Jump to content

Moto Zajednica

keeway superlight

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova

Prijatelju

 

nista od reglera. Sprint Appolo ima 4 zice, tako su mi rekli u sprintservisu u NS. Originalni za Superlight nema nigde, uvoz i dalje traje. Zvao sam nekog majstora iz BGD Visnjica, kaze da ima regler, ali treba da se preveze. Cini mi se da cu morati za BGD, ili da zaboravin na motor. Pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1039 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Uff majku mu, tezak problem ti regleri. Bio sam ubedjen da je od apolla isti. Kada trazis regler trazi regler za monofazni generator sa 5 zica 2x bele su ti faze sa namotaja, srvena je + sa akumulatora, a crveno/bela je + sa kontakt brave, crna je masa. Proveri u sprintovom servisu da li apolo ima zicu za masu koja ide u snopu zica ili masu dobija preko kucista reglera u tom slucaju onda samo prevezes masu.

 

Zvrcni servis u Paracinu N&B DINAMIK 035 568 597 pitaj da li im je zaostao neki regler

 

 

 

http://www.motomax.rs/e-shop/index.php?productID=1017

vidi ovo cudo, zvrcni i pitaj jel za monofazni ili trofazni generator nije neka cena pa mozes da probas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Regler i akumulator kupljeni od DUCE. Sto se tice struje, sve je sredjeno. Sledeci korak je kako ovo cudo nabudziti da ide malo brze. Da li bi mu znacio neki bolji filter za vazduh? Gde bih mogao da nabavim zadnji lancanik sa malo manje zuba, a da odgovara za superlight?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

Regler i akumulator kupljeni od DUCE. Sto se tice struje, sve je sredjeno. Sledeci korak je kako ovo cudo nabudziti da ide malo brze. Da li bi mu znacio neki bolji filter za vazduh? Gde bih mogao da nabavim zadnji lancanik sa malo manje zuba, a da odgovara za superlight?

 

Druže, šta god mu radio biće džaba si krečio. Možda otvoreniji filter, da razbušiš auspuh e sad neznam možda druge dizne i sve to u kompletu možda dobiješ malo bolji odziv na gasu. Taj motor ceo u kompletu nije napravljen za brzinu veću od 100 km/h. Ima blog, mislim da su neki Čileanci budžili Spartanca kao može do 140 da izgura. Treba da skineš vizir, bisage i sve gore navedeno a verovatno i dijetu da držiš hehe. To ti je što ti je, menjaj ga za nešto jače jbg. Neku 250-cu i to je to. Može Chalenger, vozio sam ga, e to je ozbiljan motor. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1039 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

burgija f12 ili veca i izbisis jospo jedan otvor na auspusima, videces gde je vec busen sa malom burgijom tipa f4 e tu samo provrtis vecu rupu. Malo se poigras sa filterom, ja dizne nisam dirao, vizir skinut cim je motor dosao iz radnje kod mene kuci, bisage retko kad nosim, stavio sam mu kofer-jes da mu i ne stoji bas ali je mnogo prakticniji kad ga ostavljam ispred zgrade, skinem ga i unesem u stan, i sa tim malim preradama ide oko 100-105, sa vetrom u ledja navrti mozda jos koji km vise. I ja sam bio u razmatrnju kupovine nesto manjeg zadnjeg zupcanika (2 /3 zuba manje) ali sam sada odustao i stekam kintu za nesto malo jace

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

O tome vam pišem, bolje pare za benzin i opremu nego da budžiš spartanca. I meni je razbušen gornji lonac, jedino je dobio na zvuku :) I posle pet sezona kupio sam Suzuki Gsx od 500 kuba e to je druga priča. Ali sam se slatko navozao sa Kiwijem, pozz drugari

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

Ajd i ja malo da kukam, ali samo malo....:)

U poslednje vreme mi se dešava da prilikom šaltanja u višu brzinu, kao da ostane u istoj

što se ortaja tiče i tek posle par sekundi prebaci u drugu brzinu.

Kao da zalepi lamela ili ne odvoji kvačilo i kao da je izgubio na brzini.

Neka ideja???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Pogledajte ovakj sajt.http://translate.google.com/translate?client=tmpg&hl=en&u=http%3A%2F%2Fkeewaysuperlight.blogspot.com%2F&langpair=es|sr

Mozda neki vec znaju za ovaj Turski sajt. Auspuh mi je vec izbusen, poceo je da truli na zadnjem poklopcu, dobio je lepsi zvuk. Videcu neki sportski filter za vazduh. Nije mi samo jasno gde da uguram ono crevo sto ide u filter za vazduh (mislim da ga zovu odusak ili giberlauf :) tako nesto). Mislim da ce mi najveci problem biti naci odgovarajući zupčanik sa par zubaca manje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

Ajd i ja malo da kukam, ali samo malo....:)

U poslednje vreme mi se dešava da prilikom šaltanja u višu brzinu, kao da ostane u istoj

što se ortaja tiče i tek posle par sekundi prebaci u drugu brzinu.

Kao da zalepi lamela ili ne odvoji kvačilo i kao da je izgubio na brzini.

Neka ideja???

Jesi li probao da čačneš sajlu kvačila, pa da vidiš šta se dešava, eto jedne ideje. Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: Bice opet sledece godine :)

Pozdrav svima, procitao sam sve o ovom motoru sto se ima procitati,i definitivno se odlucio za njega... ali nisam nasao ono najvaznije, na oficijalnom sajtu keeway.rs nemaju cene a cene koje sam nasao na netu kazu da je nov 1000 a na drugom mestu 1700 pa me zanima ako neko ima pouzdanu informaciju koliko se krecu cene ovog sokocala :) Jer bih uleteo sa 300e ucesca a ostalo na kredit ako je to moguce. Hvala svima unapred! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1039 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Moj najiskreniji savet ti je da vidis ko se sve bavi prodajom i da svakog od prodavaca pozoves jer razlike u ceni mogu da budu drasticne. I meni se cinio da je nov negde oko 1100e ali je to serija koja je od 125ccm. Moguce je da je razlika u ceni vezana i za razliku u kubikazi jer imas modele koji su od 150ccm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: Bice opet sledece godine :)

Hvala na odgovoru a i savetu :) to sam i planirao da uradim, skupio sam sve brojeve i cekam sutra da dodjem sa posla i krenem da zovem ali ko ce docekati sutra :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

To crevo iberlauf, ostaviš da visi, ja sam stavio KN filter i mnogo lepo povlači

 

Koliko je kostao i gde si kupio KN filter? Definitivno cu kupiti filter, bar malo snage da se doda na ovu kornjacu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

To crevo iberlauf, ostaviš da visi, ja sam stavio KN filter i mnogo lepo povlači

 

Koliko je kostao i gde si kupio KN filter? Definitivno cu kupiti filter, bar malo snage da se doda na ovu kornjacu :)

 

Da se odmah razumemo to je kopija KN filtera i kupio sam ga na Bubanj Potoku na pijaci za 500din

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: Bice opet sledece godine :)

Sve je sređeno:) ima ga u Gpdistribuciji, samo mora da se naruči prvo ali za 1000e se dobija nov, po mom mišljenju vrhunski motorčić,

tako da vredi čekati:) THIS IS SPARTA!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1039 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Jesi li se odlucio za boju? Proguglaj malo ia ga u fenomenalnim kombinacijama boja, mada je po meni model iz 2009 sa mat crnim detaljima bio nepevazidjen ako toga ima kod nas to je onda :ooo::staa2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

To je dzaba,moj bivsi je 2006.god sajamski model,bio placen 2100 jevreja.

Sto se tice pokusaja povecanja brzine i snage...mrka kapa.Pokusavao sam dok sam ga imao i sa vecim diznamai neznam sta sve ali nista.Dobije mozda nesto sitno na potezanju ali sve je to :neznam: slabo i beznacajno.Sto neko rece, stekajte pare za nesto vece kubikaze,bar 500ccm,jer ce vam i 250ka brzo dosaditi :moto3::takoje:

Vec dve sezone ne vozim Kiwija ali mi uvek srce zaigra kad ga vidim :zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: Bice opet sledece godine :)

I evo danas sam ga zvanicno iskesirao, u ponedeljak idem da ga podignem kada bude gotova registracija :jee::moto3:

Dodouse ja sam hteo crne boje posto nisu imali krem ali eto dobih braon ili nesto sto vuce na braon(jednog dana cu ga ofarbati u mat crnu) :) A i mislim da je unikatan kod nas:) Kostao je 115.789,00 rsd-a :) evo i jedne slicice a ostale u ponedeljak kad stigne :zvizduk:

post-24492-0-29201100-1341064243_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: Bice opet sledece godine :)

hvala kolega, boja je super, na prvi pogled je malo cudna ali posle je sve lepsa, vec sam ga krstio "Zlatokosa" :lol: Inace da li ja mogu da u njega strpam prvu pomoc iz kola posto imam jednu viska, i da li uopste moram da imam prvu pomoc na motoru (verovantno moram :ups: )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja