Jump to content

Moto Zajednica

ZX12R

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 792 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Ja sam ovaj oglas nekako uvek preskakao zbog registracije (kao i ostale sa "vecim" motorima), a sada vidim da registracija izlazi mnogo manje??

 

Inace mene intersuju ovakvi motori, ne toliko zbog same snage koliko zbog svojih gabarita, jer se na svim ostalim "sklupcam" i mnogo vise umorim vec posle 150-200km-a...

 

Ako mozes/hoces, hajde napisi mi cenu na pp, ne garantujem da cu kupiti jer vec imam motor, ali sada sam se ipak zainteresovao kada sam izracunao koliko je registracija (mozes mi i to napisati koliko si platio, ali kako vidim nije tipa 500e sto sam mislio?) i ko zna... mozda stavim moj na prodaju ili odradimo neku zamenu (imam cbr600 f4 '99).

 

pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Registracija je 200e. Registrovan je skoro jos celu godinu  (11meseci i 20 dana). Za dogovor nazoivi 018 274 381 ili 064 1286 963

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Mozda je problem za prodaju prevelika snaga agregata. Moguce je preko konpjtera njeno smanjenje  ocitavanjem odgovarajuce mape paljenja. Obuka za to brza i besplatna. Povratak na punu snagu trenutan i bezbolan. Stvarno ne shvatam. Bez ijedne ponude. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Impresivan motor. Imao sam priliku da sednem na jednog zelenog. U momentu mi je zaljujao samopouzdanje pa sam preispitivao sebe, kako bih se ponasao na istom, mada mogu reci za sebe da poprilicno smiren i da vozim leggere. Pre pojave ZZR-a 1400 bio je Kawasakijev top model sa namenom da svrgne Hayabusu sa trona najbrzeg motocikla na svetu. Cilj mu je veoma ozbiljan a iscekivanja velika. Zaista je bio bolji motocikl, jaci na pravcu i bolji u urbanim uslovima. Medjutim, Kawasaki je izvesno vreme odlagao premijeru bez najave, Evropa mu je pretila zabranom zbog ogromne snage i ubrzanja, te su zeleni momci na trziste izasli''ustrojenim'' agregatom koji nazalost nije bio dovoljan za svrgavanje vec tada cuvene Hayabuse, ali samo zvanicno. Kasnije su i limitirali brzinu na 300km/h opet zbog Evrope koja je bila ''zabrinuta'' zbog japanaca i njihova nadmetanja za sto vecu krajnju brzinu sto je ujedno bio i ogromno jak marketing.

 

Sta reci vise za ZX12R, surovo haoticno cudoviste iz senke motociklizma, za mene licno deo istorije. Motocikl od kojeg se vlada Evrope usrala i upravo zbog ove Kawe svi serijski motocikli imaju brzinu ogranicenu na 300km/h i sada nemate zvanicno na papiru najbrzi motor. Tzv. ''dzentlmenski sporazum'' proizvodjaca. Manjak popularanosti i brutalnost ga drze u senci. No, to je nas Kawasaki kojeg volimo, brutalan, surov, divlji, grub, zahteva smirenog vozaca sa jakim samopouzdanjem i mudima, pravi muski motor za jaku licnost koja ce ga ukrotiti, ostali ce se povuci.

 

Izvini sto ti pisem ovako u oglasu, nadam se da ne smeta a ZX12R nikada nije dobio paznju koju zasluzuje.

 

Pozrdrav svim Kawasakistima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Beavo. Konacno neko ko zna za te nenadjebljive motore s pocetka veka. Ja sam doduse 2001. vozio onaj drugi zahebani model, al uvek sam postovao kawu. Motor koji ide 311,2 i  7,1 do 200 to svakako zasluzuje. Vecito pitanje ko je brzi Busa ili 12-ica je kao rasprava dal je brzi MZ ili Jawa. Odgovor daje internet preko cika Gogla na pitanje Kawasaki zx12r vs gsx1300r. Dali su desetak uporednih testova iz magazina sa cele planete. To je sve manje bitno posto sam ja svakako brzi zbog komandera i izduva. Po potrebi mozemo elektronikom redukovati performanse na nivo klase 600. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Mogucnost smaanjenja performansi, i kasniji povratak punoj snazi preko komandera. Znaci, da neko specijalno prethodno iskustvo posle ovoga i nije neophodno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Posle godinu dana nijedan kupac. Mislim da je to interesantan podatak za statistiku. Pomenuti motorcikl se od sada prodaje u delovima. Naglasavam da je potpuno ispravan, registrovan, legalan i pun opreme. Informacije iskljucivo tel 064 1286963.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ma dovoljno je otici na oglase, isti motori stoje i vise od godinu dana. Jednostavno ljudi hoce da im prodas znatno ispod cene. Na kraju izgleda da i tako nece da kupe :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Igrao si se tokom godine sa cenom kako si stigao. Išla je na stotine eura gore dole, te sad je 5300 sad je 4500, čas je 4100, pa onda 4700,verovatno je bilo još nekih promena ili popusta u međuvremenu ali da sada ne tržimo po oglasu, evo i sad da pitamo nekoga koja je trenutno cena trebao bi da pročita pažljivo sve 4 strane oglasa i da i dalje ostane zbunjen i u neznanju.

Trenutno je čak 1000 eura ispod neke cene.

Ispod koje od već pomenutih ?

Šteta, lep i dobar motor, čak sam ga i sam jedno vreme zagledao i razmišljao o kupovini ali eto.

 

U svakom slučaju šteta je to rasklapati. Em je dobar motor, em ih u Srbiji nema baš nešto mnogo da bi se lako rasprodao u delovima.

Čekaj mart, eno ga Gavra gleda sa simpatijama :) pa ko zna .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Prodaja u delovima ne bi trebala biti narocit problem. Oglas je i na mnogim forumima (stio bi rekli politicari) u o okruzenju. Ima ih nekoliko desetina u precniku od 500km.(12-ica) i vecini po nesto treba. Ja bez sigurnog kupca za glavne delove necu rasklapati motor. Ako je neko zainteresovan za ceo neka pozove. Garantujem iznenadjenje ponudom. A, da.ne zaboravim da napomenem da kupovina u martu tj. u sezoni nema veze sa pomenutim pogodnostima.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: pesaka u ful opremi (ode TDM)

Druze...zelim ti od srca da ga sto pre prodas....nikako u delovima...sto kazu ljudi....greota....al bi bilo fino cuti krajnju cenu...cisto da se zna...koja je to cena koja ce da iznenadi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Hvala ti na dobrim zeljama za prodaju. Nemoj da se ljutis ali ako napisem zadnju cenu (ne vrednost) motorcikla raspricaces i onda nista od iznenadjenja. Ovako poziv telefonom nije mnogo skup, a provereno bezopasan. Pozdrav, i zelim ti da povoljno kupis dobar motorcikl.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja