Jump to content

Moto Zajednica

nov set continental conti attack

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Cacak

Nove Continental Road Attack dimenzija:120/70 R17 i 180/55 R17 neotpakovane u najlonu,cena 200eur,samo komplet,tel 063/453-783

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R

Ne znam samo dokle će ovi uvoznici da nas deru za gume.... Isti set je u Nemačkoj npr 100 evra jeftiniji. Sorry za off, morao sam

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Nisam baš siguran da je preko jevtinije nego kod našeg uvoznika.Zimus ovde na popustu bile ispod 20000

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R

Nisam baš siguran da je preko jevtinije nego kod našeg uvoznika.Zimus ovde na popustu bile ispod 20000

 

...da,da, to je možda bilo zimus... Primera radi, 205 eura su u Nemačkoj set takvih guma. I to sada (a ne zimus), i bez popusta...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Cacak

Nisam baš siguran da je preko jevtinije nego kod našeg uvoznika.Zimus ovde na popustu bile ispod 20000

ti ih slobodno kupi ispod 20000!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Cacak

Nisam baš siguran da je preko jevtinije nego kod našeg uvoznika.Zimus ovde na popustu bile ispod 20000

 

...da,da, to je možda bilo zimus... Primera radi, 205 eura su u Nemačkoj set takvih guma. I to sada (a ne zimus), i bez popusta...

da ste zivi i zdravi:set je kostao 206 eura+poštarina 10eur-a+molba čoveku da mi poruči i donese,aon čovek poručio dimenziju kao na njegovom bivšem motoru u prevodu pogrešnu,doneo mi gume i vodi se da mi je učinio veliku uslugu a ja domaćinski častim čoveka 10 eura za maltretiranje.I tako sada prodajem gume i gledam kako pojedinci k..e a ja pukao:36 eura u startu!,zato lepo odeš u prodavnicu u Srbiji i kupiš kao čovek šta ti treba!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

burazeru bez nervoze, mora ljudi nesto da pisu... bas taj set mi treba a trebalo bi da imam lovu za dan dva... samo opusteno :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Nisam baš siguran da je preko jevtinije nego kod našeg uvoznika.Zimus ovde na popustu bile ispod 20000

 

...da,da, to je možda bilo zimus... Primera radi, 205 eura su u Nemačkoj set takvih guma. I to sada (a ne zimus), i bez popusta...

a ja pukao:36 eura u startu!,zato lepo odeš u prodavnicu u Srbiji i kupiš kao čovek šta ti treba!

 

Svaka cast na napisanom :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

ako si ti kupio za 200 eura kako je onda cena u prodavnici 300 eura?

 

upravo to je spomenuto, ti si kupio u nemackoj gde je cena 200

 

a cenu u prodavnici mislis na srbiju, gde je mnogo skuplje

 

 

 

sto se tice zimskih cena, sasvim moguce da su bile 200 i kod nas, jer prodavac tim NISTA NE GUBI samo ih prodaje po normalnoj ceni tokom zime ka dmu treba kesha

 

a to sto neko hoce da zaradi 50% umesto 10% posle zime, je druga stvar...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja