Jump to content

Moto Zajednica

Sony Playstation 3

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Pancevo(okolina)
  • Motocikl: u potrazi

Na prodaju malo koriscen Sony Playstation 3, 150e moguc dogovor snizenja cene tj ako neko ima nesto od opreme za skuter,tacnije cirada,katanac...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Sjenica
  • Motocikl: kawasaki zx6r

PS3 se ne cipuje, jos nisu smislili kako da ga haknu

 

drzim igraonu i sony 3 se cipuje vec 6 meseci,hocu reci pokrecu se igrice preko usb-a

 

 

 

reci koji je model i koje godine si uzeo sony?koliko gb?da li je cena podlozna promenama i sta te tacnije zanima od opreme za motor....

ozbiljan kupac

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Ne postoji chip, vec softver preko USB-a za pokretanje kopija,ali su i kopije u ogranicenom broju.1zdravo.gif

 

google>images u search ps3 modchip, pa vidi shta ce izbaciti :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

@Gio

 

Neznam sta si htjeo reci sto ja vec nisam rekao,a to je da ne postoji "Chip",misleci kao kod PSX i PS2 koji se ugradjuje direktno na plocu konzole,vec se kao softver ubacije preko USB-a u PS3. To si potvrdio sam ovim linkom.0takoje.gif

 

http://www.google.co.uk/search?tbm=isch&hl=hr&source=hp&biw=1024&bih=667&btnG=Pretra%C5%BEi+slike&gbv=2&aq=f&aqi=&oq=&q=ps3%20modchip

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

@Gio

 

Neznam sta si htjeo reci sto ja vec nisam rekao,a to je da ne postoji "Chip",misleci kao kod PSX i PS2 koji se ugradjuje direktno na plocu konzole,vec se kao softver ubacije preko USB-a u PS3. To si potvrdio sam ovim linkom.0takoje.gif

 

http://www.google.co.uk/search?tbm=isch&hl=hr&source=hp&biw=1024&bih=667&btnG=Pretra%C5%BEi+slike&gbv=2&aq=f&aqi=&oq=&q=ps3%20modchip

 

Razumeli smo se druzhe,nego mi se prvo uchinilo da me ispravljash,pa sam zato tako odreagovao. Nesporazum,zhiv bio! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja