Jump to content

Moto Zajednica

MZ popravke i štelovanja

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 202 postova
  • Lokacija: Bileca
  • Motocikl: MZ chopper

cestitam dragici posjeduje najljepsi mz kojim do sada imao prilike da vidim,posebno je interesantna viljuska! 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 202 postova
  • Lokacija: Bileca
  • Motocikl: MZ chopper

dali neko zna koje ulje ide u viljusku i gdje bi se mogla naci kilpnjaca za 250 etz riknula je mom bratu po tockovima a meni dosadno ako ga ne oderem bar jednom dnevno! 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

cestitam dragici posjeduje najljepsi mz kojim do sada imao prilike da vidim,posebno je interesantna viljuska! 8)

Na moju veliku zalost ne posedujem ga vise. Sad imam klasican etz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Tek sam se registrovao i želim da vam se priključim.

 

Hteo bih MZ-a, sa Karaburme sam i Vuju viđam kako fura ovuda...

 

Samo vas pozdravljam i nadam se da će se naći i neka mašina za mene.

 

Pozdrav MZ svetu.

Ovaj motor iz Zr-a je ts,ali kaze lik da je srecen lepo. Trazi 550e,ali bi spustio. Ako te interesuje javi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

dali neko zna koje ulje ide u viljusku i gdje bi se mogla naci kilpnjaca za 250 etz riknula je mom bratu po tockovima a meni dosadno ako ga ne oderem bar jednom dnevno! 8)

 

Pošto je taj stil vožnje u pitanju onda bi ti trebalo gušće ulje koje čini viljušku tvrđom. Ja sam poslušao savet TS Chopper-a, ispustio staro ulje i stavio menjačko pa je viljuška zaista otvrdnula, po ovom vremenu naročito  ;D

 

No, obrati pažnju na semeringe, oni su jako jeftini, treba ih imati. Bitno je i stanje štapova, pa kad se već bavite viljuškom pogledajte malo okolo...

 

Klipnjače ima gde hoćeš, ovde ne smemo da reklamiramo bilo koga ali ako želiš možemo na PP da pustimo neke kontakte putem kojih možeš sve delove da naručiš pouzećem, platiš kada stignu a ne čeka se više od 2-3 dana, u zavisnosti od toga kada pada vikend.

 

Nego, oko avatara piše ''kanuni'', da li je stvarno Kanuni ili je fora.  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 202 postova
  • Lokacija: Bileca
  • Motocikl: MZ chopper

Znaci moze i menjacko ulje,koliko sipas u viljusku?Jeste Kanuni nije fora prvi vlasnik ga je kupio u Sarajevu u nekom trznom centru proizvode ga Turci po Njemackoj licenci,kada sam ga ja kupio na cageru mu je bilo 3500km vrlo malo je vozen tako da sam ubo premiju dobio sam tek razradjen motor  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ja sam sipao 250ml po štapu.

 

Na prošlim stranama imaš objašnjenja oko toga, navedeno je koja je preporučena količina, vrsta ulja i opciona mogućnost zamene bez skidanja, odozgo  ;) Ako se ne snađeš

 

Način na koji si kupio motor je impresivan. Da li znaš nešto o prodaji Kanuni motora u Sarajevu, neki kontakt ali bilo šta slično, ja sam hteo da kupim nov ETZ ali smo svi ovde gledali u Tursku, nije nam padalo na pamet Sarajevo a tu je...

 

Uzgred, fabrika ima dilera u HR pa bi bilo lepo ako bi neko nešto znao o njima, ko su i kako rade

 

MOTORIN d.o.o.

Marinici 141

HR – 51216 Viškovo (Rijeka)

*preuzeto sa sajta http://www.muz.de/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd-Karaburma

2 Dragica

 

 

 

Hvala na pomoći samo u ovom trenutku mučim muku sa dužnicima, imam odavno pare za motor ali nenaplaćene.

 

 

 

Kao što sam rekao u predstavljanju, slikam, crtam i između ostalog radim kliše za ukrašavanje automobila i motora. kao što je Vuja pisao u MZ Caffe o Karaburmi, ja nemam kuću pa ni uslove da sam farbam pa mi je jednostavnije da jeftino prodam kliše dok prevashodno radim crtanje i slikanje kao osnovni posao.

 

 

 

Sem problema oko naplate problem je i sa ljudima koji kliše ne daju farbaru već rade sami a neznaju pa na kraju crtež ne liči ninašta a auto ili motor još gore.

 

 

 

Naravno, najbolje je da svako sebi uradi šta želi a ja samo da pomognem ali teško je objasniti ljudima da ne rade ono što neznaju, ipak o farbanju najbolje znaju farbari.

 

 

 

Na jednom motoru ovde sam video škorpiju pa bih molio za neku veću fotografiju na kojoj se to bolje vidi, ako je moguće.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Zbog zabeležnog obima u rastu topic-a  a time i smanjene mogućnosti za pronalaženjem potrebnih stvari na njemu, ovo se mesto zaključava pa vas molim da za iste svrhe koristite nove strane.

 

U nadi da ćemo druženje nastaviti kao i do sada, srdačno vas pozdravljam!

 

Vuja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja