Jump to content

Moto Zajednica

BJB moto-skup

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Kad pomenu, treba imati fudbal, pa da se baci partija, recimo HONDA : OSTALI, ili recimo ENDURO-EROVI.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Sve je super i ideja i organizacija, tu sam ako nesto treba. Samo bih zamolio admine da puste neki mail sa tacnim obavestenjem o mestu i datumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Kad pomenu, treba imati fudbal, pa da se baci partija, recimo HONDA : OSTALI, ili recimo ENDURO-EROVI.

 

ENDURO - EROVI bi zahtevalo i revanš na nekom asfaltu, pošto smo mi enduraši u prednosti na livadi!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa

a posle okupljanja svi pravac Jasenovo kod nas na zurku, to vam je najblize koliko mi se cini a i bice najludje a samim tim i produzetak BJB skupa, ja bi dosao , ali jbg  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Kad pomenu, treba imati fudbal, pa da se baci partija, recimo HONDA : OSTALI, ili recimo ENDURO-EROVI.

 

ENDURO - EROVI bi zahtevalo i revanš na nekom asfaltu, pošto smo mi enduraši u prednosti na livadi!  ;D

 

Aaaaa čekaj malo ...vi "njivari" ćete igrati u čizmama sa kramponima,a mi plastikaneri u patikama... a moglo bi se napraviti još timova...

čupavi protiva ćelavih...šareni ( tetovirani ) protiv jednobojnih....bušni ( pirsing ) protiv "nevinih" :) :) :).....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

Kad pomenu, treba imati fudbal, pa da se baci partija, recimo HONDA : OSTALI, ili recimo ENDURO-EROVI.

 

ENDURO - EROVI bi zahtevalo i revanš na nekom asfaltu, pošto smo mi enduraši u prednosti na livadi!  ;D

 

Aaaaa čekaj malo ...vi "njivari" ćete igrati u čizmama sa kramponima,a mi plastikaneri u patikama... a moglo bi se napraviti još timova...

čupavi protiva ćelavih...šareni ( tetovirani ) protiv jednobojnih....bušni ( pirsing ) protiv "nevinih" :) :) :).....

e jesi lud...ali naci cemo jos koju disciplinu,nije u redu jer ti ovdje igras za dva tima, CELAVE i SARENE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Kad pomenu, treba imati fudbal, pa da se baci partija, recimo HONDA : OSTALI, ili recimo ENDURO-EROVI.

 

ENDURO - EROVI bi zahtevalo i revanš na nekom asfaltu, pošto smo mi enduraši u prednosti na livadi!  ;D

 

Aaaaa čekaj malo ...vi "njivari" ćete igrati u čizmama sa kramponima,a mi plastikaneri u patikama... a moglo bi se napraviti još timova...

čupavi protiva ćelavih...šareni ( tetovirani ) protiv jednobojnih....bušni ( pirsing ) protiv "nevinih" :) :) :).....

e jesi lud...ali naci cemo jos koju disciplinu,nije u redu jer ti ovdje igras za dva tima, CELAVE i SARENE

Ma izabraće mene u još neku "reprezentaciju"..ako budu igrali  debeli ( Dexterra ćemo na gol,ima da ga uklopimo knap u stative,ni kliker ne bi mogli proturiti pored  ;))  protiv mršavih .....pucači, turisti ( ovi što turiraju ) i palikuće ( ovi što pale gume ) protiv "gluvonijemih".....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

...eto me u nedelju ranom zorom ako ne zalutam negde  :-\ a sto se fudbalice tice "kvalifikovan" sam za vise timova (celavi,debeli...) pa ako stignem na vreme.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Endurasi = KOSTOLOMCI... ja obuvam krampone i kostobrane pa vi gledajte sta cete. Znaci definitivno cemo imati vise ljudi u nedelju... a da smo pravili rostilj i pasuljcinu u nedelju a da u subotu organizujemo nekakve voznjice i kupanje, svejedno ce nam u voznji prijati manja guzva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Konacno da se skupimo, sve je super, samo vas muske boli dupe ja 30. necu moci da se kupam, a hocu da se bucnem, al dobro prezivecu, u svakom slucaju se vidimo ;D Dovedite zene!!!

 

Tooo helleno, ali ne svoje, slobodne  ;D

 

Drugo, ja odmah prijavljujem ekipu u malom fudbalu. Svi su ipod 1.70cm, ima da nagrabusite. 4+1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Sada mi je nesto palo na pamet, ne bih da dramim ludilo ali moze od lepe zabave napraviti pakao.

 

100, 200 ili 500 motora na 1 mestu privlaci paznju! 10 nepozvanih R pucača iz okolnih mesta može da pokvari dobru zabavu i da pojede sav roštilj!  ;D ...i da ode.....  ;D

 

Poslednje što želim je nekakav diskriminatorski odnos, ali je na kraju krajeva ovo BJB skup a ne moto fest Vojvodina. Ynači, možda bi trebalo da se na trenutak razmisli šta raditi ako se ovakva situacija desi.

 

(Mene je porazila činjenica da su dok smo stalali na mestu nesreće našeg Andreja, pored 10 putA PROŠLA 2 lika na R ovima i razvaljivala od turaže, mislići u svojim BOLESNIM mozgovima da smo se skupili onako iz zabave.....Kad se setim Indjije i ostalih skupova , uvek tu ima makar 10 posto momaka koji se odvale od droge i alkohola).

 

Glupo je poredjenje al i dalje ima budala na motorima :);) ;D >:( ??? :P :-*

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

A da dodjemo onda autobusom? Stavimo svi kacige na glave i u bus ??? ;D A mozemo i one portikle, da budu ljudi sigurni da smo bajkeri ;D

 

Dobro si se setio, ali mislim da nam se nece pridruziti ako ne budemo obracali paznju na njih (ko kad te napadne medved, padnes na zemlju i pravis se mrtav ;D )... Nije lepo, al bolje da mi iskuliramo njih nego da oni smore nas...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

toga se ne bojim, suvise su to krivudavi putevi za tu felu. A sta kazete na mech moderatori vs raja , malo da im pokazemo cenzuru ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

toga se ne bojim, suvise su to krivudavi putevi za tu felu. A sta kazete na mech moderatori vs raja , malo da im pokazemo cenzuru ;D

 

O Ponesite patike vi koji dolazite u cizmama, da vam poraz bude laksi  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

OK, sad znamo kad i gde. Znamo da ce biti i sporta (ja biram sport - gledanje onih koji jure za loptom).

 

Sad jos samo da kazete sta treba da se ponese, hrana+pice ili kinta

 

PS imam i ja 3 kofera nosivosti: "koliko stane u njih a da mogu da se nekako nateraju da se zatvore"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

OK, sad znamo kad i gde. Znamo da ce biti i sporta (ja biram sport - gledanje onih koji jure za loptom).

 

Sad jos samo da kazete sta treba da se ponese, hrana+pice ili kinta

 

PS imam i ja 3 kofera nosivosti: "koliko stane u njih a da mogu da se nekako nateraju da se zatvore"

bravo quassar, pridruzicu ti se. Mozemo i da spremimo navijacke pesmice... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Ja sam za to da se samo taj prvi ručak organizuje vako u napred a da se za ostalo dogovaramo na licu mesta pa se ode lepo u nabavku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Ja sam za to da se samo taj prvi ručak organizuje vako u napred a da se za ostalo dogovaramo na licu mesta pa se ode lepo u nabavku.

ajd sad tacno vreme dolaska tj kad pocinje okupljanje i na vencu kad se ide od Rume gde skrenuti levi ili desno?

Da se ne jurimo po sumama i gorama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Znaci,7/8 jul ;D

 

Nemoj da pravis guzvu i ovako se ne zna ko pije a ko placa...

 

  Napravicemo neka logicna nalazista, tipa u BG, pa u Rumi, pa na Vencu, a naravno ko ide sa zapada, mozemo se naci i u Sremskoj Mitrovici. Moja je ideja da se sve te grupe ondak konacno sretnu na vencu pa da peglamo zajedno to parce puta. Ko se zagubi ili zakasni, razmenicemo telefone pa cemo se lako napecati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd/Surcin
  • Motocikl: Suzuki SV650S

stvarno se ne zna ni ko pije ni ko placa jer moze neko od admina da da konacni sud o mestu i vremenu desavanja  ove manifestacije, organizovanim polascima, potrebstinama koje nam tamo trebaju itdddd....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

ok, majstorce, 30/1 ;D

to su ta dva datuma samo jos neko da kaze da li 1 ili 2 i ako bi moglo danas da se zna .

Spremaj ti kotlici. :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

 

Napravicemo neka logicna nalazista, tipa u BG, pa u Rumi, pa na Vencu, a naravno ko ide sa zapada, mozemo se naci i u Sremskoj Mitrovici. Moja je ideja da se sve te grupe ondak konacno sretnu na vencu pa da peglamo zajedno to parce puta. Ko se zagubi ili zakasni, razmenicemo telefone pa cemo se lako napecati.

 

A ko ide sa jugo-istocne strane, mm? Gde mi da se nalazimo i sa kim? Mozda najbolje da vas sacekam(mo) u Indjiji pa svi skupa na Venac?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja