Jump to content

Moto Zajednica

CF Moto V3

Recommended Posts

  • U prolazu, 13 postova

Prodajem CF Moto model V3!Cena 1500€ sa nosačem i koferom Shad 40L!svi zainteresovani mogu postavljati pitanja ovde ili na tel 065-342-6666

post-7580-0-13857300-1305666034_thumb.jpg

post-7580-0-30107300-1305666082_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Gasim po kucama...povoljno, 161 postova
  • Lokacija: Novi Beograd Arena
  • Motocikl: Kawasaki ZZR1100,Yamaha Thunderace 1000

Ne bi da kvarim oglas ali moram zbog cene koju si stavio,da lli si svestan da taj motor-skuter kosta 1100 eura nov iz salona?

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Čačak City
  • Motocikl: Suzuki Gz 250 Marauder

Zanimljivo ćereslo! Nisam do sada ni znao da ovako nešto postoji,

mislim na izgled koji je baš neobičan i interesantan :)

Da ne bude off - Koliko je ovo kubika?

Godište?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Ne bi da kvarim oglas ali moram zbog cene koju si stavio,da lli si svestan da taj motor-skuter kosta 1100 eura nov iz salona?

A da li si ti svestan da lupetaš gluposti!?Kao prvo za 1100€ teško da ćeš naći polovan a dalje ne želim ni da pričam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Zanimljivo ćereslo! Nisam do sada ni znao da ovako nešto postoji,

mislim na izgled koji je baš neobičan i interesantan :)

Da ne bude off - Koliko je ovo kubika?

Godište?

250ccm,10kw,2008godište

Ima i kasetofon,mp3 i zvučnike :D ma super je mašina samo dobio prinovu pa sad nemam vremena da je vozam :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Onda su to sajamski primerci ako me razumeš,idu po sajmovima 2-3 godine odrade im poziranje i onda prodaju u pola cene ali bez garancije verovatno.U svakom slučaju se isplati tako nešto uzeti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Onda su to sajamski primerci ako me razumeš,idu po sajmovima 2-3 godine odrade im poziranje i onda prodaju u pola cene ali bez garancije verovatno.U svakom slučaju se isplati tako nešto uzeti!

ne verujem da imaju bas toliko sajamskih primeraka...pre ce biti da je firma pri zatvaranju i da prazne zalihe....garancije nema to je istina.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Onda su to sajamski primerci ako me razumeš,idu po sajmovima 2-3 godine odrade im poziranje i onda prodaju u pola cene ali bez garancije verovatno.U svakom slučaju se isplati tako nešto uzeti!

ne verujem da imaju bas toliko sajamskih primeraka...pre ce biti da je firma pri zatvaranju i da prazne zalihe....garancije nema to je istina.

To je moguće,jer se mnogi saloni žale na prodaju uopšte kod nas

jbg,kriza pa im se ne isplati više plaćati zakup,radnike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Varadero XL125

Ista priča važi i za Sachs X-Road, moj bivši bajk, koji je uzgred rečeno odličan motocikl u svojoj klasi. Ja sam ga platio pre 3 godine 2300€ a sad se rešavaju starih zaliha po ceni od 1300€ takođe bez garancije. Preporučio bi ga svakom klincu koji želi nov fun bike od 125cc.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Gasim po kucama...povoljno, 161 postova
  • Lokacija: Novi Beograd Arena
  • Motocikl: Kawasaki ZZR1100,Yamaha Thunderace 1000

Ne bi da kvarim oglas ali moram zbog cene koju si stavio,da lli si svestan da taj motor-skuter kosta 1100 eura nov iz salona?

A da li si ti svestan da lupetaš gluposti!?Kao prvo za 1100€ teško da ćeš naći polovan a dalje ne želim ni da pričam!

Kao prvo ne lupetam gluposti,u sta su te i ljudi uverili s linkom,kao drugo skrecem ti paznju jer sam i ja prodao svog CF-Esharm za 650e pre mesec dana a placen je 1900e 2008 godine.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

pošto baš merkam taj preostali V3 -možeš li mi reći nešto više o svom druženju sa tim motorčetom :zbunjen::moto3:

 

isto ako može i kolega vatrogasac za Echarm :takoje: Pozz :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Ne bi da kvarim oglas ali moram zbog cene koju si stavio,da lli si svestan da taj motor-skuter kosta 1100 eura nov iz salona?

A da li si ti svestan da lupetaš gluposti!?Kao prvo za 1100€ teško da ćeš naći polovan a dalje ne želim ni da pričam!

Kao prvo ne lupetam gluposti,u sta su te i ljudi uverili s linkom,kao drugo skrecem ti paznju jer sam i ja prodao svog CF-Esharm za 650e pre mesec dana a placen je 1900e 2008 godine.

Prvo da ti se izvinem jer si u pravu!Video sam da na rasprodaji košta 1099€ ali bez garancije što za takav motor po mom skromnom mišljenju nije puno.Mene motor odlično služi tako da mi ne pada na pamet davati ga pošto-poto.Svi koje zanima V3 bi trebali da ga prvo vide pa probaju a potom da komentarišu tipa kinez ovo,kinez ono.Ne znam jel znate da je u V3 stavljena stariji model Hondine mašine( ne znam koliko stara ali verujem da nije iz prošlog veka :))?!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Motocikl: Golden Dragon

Kako god okrenes cena je nerealna, tako da ne verujem da ce neko kupiti polovan motor, star 3 god i dati 400e vise nego za nov, isti model, bez obzira sto nemaju garanciju ni jedan ni drugi.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Gasim po kucama...povoljno, 161 postova
  • Lokacija: Novi Beograd Arena
  • Motocikl: Kawasaki ZZR1100,Yamaha Thunderace 1000

pošto baš merkam taj preostali V3 -možeš li mi reći nešto više o svom druženju sa tim motorčetom :zbunjen::moto3:

 

isto ako može i kolega vatrogasac za Echarm :takoje: Pozz :zdravo:

Kada je u pitanju Esharm,nema greske,ja sam s njim prosle sezone ubio 5000 po gradu,bez ikakvih problema,stedljiviji je od mase pedesetica,ima ravnomerno ubrzanje ali sa zamenom rolnica i kaisa bez problema dolazi 110km,doduse ima alarm i daljinsko paljenje,jedino mi se ne svidja sto svi CFovi dolaze sa stvarno ne kvalitetnim gumama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

a koliko bi bio samo nosač, samo kofer i koliko zajedno :zbunjen: i šta si mu radio sa onom "kukom" umesto koje je sad nosač ...

 

odnosno gde si našao/kupio nosač ili si ga sam konstruisao... Pozz :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

a koliko bi bio samo nosač, samo kofer i koliko zajedno :zbunjen: i šta si mu radio sa onom "kukom" umesto koje je sad nosač ...

 

odnosno gde si našao/kupio nosač ili si ga sam konstruisao... Pozz :zdravo:

Prodajem samo motor bez nosača i kofera 1250€(ističe mu registarcija 2.7.2011) ili u kompletu sa nosačem i koferom 1400€.

Orginal nosač za kofer teško da ćeš naći u Srbiji ja sam svoj ručno pravio(nisam rukama savijao metal :D),ona kuka se samo odšarafi i skine jednostavno a na te rupe sam ubacio nosač.Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Motocikl: zx9r, zxr750

Nije lepo od tebe sto si napisao u naslovu da motor prodajes TESKA SRCA, jer znam da je dosta ljudi terao maler kada su kupovali stvari koje su prodavane "TESKA SRCA". Ako ti je vec zao sto ga prodajes, a nije te muka naterala, onda ga bolje zadrzi za sebe.. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki Savage 650

a sto ne bismo coveku malo offovali oglas sa pricama o malerisanju i losom srecom. ja znam da je jednom baba mica, treca kuca sa desne strane, gore kod mene, rekla da joj je vise teskobno da sprema slatko od kupina. i te godine se stvarno dosta ljudi pozalilo da ih je boleo stomak, kad god su jeli neko slatko, nije bitno dal ga je baba mica pravila. a kad vec ispricah pricu setih se i one poslovice "kad nemas sta pametno da kazes, a ti cuti"...

 

(za neuke i neupucene ovo se zove sarkazam sa tendencijom da preraste u satiru... koga boli q* dal je nekog tamo terao neki maler. covek prodaje motor. jal ces da kupis, jal jok.)

 

hvala na paznji :hej:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja