Jump to content

Moto Zajednica

Informacije o Suzuki Burgman 400

Recommended Posts

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Pozz,interesuje me par glupih stvari,cisto da zadovoljim sebe.

Koja je max brzina ovog skutera? Moj nemoze preko 150km/h

Kolika je srednja potrosnja? Sipao sam pun,ponistio brojac (trip) ali nisam jos potrosio sve,tako da jos nemam info koliko moj trosi u kombinovanoj voznji :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5600 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Godište - kilometraža - da li je karb ili EFI - sve utiče što se tiče potrošnje,

što se tiče max brzine - to je to otprilike kad je sve serijala, 5 km gore - dole...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Kod mene je portošnja bila između 4 i 4,5l......u zavisnosti da li vozim sam ili potpuno natovaren sa suvozačicom.....max. brzina nije išla preko 145 km/h,a i ja nisam kofer skidao sa njega, mislim da to zavisi od stanja kaiša i rolnica, ....mada je to totalno nebitno....najlepše se vozi između 90-110km/h,pravi kruzer, po meni skuter bez premca.......dobri su i drugi....ali Burgman je zakon :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

2000 godiste,mislim da je karb,nemam kofer

E veceras sam isao na pumpu da ga dolijem ponovo do cepa

Stalo je 6.5l a presao sam 129km tacno,sto ce reci da je potrosnja 5l,ali nemogu da kazem,przio sam ga zestoko,pogotovo danas sam napravio 50ak km dosta ostre voznje,jbg malo mi je ruka teza na gasu :zvizduk:

 

 

 

ps.Da,i opet neznam koliko tacno staje litara kad je prazan rezervoar,jer kad sam ga doterao bilo goriva u njemu,ja sipao do cepa,sad ovo sto sam se vozao,opet sam dolivao,nisam ga ispraznio :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Možeš da napuniš plastičnu dvolitarku na pumpi i da se voziš dok ne ostaneš bez goriva. Onda sipaš ta dva litra, pa pravo na pumpu da dopuniš do vrha. U zbiru dobiješ maksimum rezervoara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 91 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: honda vfr vtec

moj je iz 2001 sto se tice rezervoara kad dodje na crveno meni stane oko9 litara karburator je sigurno jer ajnspric je poceo ja mislim 2003godine maksimalna brzina moze da varira 10km sa malim i velikim vizirom a to je otprilike 145/155km a potrosnja se krece od 4.5 do 5.5 litara na mom burgmanu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

moj primerak je bio 06 god i uvezen iz italije sa 12kkm :-)) max brzina 155kmh a potrosnja od 4-6 litara.potrosnja nije glavna stvar kada se uzme u obzir da sam radio generalnu opravku motora 2 puta :-((

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Tip od koga sam kupio svoj motor, je uzeo pomenuti Burgman i rekao mi je da je takođe radio generalku. Jel to slaba tačka na agregatu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 91 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: honda vfr vtec

ja sam cuo da hoce pomalo da troskaju ulje a retko ko ga kontrolise na otvorenom obicno svi iskontrolisu u lokalnoj voznji neracunajuci da na otvorenom se dosta brze vozi ina vecem broju obrtaja samim tim par duzih tura i on ostaje bez ulja i zariba

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

Evo ovako:

kupio sam burgama 400/ 2000 prosle godine na proleće. 1800 eur.

Lep i očuvan na prvi utisak, rekoh ´ajde pa nek i de u p.m.

Ali...

Motor devastiran, trošio je ulje kao blesav ali je išao.

Kaiš, varijator i rolnice, remenice, propeler - druga polovina remenice u totalnom kurcu.

Motor pregerevan, neispravan vodeni termostat.

Neispravan električni sauh.

Kočioni cilindri seckaju, neće da uhvati pa trzne i uhvati.

Odem kod ovlašćenog servisera za Suzuki- Taleta.

Ostavio sam motor da se radi, rasturio je i poručio delove. Čekao sam na delove dva meseca.

Sve mi je opravio u dva navrata i sada je stvarno violina, besprekoran.

Tale mi je rekao da Burgman ne sme da troši ni kap ulja, ali ni kap i da će tako biti kada bude uradio mašinu. I tako je i bilo. Prešao sam već više od 10.000 i treći put zamenio ulje pre 15. dana. Zamena ulja mu je na 5000 i sipa se sae 15/40, preporučeno je Bel Ray ili Motul.

 

Score je sledeći:

Popravka mašine ( novi klip, novi cilindar, lanac bregaste, novi ventili, gumice i obrada glave, ulje, filteri i rad) = 510 eur.

Vodeni termostat i električni sauh sa zamenom = oko 100 eur

Varijator (polovan ali kao nov jer je neki lik stavio Polinijev multivar a ovo kao novo skinuo da proda a prešlo 2-3 hiljade), kaiš, propeler = 290 eur, i to sam jeftino prošao jer sve novo košta u nabavci daleko više.

Pločice mi je spakovao polovne koje su sasvim ok i to je častio.

U clindre na kormanu je našpricao telflonski sprej i od tada radi i koči kao nov.

Kupio sam nov akumulator = 3000 i nešto, ne sećam se tačne cifre.

Dakle oko 1000 eur ulaganja.

Još mi je ostalo da uradim alnaser i zamenim kuplung alnasera a to ( bez zajebancije ) košta oko 300 eur.

I sada je sasvim dobar, ne troši ulje, ide glatko i poteže bez trzanja i vibracija, ništa ali apsolutno ništa više ne lupka, a čulo se lupanje kaiša kada je pod opterećenjem pri manjim obrtajima.

Maksimalna brzina je verovatno oko 150- 160 ali nisam probao, cepnuo sam ga 130 na autoputu ali je najprijatnija vožnja između 90 i 110 km/h.

Potrošnja po gradu oko 5 do 5,5 litara i to je normalno.

Dakle svi koji kupuju ovakav skuter neka se uzmu u pamet i tvrdim da ne sme niti da troši ulje niti da bilo šta lupka u njemu i neka se ne zavaravaju pričama da je " to normalno" jer to "normalno" dovodi do kidanja kaiša i ostajanja na putu, a onda najmanje 400 eur za varijator, rolnice, propeler, zadnju remenicu i kaiš da bi to bilo ispravno.

Ljudi koji hoće da prodaju samo kupe nov kaiš (130 eur) i zamene ga a on na tim potrošenim remenicama ne lupa možda prvih 300 - 400 km,taman da ga prodaju kao održavanu mašinu, uz priču da "svi burgmani malo troškare ulje" što je apsolutno netačno.

Svi koji voze starije modele sa bajatim kaišem samo treba da povedu računa da polako dodaju gas i ne teraju u velike obrtaje i onda može da traje i vozi se tako celu sezonu.

Ja sam sa polovnim kaišem koji je lupkao sa svim tim presao 7-8 hiljada dok nisam zamenio sve i lepo sam se navozao.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Taj je agregat poznat po potrosnji ulja i protiv toga se NE MOZE NISTA!!!

Zato nemojte da vam je tesko da proveravate nivo ulja cesto.

Motor je jednostavno tako rodjen i tek su noviji modeli doneli sa sobom i poboljsanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

Taj je agregat poznat po potrosnji ulja i protiv toga se NE MOZE NISTA!!!

Zato nemojte da vam je tesko da proveravate nivo ulja cesto.

Motor je jednostavno tako rodjen i tek su noviji modeli doneli sa sobom i poboljsanje.

Ne znam druže, meni je ovlašćeni serviser rekao da ispravan burgmanov motor ne sme da troši ni kap ulja, što je i dokazani slučaj posle popravke.

Ali naravno, treba proveravati nivo ulja, ja ga proveravam kada se setim i znam da ne troši više ni kap.

Još jedna stvar koja mi je od Taleta predočena a veoma bitna je baš nivo ulja u mašini koji većina ne ume pravilno da izmeri, nisam ni sam znao.

Nivo se ne meri dok je mašina na štenderu, jer je zadnji točak u vazduhu što govori da je motor blago pognut u napred.

Nivo ulja se meri (razume se) na se ravnoj podlozi na taj način što se postavi na ćopavu nožicu, odvije se čep sa šipkicom i obriše krpom. Motor nagneš od sebe i držiš ga na vagi jednom rukom, sačekaš malo da se ulja stabilizuje i onda samo staviš čep sa šipkom u otvor ( bez štafljenja ) i izvučeš ga napolje. Nivo treba da je na maksimumu štafiranog polja.

Noviji modeli imaju okrugli prozor dole kroz koji se vidi nivo ulja što je fino jer čovek može češće da pogleda a da ne isprlja ruke.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 91 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: honda vfr vtec

ja sam u moj burgman sipao kastrol rejsing 4t sae10/50 presao sam od zadnje zamene oko 2000 kilometara mozda fali malo il nimalo nisam bas siguran u najvecu ruku 100 grama.Raspitivao sam se sta da sipam niko nije rekao isto ulje i onda sam odlucio ako neznas sta je dobro pitaj sta je skupo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: Aprilia Atlantic nekada davno,tren.u potrazi

Kais 130e, ufff.... sada kad vidim koje su cene delova i kako si prosao sa Burgmanom jako mi je drago sto sam ipak kupio Atlantic-a od komsije i to maksimalno utegnutog. A jako sam bio zagrejan za Burgija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

Šta fali Castrolu ako je original, bolje je sipati najkvalitetnije i često menjati, to ne može da škodi :takoje: .

Bolje je dati za ulje nego da dodje crni petak zbog neredovnog održavanja.

Aprilija Atlantic mi je prelep skuter ali što se tiče cena transmisije mislim da je priča ista.

Za skutere manje kubikaže CVT prenos košta manje. Na pr. za Peugeot Elyseo 50 kojim sam se slatko navozao četiri sezone sve to košta znatno manje ali kako kubikaža raste tako rastu i cene svega toga, pa stignemo do bolnih cena za maksi skutere tipa Gilera Nexus 500,Aprilia Atlantic, Yamaha T MAX, Honda Silver Wing, Burman 400 i serija 650 exe sa tiptronikom. Sve to je na njima malte ne potpuno isto i ako odeš na Polinijev sajt videćeš cene i kompatibilnost varijatora i remenica, a cene - da ti pozli :lol:

Tako varijator za Burgmana AN 400 odgovara i Gileri Nexus 500 i sl.

Znači treba na vreme planirati taj trošak koji neminovno sledi ako hoćeš da se voziš a to je i mana CVT prenosa jer je izuzetno skup za održavanje.

Isto je jako ali jako bitno da ti neko stručan to održava a ne neki "automehaničar Žika koji rasklapa kečeve" jer nestručno postavljanje može da upropasti kompletan CVT.

Tu postoje cake koje priučeni majstori ne znaju. Oni znaju da rasklope i sklope ali ne znaju šta se kontroliše, koja je servisna granica širine kaiša, gde se stavlja mast koja je silikonska a ne obična, kako i koliko podmazati ležaj remenice kvačila.

Čak sam čuo da neki priučeni stavljaju mast na rolnice što je vrhunski potez neznanja pa treba samo naslutiti do kakvih kvarova kasnije dolazi i koliko to neznanje tebe košta. ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Ja danas odem i kupim 2l Motul 5000 10W40 i zamenim kod drugara.

Covek od kog sam kupio motor mi,nakon sto sam pazario motor rekao da je pre 15dana menjao ulje i filter,ali sam ja ipak zbog sebe kupio ulje i zamenio,jer manje mi je 1600din nego nesto krupnije nedaj Boze :takoje:

Interesuje me jos,jel se menj ulje u menjacu,gde se otpusta i sipa i koje ide?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Evo opet linkova ko već nije skinuo za modele od 1999 do 2001

 

http://www.general-search.net/go/677535503

 

za model 2003

 

http://red.smartdoit...rgman-AN400.pdf

 

i jedan koristan link sa teh,cpec.......

 

 

http://www.suzukicycles.org/Burgman-series/AN400-Burgman.shtml

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Evo ovako:

kupio sam burgama 400/ 2000 prosle godine na proleće. 1800 eur.

Lep i očuvan na prvi utisak, rekoh ´ajde pa nek i de u p.m.

Ali...

Motor devastiran, trošio je ulje kao blesav ali je išao.

Kaiš, varijator i rolnice, remenice, propeler - druga polovina remenice u totalnom kurcu.

Motor pregerevan, neispravan vodeni termostat.

Neispravan električni sauh.

Kočioni cilindri seckaju, neće da uhvati pa trzne i uhvati.

Odem kod ovlašćenog servisera za Suzuki- Taleta.

Ostavio sam motor da se radi, rasturio je i poručio delove. Čekao sam na delove dva meseca.

Sve mi je opravio u dva navrata i sada je stvarno violina, besprekoran.

Tale mi je rekao da Burgman ne sme da troši ni kap ulja, ali ni kap i da će tako biti kada bude uradio mašinu. I tako je i bilo. Prešao sam već više od 10.000 i treći put zamenio ulje pre 15. dana. Zamena ulja mu je na 5000 i sipa se sae 15/40, preporučeno je Bel Ray ili Motul.

 

Score je sledeći:

Popravka mašine ( novi klip, novi cilindar, lanac bregaste, novi ventili, gumice i obrada glave, ulje, filteri i rad) = 510 eur.

Vodeni termostat i električni sauh sa zamenom = oko 100 eur

Varijator (polovan ali kao nov jer je neki lik stavio Polinijev multivar a ovo kao novo skinuo da proda a prešlo 2-3 hiljade), kaiš, propeler = 290 eur, i to sam jeftino prošao jer sve novo košta u nabavci daleko više.

Pločice mi je spakovao polovne koje su sasvim ok i to je častio.

U clindre na kormanu je našpricao telflonski sprej i od tada radi i koči kao nov.

Kupio sam nov akumulator = 3000 i nešto, ne sećam se tačne cifre.

Dakle oko 1000 eur ulaganja.

Još mi je ostalo da uradim alnaser i zamenim kuplung alnasera a to ( bez zajebancije ) košta oko 300 eur.

I sada je sasvim dobar, ne troši ulje, ide glatko i poteže bez trzanja i vibracija, ništa ali apsolutno ništa više ne lupka, a čulo se lupanje kaiša kada je pod opterećenjem pri manjim obrtajima.

Maksimalna brzina je verovatno oko 150- 160 ali nisam probao, cepnuo sam ga 130 na autoputu ali je najprijatnija vožnja između 90 i 110 km/h.

Potrošnja po gradu oko 5 do 5,5 litara i to je normalno.

Dakle svi koji kupuju ovakav skuter neka se uzmu u pamet i tvrdim da ne sme niti da troši ulje niti da bilo šta lupka u njemu i neka se ne zavaravaju pričama da je " to normalno" jer to "normalno" dovodi do kidanja kaiša i ostajanja na putu, a onda najmanje 400 eur za varijator, rolnice, propeler, zadnju remenicu i kaiš da bi to bilo ispravno.

Ljudi koji hoće da prodaju samo kupe nov kaiš (130 eur) i zamene ga a on na tim potrošenim remenicama ne lupa možda prvih 300 - 400 km,taman da ga prodaju kao održavanu mašinu, uz priču da "svi burgmani malo troškare ulje" što je apsolutno netačno.

Svi koji voze starije modele sa bajatim kaišem samo treba da povedu računa da polako dodaju gas i ne teraju u velike obrtaje i onda može da traje i vozi se tako celu sezonu.

Ja sam sa polovnim kaišem koji je lupkao sa svim tim presao 7-8 hiljada dok nisam zamenio sve i lepo sam se navozao.

Aaaaaaa! Jbte, 3000e + zivci! Druze, upravo si me odvratio od kupovine,hvala ti! Uzgred svaka cast na postu,detaljno nema sta! Jesu cene za 250ccm slicne ili je ipak malo jeftinije? Izgleda da cemo se moj kymco i ja druziti jos dugo dugo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

Evo ovako:

kupio sam burgama 400/ 2000 prosle godine na proleće. 1800 eur.

Lep i očuvan na prvi utisak, rekoh ´ajde pa nek i de u p.m.

Ali...

Motor devastiran, trošio je ulje kao blesav ali je išao.

Kaiš, varijator i rolnice, remenice, propeler - druga polovina remenice u totalnom kurcu.

Motor pregerevan, neispravan vodeni termostat.

Neispravan električni sauh.

Kočioni cilindri seckaju, neće da uhvati pa trzne i uhvati.

Odem kod ovlašćenog servisera za Suzuki- Taleta.

Ostavio sam motor da se radi, rasturio je i poručio delove. Čekao sam na delove dva meseca.

Sve mi je opravio u dva navrata i sada je stvarno violina, besprekoran.

Tale mi je rekao da Burgman ne sme da troši ni kap ulja, ali ni kap i da će tako biti kada bude uradio mašinu. I tako je i bilo. Prešao sam već više od 10.000 i treći put zamenio ulje pre 15. dana. Zamena ulja mu je na 5000 i sipa se sae 15/40, preporučeno je Bel Ray ili Motul.

 

Score je sledeći:

Popravka mašine ( novi klip, novi cilindar, lanac bregaste, novi ventili, gumice i obrada glave, ulje, filteri i rad) = 510 eur.

Vodeni termostat i električni sauh sa zamenom = oko 100 eur

Varijator (polovan ali kao nov jer je neki lik stavio Polinijev multivar a ovo kao novo skinuo da proda a prešlo 2-3 hiljade), kaiš, propeler = 290 eur, i to sam jeftino prošao jer sve novo košta u nabavci daleko više.

Pločice mi je spakovao polovne koje su sasvim ok i to je častio.

U clindre na kormanu je našpricao telflonski sprej i od tada radi i koči kao nov.

Kupio sam nov akumulator = 3000 i nešto, ne sećam se tačne cifre.

Dakle oko 1000 eur ulaganja.

Još mi je ostalo da uradim alnaser i zamenim kuplung alnasera a to ( bez zajebancije ) košta oko 300 eur.

I sada je sasvim dobar, ne troši ulje, ide glatko i poteže bez trzanja i vibracija, ništa ali apsolutno ništa više ne lupka, a čulo se lupanje kaiša kada je pod opterećenjem pri manjim obrtajima.

Maksimalna brzina je verovatno oko 150- 160 ali nisam probao, cepnuo sam ga 130 na autoputu ali je najprijatnija vožnja između 90 i 110 km/h.

Potrošnja po gradu oko 5 do 5,5 litara i to je normalno.

Dakle svi koji kupuju ovakav skuter neka se uzmu u pamet i tvrdim da ne sme niti da troši ulje niti da bilo šta lupka u njemu i neka se ne zavaravaju pričama da je " to normalno" jer to "normalno" dovodi do kidanja kaiša i ostajanja na putu, a onda najmanje 400 eur za varijator, rolnice, propeler, zadnju remenicu i kaiš da bi to bilo ispravno.

Ljudi koji hoće da prodaju samo kupe nov kaiš (130 eur) i zamene ga a on na tim potrošenim remenicama ne lupa možda prvih 300 - 400 km,taman da ga prodaju kao održavanu mašinu, uz priču da "svi burgmani malo troškare ulje" što je apsolutno netačno.

Svi koji voze starije modele sa bajatim kaišem samo treba da povedu računa da polako dodaju gas i ne teraju u velike obrtaje i onda može da traje i vozi se tako celu sezonu.

Ja sam sa polovnim kaišem koji je lupkao sa svim tim presao 7-8 hiljada dok nisam zamenio sve i lepo sam se navozao.

Aaaaaaa! Jbte, 3000e + zivci! Druze, upravo si me odvratio od kupovine,hvala ti! Uzgred svaka cast na postu,detaljno nema sta! Jesu cene za 250ccm slicne ili je ipak malo jeftinije? Izgleda da cemo se moj kymco i ja druziti jos dugo dugo...

Druži se sa Kymcom, šta fali?

Jeste kvalitet plastike malo lošiji ali koga boli uvo za to.

Burgman je stvarno klasa i kada pogledam nove K9 i K10 stvarno izgledaju bolesno.

Ali cena uši zavrće, 8000. eur, plus što je Suzuki na pomenutim serijama ima fabričku grešku na CVT- u i ako kupiš nov u Eurosumaru, zamisli, nemaš garanciju na transmisiju!

A u čemu je caka?

Zajebali su nešto sa dizajnom dekla za CVT tako da se prašina stalno skuplja u zvonu kvačila i varijatoru. Svakih 1000-2000 moraš da otvaraš, rasklapaš i čistiš što je morbidno a platio si ljuto. A servisi su mu na 5000 i obično posle drugog servisa mora sve da se menja, a to udara u mozak koliko je skupo, jednostavno neprihvatljivo.

Serija 650 exe je druga priča, svi kažu da je savršenstvo i greške (osim cene :D ) nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 91 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: honda vfr vtec

ja vozim burgmana sa mercedesovim stopom da li ko zna kakva je razlika jos izmedju ovog i modela sa malim stopom sem obloge spolja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Ne fali kymcu nista sem velicine,ne bih ga menjao nikad samo da je malo veci tj udobniji, za po gradu je savrsen ali za duze voznje ne... Pa sam mislio da ga menjam za jednog bugija mada nakon tvog posta i malo cackanja po netu odustao sam od menjaze....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 323 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: burgman 650, honda silver wing 400, burgman 400, t max 500

ja vozim burgmana sa mercedesovim stopom da li ko zna kakva je razlika jos izmedju ovog i modela sa malim stopom sem obloge spolja

 

kolega sve osim spoljnog izgleda je isto promena na masini ima od 2003

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja