Jump to content

Moto Zajednica

Z1000 2007 i noviji / Z1000SX 2011 i noviji

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Kawasaki Z1000 2007 i noviji / Z1000SX 2011 i noviji

 

2010-kawasaki-z1000-completely-new-11726_1.jpg

 

2011-kawasaki-z1000sx-photo-1.jpg

 

Dajte svoj komentar isključivo ako ste vozili ili posedovali ovaj motocikl. Nipošto nikakve komentare u stilu "čuo sam", "rekli su mi" i slično. Odgovorite na sledeća pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima biće istog trenutka obrisan.

 

1. Godište motocikla koji ste vozili:

Navesti tačno godište motocikla koji ste vozili..

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

"Posedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Šta mi se dopada:

"Odlične kočnice i dobra zaštita od vetra." ili "Sjajan za duža putovanja, odličan položaj vozača, mala potrošnja" ili neko može napisati i par pasusa ako želi, tim bolje.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

"Prednja kočnica ima loše doziranje i slaba zaštita od vetra" ili nešto slično u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vaš mali review. Tu sad može svašta da se napiše, da se detaljnije objasne i opišu stvari iz prethodne dve stavke i da se još malo priča o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i može se dati i neka ocena i recimo preporuka za kupovinu. Takođe, ovde bi bilo dobro da onaj ko je proveo više vremena sa motorom napiše na šta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o održavanju...

 

Najlakše vam je da uradite copy-paste sadržaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vaš odgovor:


[b]1. Godište motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vreme provedeno na motociklu:[/b]


[b]3. Šta mi se dopada:[/b]


[b]4. Šta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: KAWASAKI Z1000SX 2011

[b]1. Godište motocikla koji ste vozili:[/b]

2011

 

[b]2. Vreme provedeno na motociklu:[/b]

 

19kilometara

[b]3. Šta mi se dopada:[/b]

 

sve zato sam ga i kupio

[b]4. Šta je moglo biti bolje:[/b]

 

da ide neka riba sa njim s obzirom na cenu

[b]5. Moj utisak:[/b]

Pa pošto sam ga ja prvi kupio bio bi red da ga i prokomentarišem ,tema je zanimljiva ,prvo probao sam abs na travi lepo radi pali se na vreme a ne pre vremena takođe i zadnji točak.na extremno malim brzinama korakom recimo tad se ne uključuje.pri većim brzinama na suvom ne pali se bespotrebno dok stvarno točak nebi proklizao.

Drugo položaj u vožnji bar za moja leđa je više uspravan i lak za vožnju.

Ono što mi se nesviđa recimo što nema oba svetla kratka i duga već mu je jedno dugo.i nebi bilo loše neki ksenon.

Vibracije na motoru koliko sam ga vozio nema ,zvuk mu je ok iako sa nekim akrapovićem bi bio bolji al to nebi diro bar za sada.

Planirao sam zeleni kupit ali kad sam video crni duplo mi je sada lepši MOĆNIJI.

završna obrada na motoru je prvoklasna bez ijedne zamerke.

Kupljen 19.4.2011 u Čačku" Marinković" ,sve preporuke za njega sa njim treba znati i onda si uspeo.

Kad pređem 1000-2000 km mogu dati bolji sud. HVALA.:zdravo:

post-16710-0-42700300-1303929958_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 817 postova
  • Lokacija: Montenegro - PG
  • Motocikl: Honda Varadero xl 1000 v

Peco , planiram i ja kupovinu novog Z1000SX . Molim te reci koliko si visok, odnosno po tvom misljenju jeli to ok motor za visinu vozaca 190cm ?

 

Daj nam neke utiske, slike sa putovanja. Kako si zadovoljan udobnoscu motora ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova

Mnogo zainteresovanih,a nigde odgovora :)

 

Na zalost,u Mimoto-u nemaju nista izlozeno u salonu,pa ne moze ni da se proba tj sedne na motor,vec se,ukoliko se neko odluci za kupovinu,motori porucuju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: imao nekad

Ja sam visok 189cm i vozim naked.

Mislim da je ogibljenje isto kao na sx-u, zadnji amortizer slabo trpi manje neravnine i sediste je tvrdo, ostalo je ok po meni.

Ja imam fabricki produzeni vizir i vetar ne smeta do 150km/h posle je jako neprijatno.

Ima snage na malim obrtajima i lepo se vozi, polozaj tela je uspravan i ne umara ruke.

Stavio sam akrape i zvuk je fenomenalan.

Toliko..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: imao nekad

Ja sam visok 189cm i vozim naked.

Mislim da je ogibljenje isto kao na sx-u, zadnji amortizer slabo trpi manje neravnine i sediste je tvrdo, ostalo je ok po meni.

Ja imam fabricki produzeni vizir i vetar ne smeta do 150km/h posle je jako neprijatno.

Ima snage na malim obrtajima i lepo se vozi, polozaj tela je uspravan i ne umara ruke.

Stavio sam akrape i zvuk je fenomenalan.

Toliko..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 817 postova
  • Lokacija: Montenegro - PG
  • Motocikl: Honda Varadero xl 1000 v

John Doe, hvala na odgovoru. Ako imas neku sliku dje sjdedis a motoru postavi da uporedim, jer smo iste visine ... ja sam 190 cm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: S-M3

2010god oko 10000km vozio,  motor je pravi - muški uostalom kao i sve kawe od 2003 636, 2008 zx6r nova,  zx10r 09god i z1000

Z odlično ponašanje na velikim brzinama 253km/h imao povišen vizir,  dobro ogibljenje sa podešavanjem,  dobre kočnice radijalne sa nissin pumpom 

Mislim da nema mane

IMG-14722b30d81b19b7f48cba6a0743d5cb-V.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja