir na njemu je bio ruzan pa sam stavio povisen od guzzi-a 500 cross,ali uz motor dajem i R vizir

od rd 07.

oduzi ga ja bas :Mina: ,ali sve ovo sto ja pricam svi dobro znaju ali necemo da krivimo jedni druge,krivicemo vreme u kojem se nalazimo...

stoga,licno garantujem za pouzdanost motora

zadnja cena 2300e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ol' dirty bastard, 592 postova
  • Lokacija: Zvezdan
  • Motocikl: kawasaki

...treba da se zameni i prednja guma(saru ima ali se vidi da je stara) ali je ona 1000 din...

 

A ta za 1000din kakva je? Ma nije ni vazno,Afrika je to!

Salim se, ja sam samo jednom imao gumu sa dobrom sarom,i ona nije bila nova...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

...treba da se zameni i prednja guma(saru ima ali se vidi da je stara) ali je ona 1000 din...

 

A ta za 1000din kakva je? Ma nije ni vazno,Afrika je to!

Salim se, ja sam samo jednom imao gumu sa dobrom sarom,i ona nije bila nova...

pa novija je...covek ih dovlaci na kolicinu a neplaca ih toliko tako da sam ih video uzivo i mladje su a i bolje ocuvane,,al kao sto rece ,nebitno...zato ih i nudim u opciji ako se pazari motor.u svakom slucaju treba prvo doci,videti,i pazariti motor a ne sedeti i komentarisati dal je ili nije..dodjes prijatelju,sednes ,provozas pa onda pricamo o svemu .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

bokilicu,culi smo se i telefonom,covek koji se najavio iz lazarevca juce nije dolazio,tako da je motor jos uvek na prodaju,t.j aktuelan.a s'obzirom da me je jos jedan lik zvao iz jagodine(mislim da se radi o istom drugaru tvom kojeg si pomenuo),predpostavljm da ce doci da je pogleda,tako da znas cisto onako ,sportsko obavestenje..poz svima i sretna nam rabota! :Mina:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

evo postavicu i ovde isto sto sam postavio na duletovom oglasu ''kupujem''.danas i samo danas vazi oglas za moju afriku na 2000e,zbog nekih prica,ali da ne punimo coveku oglas evo i kod mene!ko nije u toku neka procita njegov oglas ''kupujem afriku''...toliko :Mina: :Mina: :Mina: :Mina:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

vidim da me cimas na mob,ali nemogu da se javim jer sam u romingu...imas tel od burazera pa vidi sa njim...cena je i dalje 2000e,tako da mozes da se dogovaras sa njim u vezi kupovine,ja se vracam preksutra,poz!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

jedino ulaganje je za registraciju koja istice za 4 dana.inace na motoru je sve spremno za sezonu..ulje,filteri,lanac.....cena 2000e.tel 066417969

cena je 2000e a uz nju ide kofer,R vizir od rd 07 i pecenje u MB-u!!!

post-13440-0-09149300-1306735782_thumb.jpg

post-13440-0-43229500-1306736020_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja