Jump to content

Moto Zajednica

Treći internacionalni moto-turisticki reli - 'Tour Around Serbia 2011'

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Ja poslao, uz male probleme, dobio povratnu informaciju da je stiglo. Za kotizaciju mi ništa nije stiglo :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

@ mokl

 

u svakom slučaju novci moraju na račun jer ne možemo, tačnije ne smemo primiti i koristiti novac u kešu. do kraja ove nedelje poslaćemo svima instrukciju za uplatu (broj računa i poziv na broj). svima će biti poslata instrukcija za uplatu u dinarima a dodatno onima koji su iz inostranstva i ne mogu da urade uplatu iz Srbije bićeposlata i instrukcija za uplatu na devizni račun

 

 

@ debeljan

Što bi rekao Mr. Šojić.... polako s' to plaćanje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

bit ce nesto od relija? ima nekih prijava osim ovih par koji su ovde? slobodni dani su uzeti u tom terminu,pa da se zna ako nece da se organizujemo! prosle godine su tekle i neke voznje i redari i svasta a ove se "mudro" cuti ili........?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Prijave idu planiranim tokom (možda za nijansu bolje nego što smo očekivali :zvizduk:) tako da će relija biti.

Na žalost, vreme je uzelo svoj danak pa su na početku sezone organizovane turističko zahebantske vožnje ustupile mesto humanitarnim akcijama.

Pripreme za reli su u punoj brzini, redari će biti spremni, a vi se pripremite da uživate u najbolje organizovanom reliju do sada.:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: BMW F 650 GS

Bilo bi zgodno da objavite listu prijavljenih kandidata za reli. Čisto da se može videti ko ide od starih poznanika. To naravno ako ne znači dopunski posao, jer imate dosta za uraditi i bez toga. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Sigurno ćemo objaviti listu učesnika, ali s obzirom da prijave kontinuirano dolaze, ako sada objavimo spisak brzo će biti zastareo.:zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

Bilo bi zgodno da objavite listu prijavljenih kandidata za reli. Čisto da se može videti ko ide od starih poznanika. To naravno ako ne znači dopunski posao, jer imate dosta za uraditi i bez toga. :zdravo:

eto vec smo dvojica "poznatih"! danijel ce dobiti godisnji da ide i on?! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

a vi se pripremite da uživate u najbolje organizovanom reliju do sada.:moto3:

nemoj da malerises!! pupu!! :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sir, 147 postova
  • Lokacija: Subotica Srbija
  • Motocikl: Honda Transalp XL 600 iz 95te

VAZNA INFORMACIJA svima onima koji su strasno strpljivi :nanana: ,ki ja, :staa2: , ili jos jaci u strpljenju >:( A SVJAZANO s instrukcijama za uplatu kotizacije za III Srpski Reli : Iz pouzdanih -potvrdenih izvora :zbunjen: vam javljam da ce se instrukcije za UPLATU KOTIZACIJE, slati (po mailu koji ste dali na formularu) okolo 9 Maja 2011 godine!HUUUUURRRRAAAAAAAA :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: BMW F 650 GS

Bilo bi zgodno da objavite listu prijavljenih kandidata za reli. Čisto da se može videti ko ide od starih poznanika. To naravno ako ne znači dopunski posao, jer imate dosta za uraditi i bez toga. :zdravo:

eto vec smo dvojica "poznatih"! danijel ce dobiti godisnji da ide i on?! :moto3:

Naravno da ide i Danijel, ali ovaj put bez cure :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

ihhhhhhhh,da mi je naci takvoga gazdu! e da se ne mlatimo za bg nego da ih presretnemo u NS?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Slo

Jer možda postoji neka šansa,da ako slučajno neče biti popunjeno prijava na mjestu odlaska.Pitam jer nisam 100%,da mi se sve poklopi.Svi podaci so još od relya 2010 osim slike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: BMW F 650 GS

ihhhhhhhh,da mi je naci takvoga gazdu! e da se ne mlatimo za bg nego da ih presretnemo u NS?!

Odlična ideja! Ni meni se baš ne voza previše po relaciji NS-BG. Ako organizator to prihvati rado bi da se društvu priključimo u NS. Možemo se event. naći, mi sa severa Bačke, pred NS, pa kao grupa se priključiti glavnici. Koliko mi je poznato ti se poznaješ sa organizatorima, pa da pitaš za to. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

@jama1100 Pravila su takva da se za ucesce u reliju mora popuniti on line prijava i uplatiti kotizacija pre dolaska na reli.

 

@jovan.v Deo organizacije koji bi mogao da vam da odgovor na to pitanje je u voznji, tako da odgovor ocekujte od ponedeljka.:zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

maaaaaaaaaaaaaaa,verujem da moze! ako su na voznji onda su to ljudi otvorenog uma koji ce da prihvate nase molbe! prosle god je bilo mlacenje oko spavanja(hvala domacici),pa ustajanja ili voznja ranom zorom! na kraju za nase pare ne vidim zasto nebi moglo!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

I ja verujem da nece biti problem da se ukljucite gde god to vama odgovaralo... Razumem potpuno odsustvo zelje za voznju po vojvodjanskim "KRIVINAMA" :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

@jovan.v Deo organizacije koji bi mogao da vam da odgovor na to pitanje je u voznji, tako da odgovor ocekujte od ponedeljka.:zvizduk:

naravno da ne vidim razloga da ne moze,mozda neko ne moze zbog posla ili ko zna kojih raloga da dodje u BG! mislim da reli sacinjavaju ucesnici a ne pravila,ispravite me ako gresim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Izvod iz Pravilnika o organizaciji i učešću na Tour Around Serbia 11 reliju

 

6.2 PRAVILA STARTOVANJA, UKLJUČENJA I ISKLJUČENJA SA RELIJA

 

  • Start pojedinačnih grupa odvija se prema signalizaciji Direktora Relija i/ili na znak lica koje Direktor Relija odredi. Pred start daje se znak grupi da se pripremi za startovanje.
  • Pojedinačne kolone kreću sa mesta za start sa oko 5 minuta međusobnog razmaka u kretanju a u svakom slučaju kada je izgledno kašnjenje u startu, redari-vođe grupa će o tome obavestiti rukovodeći tim i Direktora Relija.
  • U slučaju odustajanja pre ili u toku Relija, učesnik koji odustaje biće obavešten od strane svog redara-vođe grupe o najbližem pravcu za povratak u svoje mesto boravka, kao i razdužen od startnog broja. O odustajanju redar-vođa grupe odmah obaveštava Direktora Relija i rukovodeći tim, a učesnik koji je odustao nema više pravo pojavljivanja samovoljno u toku Relija sa zahtevom da mu se priznaju prava na Reliju koja ostali učesnici imaju, jer ih se prilikom odustajanja odrekao. Izuzetno, na sugestiju redara-vođe grupe ili po sopstvenoj odluci, Direktor Relija može odlučiti da se onome ko je odustao pa se predomislio, vrati status učesnika na licu mesta.
  • Iz praktičnih razloga pojedini učesnici će se uključivati i isključivati na pojedinim etapama, i to prema predviđenom rasporedu prilikom odobravanja Prijave. Uključenje i isključenje u takvim slučajevima dozvoljeno je samo prilikom zaustavljanja grupe u koju se učesnik uključuje ili isključuje.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

bravo za kochu,znao sam da ima ovde i normalnih ljudi! licno se uverih! naravno da cemo strpljivo cekati na odredjenom mestu(gde reli ima u planu da svakako stane) u NS! prosle god su to bili sremski karlovci,iiiiiiidealno mesto za "sacekusu" ! :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Nema na čemu...ja sam samo citirao odredbu Pravilnika koja je takva kakva je još od prvog relija. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Nije problem da nas sačekate u NS ali moramo imati tačan spisak svih koji će nas tamo sačekati. Najbolje je da se javite meni ili Koči na PP pa ćemo staviti napomenu pored vaše aplikacije da vas ne tražimo badava na startu u BG.

 

Dakle, vaše brojeve i pakete ćete dobiti kad se sretnemo u NS i tada ćete moći da nam se pridružite po grupama.

 

Pa, vidimo se u NS :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

Nije problem da nas sačekate u NS ali moramo imati tačan spisak svih koji će nas tamo sačekati.

kako to sada da resimo! moze li ovde? neka se jave svi ucesnici,koji bi se prikljucili u NS?! :neznam:

 

1.svetac :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: BMW F 650 GS

Nije problem da nas sačekate u NS ali moramo imati tačan spisak svih koji će nas tamo sačekati.

kako to sada da resimo! moze li ovde? neka se jave svi ucesnici,koji bi se prikljucili u NS?! :neznam:

 

1.svetac :care:

2.jovan.v

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Ima li još mesta?

 

Ima naravno. Samo se vi prijavite ne košta ništa...dok ne uplatite kotizaciju ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja