Jump to content

Moto Zajednica

BJB okupljanje na Fruskoj Gori, skup u 10h na Zmaju.

Recommended Posts

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Moze li neko bas detaljno da objasni gdej tacno se nalazi mjesto okupljanja da i mi iz daleka lako nadjemo a moze i neka mapica ?????

Ja znam da dodjem do Iriga,kuda dalje?

 

 

Od Iriga samo produzis jos prema Sremskoj Kamenici, odnosno prema severu ( put ide na gore i zaove se Iriski Venac) . Na 10-tak km od Iriga, na vrhu Venca imas reskrsnicu, sa desne strane benzinsku pumpu a sa leve strane livadu i puuuuuno motora (to smo mi :)  ). A ako pogresis, zovi me na +381 64 82 10 671 i ja cu doci po tebe.  8)

 

Ne treba ti mapa, jer izmedju iriga i Kamenice nema naselja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Moze li neko bas detaljno da objasni gdej tacno se nalazi mjesto okupljanja da i mi iz daleka lako nadjemo a moze i neka mapica ?????

Ja znam da dodjem do Iriga,kuda dalje?

 

 

Od Iriga samo produzis jos prema Sremskoj Kamenici, odnosno prema severu ( put ide na gore i zaove se Iriski Venac) . Na 10-tak km od Iriga, na vrhu Venca imas reskrsnicu, sa desne strane benzinsku pumpu a sa leve strane livadu i puuuuuno motora (to smo mi :)  ). A ako pogresis, zovi me na +381 64 82 10 671 i ja cu doci po tebe.  8)

 

Ne treba ti mapa, jer izmedju iriga i Kamenice nema naselja...

 

Super! Hvala!

Skontao sam sada!

Jel se tuda ide kad se iz Rume ide za Novi Sad? Jer smo tuda prosli prosle godine kada smo isli za NS!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: BG

Ljudi, ajte molim vas neka neko ko zna 100% tacno gde se ide, neka okaci nekakvu mapu, iz plan plusa ili slicno, bice mnogo zalutalih motorista, jer se mnogo ljudi odlucilo da dodje u nedelju kad nema nekog organizovanog dolaska, a i da ima, pitanje je da li neko od njih tacno zna gde se ide...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

Moze li neko bas detaljno da objasni gdej tacno se nalazi mjesto okupljanja da i mi iz daleka lako nadjemo a moze i neka mapica ?????

Ja znam da dodjem do Iriga,kuda dalje?

 

navrati u bijeljinu na pice,ja mislim da cu u nedelju na iriski v.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Skenirao sam i neku mapicu. Editovao sam u paintu, pa i nije nesto, ali posluzice.

 

Jasno se vide naselja Irig i Sr.Kamenica .

Orijentir br. 1. ( Strelica 1.) : mesto inicijalnog okupljanja "Iriski venac" koji je udaljen od Iriga 7km, a od Sr. Kamenice oko 11km.

Strelica 2. : Pravac kretanja prema livadi, ( pasulj, rostilj, kamp). Ako nekog pitate , onda je to pravac od Iriskog venca prema Crvenom cot-u ( ili vidikovca Brankovac, ili Letenci), takozvani "stari partizanski put".

Strelica 3. : Livada se nalazi negde pored zelene linije , ako sam dobro shvatio.

 

E, sad, ispravite me ako gresim.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Nema ljudi potrebe za mapom, Put od Rume preko Iriga prema Iriskom Vencu za Novi Sad. Kako je i Joseph napisao, kada se ide iz pravca BG-a, Rume i Iriga, i kada se dodje gore do raskrsnice, sa desne strane je benzinska pumpa, malo posle nje isto sa desne strane na samoj raskrsnici je neki ofucani restoran. (Tu moze da se ide desno do predajnika i do hotela Norcev, poludesno je jednosmerni put koji vodi za Novi Sad, pravo je jednosmerni put koji vodi IZ Novog Sada, a LEVO je put koji vodi na Crveni Cot, Letenku, Jabukovac,...) E tu sa leve strane imate dve bastice sa stolovima i klupama, t.j. 2 kafica/prodavnice/rostilj. Vikendom tu uvek ima par motora a ove subote ce ih biti mnogo. U svakom slucaju kada dodjete do raskrsnice i vidite jednosmeran put sa znakom NS a niste sigurni kako dalje, zovite nekoga od nas pa cemo doci da vas pokupimo. Evo i mog broja 064/8210-619. U slucaju da se ne javim na prvi cimm, znaci da vozim.

 

PS kada dodjete do raskrsnice cak i ima mali putokaz koji pokazuje pravac za Letenku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Inđija N45°2.154' E20°4.473'
  • Motocikl: Nema :(

Tu moze da se ide desno do predajnika i do hotela Norcev

 

He, he, ovo ime hotela ce TomoB-u i ostalima iz Slovenije biti vrlo zanimljivo.. ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Kod nas je to skracenica od  "Nastavno-obrazovni i rekreativni centar Elektrovojvodine"

Sta znaci na slovenackom? Bas zelim da znam!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Inđija N45°2.154' E20°4.473'
  • Motocikl: Nema :(

Kod nas je to skracenica od  "Nastavno-obrazovni i rekreativni centar Elektrovojvodine"

Sta znaci na slovenackom? Bas zelim da znam!  ;D ;D ;D

 

Norec = ludak. :)

Hotel Norcev = Hotel Ludaka :) :) I to bas gramaticki totalno ispravno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Moze li neko bas detaljno da objasni gdej tacno se nalazi mjesto okupljanja da i mi iz daleka lako nadjemo a moze i neka mapica ?????

Ja znam da dodjem do Iriga,kuda dalje?

 

navrati u bijeljinu na pice,ja mislim da cu u nedelju na iriski v.

 

Pa moguce i da navratim jer me auto put zamara......

Kontao sam da idem sa svojom ekipom ali Neno ne moze a i ostali su upitni.........

Jesi li 100% siguran za nedelju? Posto se ja lomim izmedju subote poslije podne i nedelje rano ujutro.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

E sad videte tu mapu, pa jos malo zapadno zelenom linijom i tu su najlepse livade...

 

Mikice, rostilj cemo il napakovati nazad sa tobom, il ce ti ga neko doneti u BG kolima, nema brines, i naravno Kvarko pece (dosad spremam 3 jela u isto vreme, pitam se da li cete jesti pasulj na rostilju, paprikas od snicli...)

 

 I jedna vrlo vazna sitnica. Ljudi ko ima loptu??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pozdrav ekipi, nisam dugo bio na forumu al kao da sam osetio da treba da navrnem, elem sto se mesa tice Ns od venca je sto bi rekli ovi sa erovima na dva gasa a u Ns-u Rodic Univerexport, Matijevic, Matijasevic, Strand i .... tako da nemo se plasite ja dolazim obavezno. Dajte mi neko zaduzenje ako zatreba da ga ne bi sam izmisljao

 

mali Off PABLO donesi mi nalepnice please!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Ja se izvinjavam, nisam citao sve postove, nemam sad vremena, nocas cu. Kupio sam sator (za 3 osobe), tako da ako neko nema gde, moze da se uglavi. To je sve sto imam od kapmerske opreme, nista vise, al bitno je drugarstvo ;D Imam koferce od 40l, tako da moze da se preveze nesto do tamo (40l rakije ;D ), gledacu da izbacim sve nepotrebne stvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: B.Kosa,BGD

@Pablo

Ajde postavi neko vreme za polazak,recimo kod Arene za subotu i neka neko odredi neko vreme za polazak u nedelju.

Ja cu verovatno ici u subotu sa vama ali uvece moram da se vratim, jbg posao,pa ujutro u nedelju sa nedeljnom turom nazad.

P.S. Ponesi nalepnice,mada znam da si planirao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo

Jutros na chat-u smo se dogovarali,o polasku iz Beograda.Slozili smo se da to bude oko 10-pola 11.(caffe "Abre").Ako to vreme odgovara,neka bude tako. ;)Pablo,ako ste vec isplanirali polazak,na nekom drugom mestu.U neko drugo vreme.Javi.Vidimo se.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

Moze li neko bas detaljno da objasni gdej tacno se nalazi mjesto okupljanja da i mi iz daleka lako nadjemo a moze i neka mapica ?????

Ja znam da dodjem do Iriga,kuda dalje?

 

navrati u bijeljinu na pice,ja mislim da cu u nedelju na iriski v.

 

Pa moguce i da navratim jer me auto put zamara......

Kontao sam da idem sa svojom ekipom ali Neno ne moze a i ostali su upitni.........

Jesi li 100% siguran za nedelju? Posto se ja lomim izmedju subote poslije podne i nedelje rano ujutro.........

ja obicno ustajem oko 11 h jutarnji ritual sa espresom i mogu da krenem,javicu se neni mozda se ipak  pokrene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Moze li neko bas detaljno da objasni gdej tacno se nalazi mjesto okupljanja da i mi iz daleka lako nadjemo a moze i neka mapica ?????

Ja znam da dodjem do Iriga,kuda dalje?

 

navrati u bijeljinu na pice,ja mislim da cu u nedelju na iriski v.

 

Pa moguce i da navratim jer me auto put zamara......

Kontao sam da idem sa svojom ekipom ali Neno ne moze a i ostali su upitni.........

Jesi li 100% siguran za nedelju? Posto se ja lomim izmedju subote poslije podne i nedelje rano ujutro.........

ja obicno ustajem oko 11 h jutarnji ritual sa espresom i mogu da krenem,javicu se neni mozda se ipak  pokrene

 

O.K. posalji mi broj na PP pa se cujemo a ako nista drugo vidimo se gore.....

Za sada sam kontao da krenem u subotu oko 15h ALONE i do navece sam na Fruskoj Gori!

Vjerovatno idem preko BN pa se javljam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Jutros na chat-u smo se dogovarali,o polasku iz Beograda.Slozili smo se da to bude oko 10-pola 11.(caffe "Abre").Ako to vreme odgovara,neka bude tako. ;)Pablo,ako ste vec isplanirali polazak,na nekom drugom mestu.U neko drugo vreme.Javi.Vidimo se.

 

Odgovara... Tamo sam u 10.

 

Niko ne prica nista za spavanje, satori? Da se prebrojimo, pa da okvirno znamo situaciju...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd - Banovo Brdo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Zdravo,

Sinoc smo se ja i Nesha vracali iz N.Sada kolima i jedno malo upozorenje za one koji dolaze iz N.Sada, poceli su da skidaju asfalt na onom delu kada postaje jednosmerna traka prema Vencu, (a naravno nema znaka za radove na putu) ...

Nadam se da se vidimo u subotu... pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja