Jump to content

Moto Zajednica

Italjet dragster 180

Recommended Posts

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Masina mislim da je ista kao na Runneru 180 i ne znam koji Piagio vec nosi takvu 2T. Desila se teska havarija u prenosu. Rolnice su bukvalno samlevene, plastike su izglodane i ostali su samo valjcici. Deo varijatora koji dodje sa spoljne strane je u centru skroz izglodan. Bolcnic preko kojeg ide kais i kuda klizi varijator jedva da moze da se skine. Gde kupiti nov komplet varijator i u najgorem slucaju ako nutovi budu mnogo zajebani gde naci radilicu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

PIAGGIO 125 / 180cc TWO STROKE ENGINE

 

APRILIA SR 125

 

GILERA RUNNER FX 125 - RUNNER FXR 180

 

ITALJET DRAGSTER 125 - DRAGSTER 180

 

PIAGGIO HEXAGON 125 - 10 INCH WHEELS - HEXAGON LX 125 - HEXAGON LX 180

 

PIAGGIO SKIPPER 125 - 10 INCH WHEELS - SKIPPER LX 125 - TYPHOON 125

 

To je to.

 

Mazzucheli radilica je ravno 200 eura a RMSov varijator je oko 60. Sip Scooter shop, pa nekako da narucite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 262 postova
  • Lokacija: Srbija,Uzice
  • Motocikl: XRV 650 AFRICA TWIN RD03...KTM 950 ADV LC8

mislim da bi trebalo da ima u kompp.co,jaj sam ih zvao pre jedno nedelju dana i rekli su da treba da im dodje varijator 11.aprila i kosta oko 5100 din,RMS-ov valjda...nisam ih zvao jer sam odustao od menjanja varia...pa zovi proveri da li je stiglo Tel: +381 (0)11 848-6590

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Alekre, misli da su za sve ove navedene isti varijatori. Ona devojka u komppu mi kaze da joj pise za runnera u katalogu ali da nema italjet-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ovo sve nabavio u komppu za 11500rsd.

Negde sam citao neku temu, pa da je sad ne bih trazio onda cu ovde da pitam. Gde da nadjem drugi cep za bocu od vode. I ovaj kao i svi gilerini pusta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Izvini za off,al strasno me zanima gde nalete na taj DragSTOR,ja sam zaljubljen u Italjet zadnjih 5godina.Imao jednog Italjet Formula 125 Twin Cam i odusevio se skuterom,zlo i naopako kako to ide,a imao sam svega i svacega,ali on mi ostao u dusi.

 

Vidjao sam ponekad Dragstor na oglasima,ali uglavnom strance,nijednog domaceg nisam video da se prodaje.Ubaci neku slicicu da pogledamo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ovaj ce da se prodaje. :D Ubacicu i sliku ovih dana.

To su bile neke bezvezne kompenzacije, drugar sad vozi taj motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR F2

Izvini za off,al strasno me zanima gde nalete na taj DragSTOR,ja sam zaljubljen u Italjet zadnjih 5godina.Imao jednog Italjet Formula 125 Twin Cam i odusevio se skuterom,zlo i naopako kako to ide,a imao sam svega i svacega,ali on mi ostao u dusi.

 

Vidjao sam ponekad Dragstor na oglasima,ali uglavnom strance,nijednog domaceg nisam video da se prodaje.Ubaci neku slicicu da pogledamo

Druze, postavio sam temu o Formuli 125 Twin, izvinjavam se za off, pa ako mozes nesto vise na pp ili na mojoj temi da mi kazes o tom ekstra skuteru (cene delova, gde nabaviti kod nas i sve sto ti padne na pamet, kao bivsem vlasniku). Hvala unapred! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Aprilia Sr 70

Izvini za off,al strasno me zanima gde nalete na taj DragSTOR,ja sam zaljubljen u Italjet zadnjih 5godina.Imao jednog Italjet Formula 125 Twin Cam i odusevio se skuterom,zlo i naopako kako to ide,a imao sam svega i svacega,ali on mi ostao u dusi.

 

Vidjao sam ponekad Dragstor na oglasima,ali uglavnom strance,nijednog domaceg nisam video da se prodaje.Ubaci neku slicicu da pogledamo

 

DragSTER ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja