Jump to content

Moto Zajednica

Honda Jazz 250

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Honda Jazz 250

 

11487466_1.jpg

 

Dajte svoj komentar isključivo ako ste vozili ili posedovali ovaj skuter. Nipošto nikakve komentare u stilu "čuo sam", "rekli su mi" i slično. Odgovorite na sledeća pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima biće istog trenutka obrisan.

 

1. Godište skutera koji ste vozili:

Navesti tačno godište skutera koji ste vozili..

 

2. Vreme provedeno na skuteru:

"Posedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Šta mi se dopada:

"Odlične kočnice i dobra zaštita od vetra." ili "Sjajan za duža putovanja, odličan položaj vozača, mala potrošnja" ili neko može napisati i par pasusa ako želi, tim bolje.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

"Prednja kočnica ima loše doziranje i slaba zaštita od vetra" ili nešto slično u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vaš mali review. Tu sad može svašta da se napiše, da se detaljnije objasne i opišu stvari iz prethodne dve stavke i da se još malo priča o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i može se dati i neka ocena i recimo preporuka za kupovinu. Takođe, ovde bi bilo dobro da onaj ko je proveo više vremena sa skuterom napiše na šta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o održavanju...

 

Najlakše vam je da uradite copy-paste sadržaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vaš odgovor:


[b]1. Godište skutera koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vreme provedeno na skuteru:[/b]


[b]3. Šta mi se dopada:[/b]


[b]4. Šta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 341 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 k7

1. Godište skutera koji ste vozili:

2001.g.

 

2. Vreme provedeno na skuteru:

prva sezona presao oko 5k km.

 

3. Šta mi se dopada:

udoban skuter,prostran,u sediste staje full-face kaciga ,lampica ispod sedista,ima model sa abs kocnicom,moj to nema ali levu kocnicu kad stisnem koce i prednji i zadnji sto je veoma korisna i pametna stvar,rucna kocnicasto retko koji skuter ima a veoma prakticna stvar, lako se vozi po gradu jos lakse na otvorenom, noge su ispravljene, dosta mesta za suvozaca,lepa prednja maska i farovi (podsecaju malo na r-ove), potrosnja po gradu od 4-4.5l,na otvorenom do 4l.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

kocnice su mogle biti vece i prednji da bude dupli disk , veoma je tezak pa bi bilo bolje da ima jace kocnice, ovo se odnosi za opciju koja nema abs, voleo bih da ima digitalnu tablu, malo vece tockove nazad je r12 napred r13, malo ih ima kod nas pa samim tim i rezervnih delova,

 

5. Moj utisak:

savrsen skuter za svaki dan,po gradu a jos bolji za dalja putovanja, mali potrosac a odlicne performanse u samom vrhu svoje klase za sada nisam imao nekih vecih problema sto se mehanike tice menjam redovno ulje i gazim kilometre :) generalno sam prezadovoljan posto sam nasao motor koji performansama i izgledom zadovoljava moja ocekivanja. :zdravo:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja