Jump to content

Moto Zajednica

Koji Cross od 50cc

Recommended Posts

  • Can't cure stupid, 81 postova
  • Motocikl: Trenutno na 4 točka

Vozio sam dosta yamasaki 50 gys tj. Sprint Cross.

 

Motorce je zaista odlicno i prodao sam ga jedino zato sto sam ga uspeo prodati za 100 eura vise nego sto sam ga platio :D Sa mojih 90kg vozio je i vise nego odlicno i sigurno je bolji od vecine skutera za voznju po gradu.

 

Bio sam ponovo u potrazi za istim, ali batalio sam i odlucio se za Qingqi - QM125GY najvise zbog toga jer ga na poslu mogu dobiti sa velikim popustom, ali i zato sto ipak volim malo duze voznje za koje je 50ccm premalo. Tako da moja preporuka je uzmi malo veceg kineza, a ja ti preporucujem isto Qingqi od 125 ili 200ccm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: honda vtx 1300r

To sa L tablicom ti je super stvar, a i jeftino, posle dobijes od SUP-a potvrdu o zavrsenoj obuci i mozes u bilo kojoj auto skoli da uplatis testove i polaganje na njihovom motoru.

Inace profil nije moj i temu sam sasvim slucajno video i morao sam da reagujem.

Zamolio bih sve vas sa foruma, koji znaju, ako ima jos neka slicna tema o ovim motorima da prenesu moje utiske, posto stvarno ne bih voleo da se jos ljudi zezne.

@imaginos

Dobra odluka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

ucinilo mi se zanimljivo da napisem epilog price, posle skoro 3 meseca. :))

 

 

polozio sam za A kategoriju i uzeo polovnu kinesku krosericu, Zongshen Zipstar LZX 125cc (2007)...

 

vuce nesto slabije nego quigqy 125 na kom sam polagao (nov novcat), ali boze moj.. ima par stvari da se urade, uglavnom elektronika (ne radi polazivac neutrala i fara) itd.. ali bice mi zadovoljstvo da se zezam oko toga :))

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Društvo, dajte savet. 50cc Derbi Malaguti ili Keeway kros/enduro u nekom sličnom cenovnom rangu? X ray mi se najviše dopada na oko, i pročitao sam dosta postova ovde o njemu, ali su svi odavno. Može neki update od vlasnika ? Prednosti, mane održavanje? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja