Jump to content

Moto Zajednica

Bandit 650 S 2009

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 346 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Kymco + Bandit

Prodajem Suzuki GSF 650 S, 2009, kupljen kod nas, prešao samo 4100 km. Istekla registracija. Uz motor dajem potpuno nove, neotpakovane Givi nosač za kofer, i Givi engine guard. Motor je u besprekornom, fabričkom stanju, bez ijednog oštećenja. U garanciji je do maja 2011.

 

Cena 4700 €. 064-927-9117

post-6370-0-74409000-1303203331_thumb.jpg

post-6370-0-06702200-1303203356_thumb.jpg

post-6370-0-39098300-1303203371_thumb.jpg

Promenio član Coksy
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pharmaceutical Industry, 19 postova

Ovaj motor je 2008 godiste.Verovatno si ga kupio 2009.

Inace sve pohvale za oovaj motor imam isti takav.

 

Ovaj motor je 2009 godiste kao sto je covek i napisao a sklopljen je u fabrici i sisao sa trake 2008 godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 346 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Kymco + Bandit

Najverovatnije da je tako, deklaracija glasi na 18.maj 2009, a račun iz Eurosumara na 19. maj 2009. Svuda je godina proizvodnje 2009. Eto provereno, a Japanci ga napravili možda početkom godine, kad su i počeli da rade K9!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2291 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

@Ada Aganlija

Necu coveku da offujem oglas.

Ovo je model K8. nije mogao da sidje satrake 2009 jer je u vec u novembru 2008 sa trake sisao model za 2009. E sada druga je stvar kada ga je EuroSumar uvezao iz madjarske i sta pise u papirima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Ljudi bre nije ni bitno da li je 2008 ili 2009!!! Isti je motor, sve je isto, samo je druga godina, najbitnije je da nema nekih promena na motoru nista vise :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2291 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Razlika postoji ali je minorna. samo je far u pitanju. sve ostalo je isto.

Inace vozim ovakav motor i preporucujem ga. malo trosi, brzine su takve ta 6-tom mozete da vozite 40 opusteno a da opet motor povuce lepo. motor je veoma okretan sobzirom na svoju kilazu i pozicija sedenja je idealna.

Jedina stvar koja je mene nervirala je bio nesto tvrdji menjac sa 10/40 poolusintetikom ali i to sam resio sipajuci bardhal 15/50.

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pharmaceutical Industry, 19 postova

@Ada Aganlija

Necu coveku da offujem oglas.

Ovo je model K8. nije mogao da sidje satrake 2009 jer je u vec u novembru 2008 sa trake sisao model za 2009. E sada druga je stvar kada ga je EuroSumar uvezao iz madjarske i sta pise u papirima.

 

 

Xa xa xa xa xaxaxaxaxa..... tebra ti se malo zbunio ajde procitaj jos jedno desetak puta sta sam napisao pa odgovori.....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: ktm duke 690

tebra ako je sklopljen i izašao sa trake 2008e godine ne može biti 2009. godište. Može biti model za 2009u ili uvezen 2009e pa mu u papirima stoji 2009. godište ali nije rođen 2009. godine.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Banglades
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 N

Razlika postoji ali je minorna. samo je far u pitanju. sve ostalo je isto.

Inace vozim ovakav motor i preporucujem ga. malo trosi, brzine su takve ta 6-tom mozete da vozite 40 opusteno a da opet motor povuce lepo. motor je veoma okretan sobzirom na svoju kilazu i pozicija sedenja je idealna.

Jedina stvar koja je mene nervirala je bio nesto tvrdji menjac sa 10/40 poolusintetikom ali i to sam resio sipajuci bardhal 15/50.

Pozdrav.

 

Svasta moze da se nauci na ovom forumu. I mani je menjac tvrdji (i ide mi na q... starasno) ali na modelu iz 2000te. Hvala Aresu sto prokomentarisa za ulje.

 

Vlasniku motora izvinjenje za off ali makar da vratimo oglas na pocetak strane. Motor je ko' lutka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Iako oglas nije moj zamolio bih admine da obrisu sve postove nevezane za prodaju

motora.Oko cega se vi raspravljate...

 

Hvala

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja