Jump to content

Moto Zajednica

Louis sator

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 263 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Nekad: BMW R50/5, Suzuki GSX 750 Inazuma; Yamaha xt 660 r; TDM 850; BMW R 1100 RT; sada: nemam.

Ako razmisljas o kupovini...

Ne znam da li si zagledao dimenzije spakovanog, ali ovaj je prilicno dugacak 66cm, ne znam gde ces da ga smestis na motoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 753 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

U Intersportovim prodavnicama imaš McKinley šator za duplo manje pare u toj veličini. Kvalitet sasvim pristojan

za kampovanje na motosusretima i sl.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Hyosung Aquila 250

Nisam naveo da je ovaj sator trenutno na popustu i kosta 60 evra. Mislio sam da su McKinley satori u toj velicini barem duplo skuplji. Provericu, hvala.

Sto se velicine tice imam povelik gepek pa verujem da ce se nekako smestiti. Uz to ne treba mi prevashodno za moto ture, a drzim da je bolje pomuciti se za desetak cm vise spakovanog zarad metar vise raspakovanog.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000

Ima li ko iskustva s ovim satorom:

PtTnA_sator.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Odlican 1oda.gif Ja kupio letos, isto na popustu, kvalitetan, veoma prostran, malko komplikovan za ''erekciju'' 1zvizduk.gif Ali vredi svakog dinara. Jedina mana mu je sto je nepraktican za 1 osobu, tj vredi ga nositi samo ako imas saputnika inace bolje razmisljaj o nekom manjem. Velicina zapakovanog mi nije bila problem 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Borča - Beograd
  • Motocikl: piaggio free, yamaha XJ900R, kawasaki er6n, kymco downtown 300, suzuki v strom 650 xt.

ovaj "iglu plus" je jos manji, 60cm zapakovan. inace ceo je manji u odnosu na ovaj sa tvoje slike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Borča - Beograd
  • Motocikl: piaggio free, yamaha XJ900R, kawasaki er6n, kymco downtown 300, suzuki v strom 650 xt.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Nije dvoslojni sator, samo je aluminiziran da odbija toplotu. Ne znam sta da ti kazem, za uslove kao na bugarskim jezerima treba imati cetvorosezonski sator - pogledaj u Gori ili na Ferrino sajtu o kojim satorima se radi. Pitanje je i koliko novca mozes da odvojis za to. Ja sam pre nekoliko dana kupio Ferrino Syncro 2 u Gori i izgleda mi OK - pravi cetvorosezonac, a imas i verziju Syncro 3 koja je mozda i bolja. Ja sam uzeo dvojku jer ipak najcesce idem sam na put. Suncro 2 kosta 23000 dinara i imaju jos samo jedan komad na stanju.

 

Takodje, ne zaboravi na dobru toplu vrecu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Borča - Beograd
  • Motocikl: piaggio free, yamaha XJ900R, kawasaki er6n, kymco downtown 300, suzuki v strom 650 xt.

Nije dvoslojni sator, samo je aluminiziran da odbija toplotu. Ne znam sta da ti kazem, za uslove kao na bugarskim jezerima treba imati cetvorosezonski sator - pogledaj u Gori ili na Ferrino sajtu o kojim satorima se radi. Pitanje je i koliko novca mozes da odvojis za to. Ja sam pre nekoliko dana kupio Ferrino Syncro 2 u Gori i izgleda mi OK - pravi cetvorosezonac, a imas i verziju Syncro 3 koja je mozda i bolja. Ja sam uzeo dvojku jer ipak najcesce idem sam na put. Suncro 2 kosta 23000 dinara i imaju jos samo jedan komad na stanju.

 

Takodje, ne zaboravi na dobru toplu vrecu.

 

 

 

http://www.louis.de/_2000f2c02c94b52b431208150cfa661190/index.php?topic=artnr&artnr=10002480〈=en

 

Outdoor "dome plus" tent - always really popular!

Tried and tested all-round tent with added vestibule for stowing your luggage! First choice for all outdoor activities. Includes everything you need for pitching the tent plus a carrying bag.

Features: 2-person double-skin tent, taped seams, breathable suspended inner tent, mosquito net entrance, reflective guy ropes.

Colour: olive/black.

Outer shell: High-quality polyester flysheet.

Groundsheet material: 100% waterproof PE (polyethylene).

Dimensions of sleeping compartment: (WxL) ?140 x 205 cm.

Hydrostatic head rating: 1500 mm/cm2

Height: 95-100 cm max.

Dimensions: Length: 210 + 90 for vestibule / width 160 + 93 for vestibule

Pack size: 60 x 15 x 15 cm

Weight: 3.4 kg

 

sta im znaci onda " double-skin tent " ?

 

ja se ponadao da je dvoslojni. jbg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Double skin = dvoslojni sator. Bilo bi fino da je malo vise od 1500 mm/cm2, a izgleda da nece biti lak za postavljanje jer se sipke provlace kroz "tunel" celom duzinom. Takodje, treba mesta za njega, zapakovan je 60x15.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

U pravu si Svetac, uvek treba uzeti sator za jednu osobu vise - oprema zauzima taman toliko mesta. Samo ne treba preterivati jer se veliki sator tesko zagreje. Ja imam fobiju stecenu prosle godine - gde god da sam isao, smrzavao sam se i vracao kuci sa temperaturom. Sator i vreca su nesto sto vam cuva zdravlje i tu ne treba stedeti, ukoliko zelite ozbiljno (tj. cesto) da ih koristite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Borča - Beograd
  • Motocikl: piaggio free, yamaha XJ900R, kawasaki er6n, kymco downtown 300, suzuki v strom 650 xt.
  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Nije greska nikakva... to je to... ultra mali sator za dve osobe.

 

Imao sam veoma slican ovom i sluzio je savrseno dugo godina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Moj prvi utisak o tom satoru - mali sator neprihvatljivo velikih dimenzija u spakovanom stanju. Sumnjiva vodonepropusnost - samo 1500 mm/cm2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja