Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem motorcikl (obavezno pogledajte)

Recommended Posts

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

ne treba brisati, možda samo lock!?

Postaviti ovakvu temu (škakljivu) i očekivati tapšanje po ramenima je smešno.

Mislim, tvrdim da ne treba kupovati motor van svojih mogućnosti, što finansijkih, što onih ostalih. Motori R, F klase su opasni po vozača i druge kad su toliko neispravni....

istegljen lanac, gume, curi na štapove pa na diskove itd...

 

Moj savet ,ako uostalom oćeš da čuješ nekog drugog sem sebe, kupi enduro. Em se lakše vozi,manje kvari , em se voziš van asfalta gde nema ovih novih zakona da te globe..

Izbegavaj izjave "kanta sa nalepnicom Akrapović" uvredićeš nekog pa će biti posle ružno..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

nemoj da mu tako javno sugerises da uzme VFR mozda je covek vec ozenjen :jee::lol::jee:

 

U pravu si !!!!!

e nije u pravu :nanana::P:zdravo::zvizduk:

aj ga prodaj nekom :nanana:

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

hahah stavi nogu na auspuh, tako se najbolje prodaju VFR-ke :jee:

I kreni sa pricom o neunistivom i necastivom...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1011 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Ma imao sam druze i R-ove i F-ove i Gs-ove . Ali dobre . Tako da nikad znaci nikad iznad 300 evra za godinu . NIsam menjao gume svake sezone . A ponekad kupim i polovnu kad bas mora .

 

U pravu ste ali mozda covek ne voli enduro .

 

Ja imam ekstra xl-a za prodaju pa ako mu se svidi . Ali vidim sta covek gleda pa i ne pominjem to .

 

Pozdrav svima !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

ko voli svoju glavu taj ne vozi na celavim prastarim gumama kupljenim na buvljaku za 50 eura par, ne koci metalom umesto kocionim plocicama, ako voli svoj motor ne sipa crnu optimu i zna da se i filter menja sa svakom zamenom ulja na precestih 5000 km, skup hobi zar ne?

 

sa godisljim ulaganjem od 200 eura se oglasi pune "odlicno ocuvanim" motorima zbog kojih je ova tema i nastala.

 

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

inace ja za sezonu sa R motorom predjem oko 15000 km i za to vreme saderem dve zadnje, jednu prednu gumu i dva seta kocionih plocica. i tri puta promenim ulje i filter. mozda ne vozimo isto? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: sta na'vatam

Do sad sam imao 2 ozbiljnija motora, oba sam uvezao i oba su me u globalu izasla vise nego sto takav neki "u savrsenom" stanju kosta kod nas. Ali, za razliku od domacih preprodavaca, napolju se za nijansu manje "muva"...oba motora sluze, rade, imaju nekih nedostataka (vizuelne prirode) ali takva im je bila i cena. Bitno je da sam ja zadovoljan. Ali za 1350e, kupiti tip-top motor preko 600ccm kod nas, jos R, to je bajka...

Evo jedan primer, zzr600 u UK:

http://www.gumtree.c...om&ubercat=9313

na te cene, dodati transport (350-400e) carinu i porez i kojekakve takse (700-800e) + par popravki i eto...samo dodatak na cenu je ta cena koju bi autor teme da potrosi...

Prodao sam skoro motor prvom koji je dosao sa sumom koju sam mu rekao da ponese. Zadovoljan kupac, zadovoljan (malo manje) i ja...

Sto bi rekli englezi: "You know what you can get for nothing - nothing!"

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

Obavezno pogledao. I posle cu.

 

Za taj novac i ne moze da se ocekuje da se nadje 20+god star R/F a da nema ulaganja. Ako je to ulaganje samo na potrosne stvari, treba da skaces od srece. Ovako :jee: :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1011 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

inace ja za sezonu sa R motorom predjem oko 15000 km i za to vreme saderem dve zadnje, jednu prednu gumu i dva seta kocionih plocica. i tri puta promenim ulje i filter. mozda ne vozimo isto? :)

 

 

Il ti lose gume ili vozis mnogo brzo pa ih istopis . Ma salim se . Vozim samo maxi enduro i za mene su godisnja ulaganja koliko sam napisao . E sad dodje godina kada mora vise da se menja pa ode i vise . Ali sve u svemu to je to .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Evo ja cu da ti dam mog yzf-a u tip top stanju,za 1300 evra(al prva rata,druga jos oko 700) :D:P :P :P:D

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7062 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

nemoj da mu tako javno sugerises da uzme VFR mozda je covek vec ozenjen :jee::lol::jee:

 

U pravu si !!!!!

e nije u pravu :nanana::P:zdravo::zvizduk:

aj ga prodaj nekom :nanana:

Zasto bi ga prodavao, pa tek sam ga uzeo :lud:

I dokle god budem imao para da ga odrzavam vozicu ga :aha: a kad neimastina udari po novcaniku onda mi negine neki kinez :'(

Tehnicki gledano VFR je super motor, bolji od vecine nahvaljenih R-ova ,ko se malo vise razume u motore potvrdice to, mozda nije najlepsi i najbrzi ali meni to ionako nije bitno.

Ja sam za realnu cenu dobio dobar motor i zadovoljan sam :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

auuuu ,pa nisam siguran da ce iko ko se dobro razume u motore ista dobro reci o VFR-u ,pogotovo o tom starom od 750ccm. To je samo jedna velika zabluda koja je zapoceta na ovom forumu. Inace je VFR opasan krs.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1011 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

auuuu ,pa nisam siguran da ce iko ko se dobro razume u motore ista dobro reci o VFR-u ,pogotovo o tom starom od 750ccm. To je samo jedna velika zabluda koja je zapoceta na ovom forumu. Inace je VFR opasan krs.

I ja se slazem sa ovim .

 

Sramota da jedan takav krs predje 2 cak i 3 puta vecu kilometrazu od 99 % motora .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

auuuu ,pa nisam siguran da ce iko ko se dobro razume u motore ista dobro reci o VFR-u ,pogotovo o tom starom od 750ccm. To je samo jedna velika zabluda koja je zapoceta na ovom forumu. Inace je VFR opasan krs.

I ja se slazem sa ovim .

 

Sramota da jedan takav krs predje 2 cak i 3 puta vecu kilometrazu od 99 % motora .

kako da ne...znam 5 primera koji su 2 cak i 3 puta vise GURANI nego vozeni.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

e kad su i urednici poceli da offuju temu to je stvarno kraj... :zdravo: sto ja nisam neka vlast :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

kako da ne...znam 5 primera koji su 2 cak i 3 puta vise GURANI nego vozeni.

Ima više tipova, prve serije su zvanično proglašene za defektne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

".....celog veka stedila, pushila krdzu i shta sam ushtedela !?...... "

Pa baka kupila jeftin motor preko oglasa :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

e kad su i urednici poceli da offuju temu to je stvarno kraj... :zdravo: sto ja nisam neka vlast :zvizduk:

 

Šta bi ti uradio?

 

Samo pokušavam da stišam strasti, nema potrebe da se svađamo, bolje je da se šalimo :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1011 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

auuuu ,pa nisam siguran da ce iko ko se dobro razume u motore ista dobro reci o VFR-u ,pogotovo o tom starom od 750ccm. To je samo jedna velika zabluda koja je zapoceta na ovom forumu. Inace je VFR opasan krs.

I ja se slazem sa ovim .

 

Sramota da jedan takav krs predje 2 cak i 3 puta vecu kilometrazu od 99 % motora .

kako da ne...znam 5 primera koji su 2 cak i 3 puta vise GURANI nego vozeni.

 

Moguce je to druze . Na tim motorima nema sta da se doleva ulje i slicne stvari pa verovatno ljudi zaboravili da sipaju benzin .

Mozda ih zato i gurali .

 

:jee1:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

brate moras biti uporan uvek se naleti na nesto ,,ali moje iskustvo kad se to desi ja nemam para,,tako da kralju

srecno sa kupovinom..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: leskovac
  • Motocikl: suzuki hsxf 750

tih sto su svi nesto naelektrisani danas... cudo.

 

aj ako sam ja dobro skapirao: covek se nije javio da kuka kako nema pare, niti da trazi savete koji motor da uzme za koje pare, vec lepo kaze da ljudi preko telefona pricaju jedno a uzivo je drugo.

 

i ja jurim motor zadnja 2 meseca, nagledao sam se prevaranata, narocito u kraljevu, ali to nije razlog za dizanjem tenzije. narod nema pare, dovija se na sve nacine da zaradi kako zna i ume, i to nije razlog da se zamera nekom. on prodaje, ti si dosao, video, jbg, ako ti se ne svidja - ne kupuj. prosta matematika, nije on tebe zvao telefonom i rekao aj dodji znas kako je super motor. ciganin hvali svoga konja, samo ti kazem otvori 4 oci i ne zaleci se, naletece motorce pre ili kasnije. puno srece, a ja te najbolje razumem, ako hoces mogu da ti bacim par oglasa za koje znam da su prevaranti, da ne gubis vreme :) mada su samo horneti i banditi u pitanju :D

 

Ok hvala na razumevanju, ne mora da mi stavis oglase posto jurim nekog R_a hvala u svakom slucaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja