Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBR600 F2 na prodaju

Recommended Posts

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav svima!

 

Prodajem moju Hondu CBR600 F2.

 

U pitanju je '92. godiste, 72KW (96 KS), 600 kubika, a i pored toga nije bas najmladji motor u oglasima, savrseno glatko ubrzava (mnogo bolje od napaljenih vozaca BMW automobila :zdravo::nanana: ) i maksimalna brzina joj je oko 220-230 km/h ako vam se bas negde toliko zuri na autoputu...

 

Ima par custom dodataka, a najzapazenije Sebring Sport auspuh koji djavolski dobro zvuci i na niskim i na visokim obrtajima. Custom tamni vizir. Alu-mrezice stite sve otvore na maskama, napred i sa stane + izgledaju lepo. :)

 

Gume su veoma malo koriscene od kupovine, obe Bridgestone (vidite i sami po slikama kolika je sara) i novi akumulator je stavljen pre par meseci i jos je pod garancijom.

 

Da ne bih previse pricao, evo i slika, plus jos jedan podatak, registrovana je do avgusta 2011.

 

xgfoN_imag0071j.jpg

 

2GpuV_imag0072yp.jpg

 

cVm9h_imag0073b.jpg

 

X4b18_imag0074qc.jpg

 

cgLAr_imag0077c.jpg

 

az16W_imag0080h.jpg

 

YAklM_imag0083tb.jpg

 

rn7rT_imag0096q.jpg

 

niTOV_imag0099x.jpg

 

UAHoZ_imag0102q.jpg

 

 

Za kraj, cena je 1900 EUR, i zainteresovan sam samo za PRODAJU, znaci nikakve zamene ne dolaze u obzir.

 

Kontakt telefon: 063 / 198 - 33 - 08

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Prigrevica,Apatin

izuzetno motorce,ja sam imao f3,za svaku pohvalu,jedino me nerviralo sto nema pokazivac goriva,ali je motor 10-ka.sretno sa prodajom!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd

Nisam bas cesto na forumu, sad videh pitanja, uglavnom imam vremena za sad samo kilometrazu da dopunim:

56600km ima

 

Sto kaze apenac, jedina mana joj je sto nema taj merac za gorivo pa svako malo morate da zavirite u rezervoar ako ste zaboravni kad ste sipali i koliko :)

 

Vise slika i informacija kasnije kad stignem, slobodno zovite ako vas zanima nesto, ne ujedam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo jos informacija i nova cena.

 

Trazili ste sliku iz profila, evo je i ta:

3PfAA_imag0070rde.jpg

 

Elem, sto se istorije tice nemam nesto narocito da pricam, sa modifikacijama koje ima, mrezice, Sebring Sport auspuh, tamni vizir je vec kupljena. E da, ima i merac za struju (znam... i meni je bilo cudno) dodje korisno ako ste elektrotehnicar pa vas zanima protok iste, inace pojma nemam cemu bi sluzio :)

 

Akumulator je ko sto rekoh nov skoro, gume isto, treba da se uradi mali servis, i stoga eto jos niza cena. Drugi razlog je sto je registracija u avgustu pa bih voleo da se ne cimam oko toga opet ko za kola sto sam proslog meseca.

 

 

CENA JE: 1750 evr i od toga tesko da ce ici nize, jer sam pre 3 godine prodao havarisan ZZR600 1995. godiste za 1600, ne pada mi napamet da prodajem Hondu za te pare radije cu da je cuvam za decu kad budem imao :)

 

 

 

Inace, dobro proverite saobracajne nove, meni su pogresili na cak dva mesta, vozim naime sada model Ibiza STRELA :) umesto Stella, i imam 5 vrata, sto je cudno posto nisam primetio da sam negde dobio jos 2...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd

Honda je i dalje na produju, ali sada je ponovo REGISTROVANA (krajem aprila, znaci ima skoro punu godinu registracije) plus URADJEN MALI SERVIS (ulje/filter) pre oko 200km. Spremna potpuno za sezonu, gume skoro nove, jedino bi uskoro trebale prednje kocione plocice da se menjaju.

 

Motor radi savrseno, za prvi maj isao do Fruske Gore, ali mislim da je ukupno za zadnjih nekoliko meseci nisam vozio ukupno vise od 400-500km, tako da je nova kilometraza oko 57000km.

 

CENA: 1750EUR

 

SAMO PRODAJA

BEZ ZAMENA (za to ne zovite)

 

Kontakt telefon: 063 / 198 - 3308

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd

NOVA CENA: 1500EUR

U ovom stanju i registrovanu skoro godinu dana, tesko da cete je naci jeftinije...

 

SAMO PRODAJA

BEZ ZAMENA (za to ne zovite)

 

Kontakt telefon: 063 / 198 - 3308

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja