Jump to content

Moto Zajednica

ZX12R

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Bg

xaxaxa,pa reci cenu ljudima,pa ga mozda i prodas,kakva iznenadjenja i bakraci,nije im rodjendan pa da ih iznenadjujes... reci konacno tu famoznu cenu,sta zavlacis narod...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Stvarno bre steta. Probaj da ga zamenish celog za neki auto ili nesto sto mozesh da prodash lakse u komadu makar uz doplatu odplatu trange frange...uzas rasklapati ga.... :'(

 

evo ja bi ti dao i cbr 1000 i crx-a da mi nije auto dedovina ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Nisam jos dobio ponudu za otkup glavnih delova, tako da je kawa u komadu. Za godinu dana nisam imao kupca, sto je stvarno cudno. Kvalitet i cena garantujem da nisu problem (moze i pismeno uz overu). Ako ima neka realna kombinacija, javite se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Bas je masincina jebe keve. Al jebi ga ja i ovu moju Suzanu od 100-nak konja moram da prodam hahahah Kad bi ovo kupio koliko sam lud familija bi me se odrekla skroz hahaha. Nego koliko je presao i na koliko tu ide generalna zamena delova itd...... Ako imas vremena odgovori, hvala. A ja ako cujem da nekome treba takvo cudo za pilotiranje po putu znam gde ima oglas pa cu proslediti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Moj prijatelj je zvanicni diler japanskog moto brenda. Ima nove nevozene motore u salonu, koji stoje vise godina. To sto nena kupaca nije do nas. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova

Moj prijatelj je zvanicni diler japanskog moto brenda. Ima nove nevozene motore u salonu, koji stoje vise godina. To sto nena kupaca nije do nas.

 

novi a stoje vise godina? koji diler? izvini za off ali zainteresovan sam, verovatno kupujem nov motor uskoro pa zato pitam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Nije fer da moj prijatelj ispadne nesposoban prodavac, kad je u svim predstavnistvima japanskih motora ista situacija. Ja sam pre par godina na gsxr-u 1000 (rizla) dobio popust od oko 2500 evara, tj bio je 9300 umesto skoro 12000 zato sto nije prodat celu godinu. Nazovi bilo kog dilera svi imaju proslogodisnje i cak pretproslogodisnje modele. Ako nisu u salonu sigurno im stizu od preko za par dana. Evropa je puna neprodatih.Srecna kupovina. :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Nije fer da moj prijatelj ispadne nesposoban prodavac, kad je u svim predstavnistvima japanskih motora ista situacija. Ja sam pre par godina na gsxr-u 1000 (rizla) dobio popust od oko 2500 evara, tj bio je 9300 umesto skoro 12000 zato sto nije prodat celu godinu. Nazovi bilo kog dilera svi imaju proslogodisnje i cak pretproslogodisnje modele. Ako nisu u salonu sigurno im stizu od preko za par dana. Evropa je puna neprodatih.Srecna kupovina. :zdravo:

 

Baš tako, sećam se ranije dok sam kupovao nemački " Motorrad " , stalno u oglasima izlazile reklame tipa : Yamaha V-MAX nov - ovogodišnji - 14.000 DM

Prošlogodišnji - 13.000 DM

a od pretprošle godine 12.000 DM .

A sva tri motora potpuno novi .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

E pa, bas dugo pratim ovaj oglas, i strasno mi je zao sto toliko dugo nije mogao da nadje novog vlasnika.

Neka je sa srecom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

Dobro je vise,nek je sa srecom novom vlasniku... A i moram da pohvalim Sasu. Naime odbio je mog drugara (potencijalnog kupca) zbog njegovih godina i manjka neiskustva koji ovakav motor iziskuje,sto je stvarno za svaku pohvalu.Pogotovo ako uzmemo u obzir koliko se ovaj motor dugo prodavao i da je verovatno jedva cekao da mu vidi ledja. :takoje:

 

Veliki pozdrav

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Auuu bre.. da li je moguce?

sad cu prvi put nakon 7. maja 2011 moci mirno da spavam :lol:

 

Neka je sa srecom! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja