Jump to content

Moto Zajednica

P: Kymco Grand Dink 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd NBGD

2005-god, ja sam vlasnik, kupio sam ga pre skoro godinu dana od prvog vlasnika sa 10.000km sa kompletnom dokumentacijom i uredno popunjenom servisnom knigom, sem redovnog servisa i kilometar sajle nisam imao nikakvih izdataka, radi kao sat, trosi 3,1-3,3litre na 100km, scooter je u prvoj boji i nikada nije padano ili slicno, ima ogroman gepek i shad-ov kofer u koga moze da stane i full-face kaciga!

 

Sada je na satu nesto preko 14.000km, zamenio sam ulje, pregledao sve tecnosti u motoru, ocistio variomat, rolnice i kais u odlicnom stanju, tako da nema ulaganja, gume su na 40-50% i sigurno prolaze ovu a i sledecu sezonu!

 

Registrovan je do polovine 5-tog meseca i to je jedini trosak kupca...

 

Cena je 1250e

 

Kontakt br. 064/15-21-367 Ivan ( Novi Beograd )

post-1975-0-26284000-1302807302_thumb.jpg

post-1975-0-08138800-1302807312_thumb.jpg

post-1975-0-14033300-1302807329_thumb.jpg

post-1975-0-45834900-1302807342_thumb.jpg

post-1975-0-40540900-1302807355_thumb.jpg

post-1975-0-68484500-1302807367_thumb.jpg

post-1975-0-59713200-1302807380_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd NBGD

@Dule

 

Hvala na pozitivnoj reklami! ;)

 

Poslednja slika je sa Divcibara od pre neku nedelju, u tom danu smo pregazili 300km i tad sam po prvi put poceo da merim kilometrazu, tada je na otvorenom trosio jedva preko tri litre, na svakih 100km sam sipao do cepa, kasnije sam takodje u gradu merio na svakih 100km par puta i nikada nije presao 3,3 litre!!!

 

Jedini razlog prodaje je prelazak na neki jaci i veci maksi skuter a mozda se vrnem i na motore opet, videcemo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6

Od ovoga pola u vodu baci, vrati komsijama dug i trosi 4.5l :nanana:

Za mojih 15000 koliko sam presao sa njim, potrosnja nikada nije presla 4l u najtezim uslovima stani-kreni voznje.

Po gradu u proseku 3,5l, na otvorenom se spusti do 3.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd NBGD

Idi sredjuj one razlupane fzr-ove ako ti je dosadno, nemoj da mi trujes temu!

 

Lets get back on track!

 

Dakle`n ako ima neko nesto interesantno u zamenu za ono gore sto me interesije.., slobodno nek ponudi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6

heh, mozes da pocnes sa intervencijom odmah :) .

 

Iriski venac, Paralija i ostale relacije do 300km bez problema sto se mene tice bar....

 

Naravno, ne ide kao fzr ali se vere solidno za tu kubikazu. Na iriskom vencu mi se prvi put u zivotu ukljucio ventilator na hladnjaku na ovom skuteru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd NBGD

Ma pusti ih, to su drugari iz Alfa kluba, nemaju sta da rade pa se sprdaju!!!

 

Meni nikada nije upalio ventilator, na najvecim letnjim vrucinama pokazivac je prilazio polovini skale ali je nikada nije poklopio, inace uvek stoji na drugoj polovini prvog polja, mislio sam da je termostat otvoren i otisao do servisa da pitam i rekose da je sve ok, fabricki je predimenzionisan sistem hladjenja i prakticno ne moze da se pregreje...

 

P.S Bilo bi lepo da neko od moderatora pobrise off!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd NBGD

Veceras okrenuo 15.000km, juce zamenio nove prednje plocice, filter goriva i svecicu preventivno!

 

Vozi se svaki dan od postavljanja oglasa sto se i vidi po kilometrazi...

 

I dalje je aktuelno, bez zurbe, mada mi je dupe zinulo za nekim banditom ali nema veze, ako ode, ode. . . :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd NBGD

Jos neka slicica sa prepravljenim retrovizorima, oni fabricki su na takvoj poziciji da se sudaraju sa automobilskim pa eto, mala custom varijanta! :)

 

M2a2T_resizeofphoto0624.jpg

 

GBiyf_resizeofphoto0625.jpg

 

qCj0p_resizeofphoto0626.jpg

 

sojgK_resizeofphoto0629.jpg

 

IkvDE_resizeofphoto0630.jpg

 

VtJuU_resizeofphoto0632.jpg

 

2rNEm_resizeofphoto0633.jpg

 

WNsf6_resizeofphoto0634.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd NBGD

I dalje aktuelno, cena moze malo i da se koriguje!

 

Kilometraze je sad vec presla na 16.000, za vikend ociscen variomat i pravac Guca u drustvu par drugara sa masinama od 600 do 750cc, cirka 400 i kusur kilometara, opet merio potrosnju 3,1-3,2 prosecna brzina oko 90-95! :)

 

Za dve tri nedelje postajem calac pa mi motor nece toliko trebati, a za dogodine je pala odluka, novi exciting 250 ili bar polovan ako ne bude novaca, ostajemo verni Kymco-u!

 

pOz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6

Tako i treba, i ja opasno razmisljam da prodam jamahu i vratim se na kymco, po meni bolje ostavi ovaj, ne treba ti xciting, drasticno vise trosi, set guma je duplo vise, ostalo odrzavanje, a ne vuce nista mnogo jace, vozio sam oba po 2 godine pa znam o cemu ti pricam....pozzz1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak

 

Za dve tri nedelje postajem calac pa mi motor nece toliko trebati, a za dogodine je pala odluka, novi exciting 250 ili bar polovan ako ne bude novaca, ostajemo verni Kymco-u!

 

 

Tako je majstore, i meni zena u 9-tom mesecu, termin 6. jula, pa mozemo zajedno da slavimo 0takoje.gif -- naravno, ako padne neki dogovor za motor 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR 7 S

Skroz podržavam! Ostani na Kymcu... Ja sam imao od Kymca super 9, Grand Dink 50 i sad Xcitinga 250. Da ima Kymco motore, prešao bi na njihove mašine definitivno. Kad pogledam sve druge marke skutera i njihove modele, cene, kvarove, probleme i ostalo samo se prekrstim i kažem hvala bogu da vozim Kymco. :care:

 

 

Svako ko kupi Grand Dink neće se pokajati jer ima neuništiv i perfektan agregat, udoban je neopisivo i ima mesta da možeš da se uvališ kao u fotelji. Ubedljivo ima najveći prtljažnik ispod sedišta (čak i od Xcitinga zbog čega mi je krivo 0plac.gif). Ko je pušač ima veće rashode na plin za upaljač nego što će imati na gorivo ako se vozi Grand-om a 5 servisa koje odradim na Grandu jedva mogu jedan na autu da uradim. Brutalna mašina (tj sve Kymcove). 8)

 

Srećno sa prodajom (čeka te Xciting ;))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd NBGD

@Dule

 

Secam te se, ti si prodavao onog crnog koji sam trebao da gledam pre nego mi je ovaj izleto! ;)

 

Vozio sam i ja xciting-a 250, bas uporedo sa mojim, razocarao sam se u nekoliko stvari, manji prtljag, ne nesto bitno veca snaga i brzina, i udobnost to jest tvrdoca sedista, ali vuce me zbog veceg tocka, lepse se obara po krivinama sto je za mene presudno, mozda se i pokajem, ko zna?? ;)

 

Ove sezone sam napravio nekoliko voznjica, sto sa motorima sto sa skuterima i DEFINITIVNO prelomio, nemam vise zivaca za motore, zbog malo zvuka i adrenalina sve ostalo trpi, e pa nece... ;)

 

@pashutin

 

Upravo pokazujem zeni poruku, ne moze da veruje, i njoj je 6-tog jula termin, hahaha! ;)

 

@todornbg

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Fzs 1000

kod mene se prica o nekim ciframa oko 13000 a posto planiram da kupim veci skuter (sobzirom da se i manji registruju bitno mi je da utvradim koliko je razlika.pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 290 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda PCX 125 2021

kod mene se prica o nekim ciframa oko 13000 a posto planiram da kupim veci skuter (sobzirom da se i manji registruju bitno mi je da utvradim koliko je razlika.pozz

 

Evo da ti ja pomognem,platio sam registraciju za 250-icu sa novim tablicama 10700din :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Fzs 1000

tacno treba da napravimo bunu protiv dahija jer npr registrijem golfa sa 12500din a motor koji se svakoko ne moze voziti 12 meseci kosta toliko. ludilo !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja