Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha ttr , tte , tt , belgarda

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 375 postova
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

evo male prepravke moje yamahe tte 600 , ima tu jos dosta da se radi ali se nema para :neznam::neznam::neznam:izvinite zbog velikih slika :lol:

post-15938-0-76507300-1309201661_thumb.jpg

post-15938-0-26866200-1309201714_thumb.jpg

post-15938-0-53435600-1309201756_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

moj motor je bio nizak kad je bio na enduro gume , jos kad sam stavio sm , onda je dosao kao biciklo , bas je bio nizak , i to je bas ruzno izgledalo , i onda sam ga digao , i sad lijepo izgleda :jee:a sto se tice sirine gume , najcesce se stavalja 160 sirina gume , mozda malo vise moze od toga ali bi velika vjerovatnoca bila da tad guma kaci lanac , tako da je najbolje staviti 160 , bar sam ja tako uradio i odlicno mu stoji :moto3:

• Drug član, 2621 postova
  • Motocikl: FZ1 GT

pocelo ulje da mi curi iz prednjeg amortizera , sta da radim ??

Skines zastitni semering na pocetku srafcigerom(lako se vadi), obrises krpom unutra (u semering)onda uzmes spijun ili merni listic 0.20 mm ( za stelovanje ventila )gurnes unutra pored stapa oko 15 mm i polako okreces u krug oko stapa, pa polako ukoso izvadis spijun i uglavnom izadje neka prljavstina. Ovo je fora sa motokros trka. Semering u principu retko kad crkne nego se nakupi praljavstina. Na preko 70 % motocikala koje sam radio uspelo je da stane curenja, bez zamene semeringa . Ulje mozes ispustiti i sipati novo. To probaj !!! :zdravo:

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/48046-funduro-ekipa-bmw-f650-f650gs/page__st__320

• Podržavam 2

a nasao sam resenje , prvo sam skinuo sve to, ocistio i onaj osigurac sto stoji na semeringu onaj sto se rasteze malo skratio , to su mi stari majstori pokazali i sad radi kao novi .,, u svakom slucaju hvala :moto3::moto3::moto3:

• U prolazu, 6 postova
  • Motocikl: KTM EXC 450

moj motor je bio nizak kad je bio na enduro gume , jos kad sam stavio sm , onda je dosao kao biciklo , bas je bio nizak , i to je bas ruzno izgledalo , i onda sam ga digao , i sad lijepo izgleda :jee:a sto se tice sirine gume , najcesce se stavalja 160 sirina gume , mozda malo vise moze od toga ali bi velika vjerovatnoca bila da tad guma kaci lanac , tako da je najbolje staviti 160 , bar sam ja tako uradio i odlicno mu stoji :moto3:

A kako si ga digao?

odnio sam amortizer kod jednog covjeka i on mi je to sve odradio . sa doljnje strane je presjeko amortizer , inace to mu nista ne smeta , samo se ne smije previse grijati , i onda je uzeo cijev ( 15cm ) koliko ti zelis da ga podignes , navuce cijev na amortizer , probije jednu rupu kroz cijev i amortizer stavi saraf i tako isto odradi i na doljnju stranu , i to je to .. nije neka filozovija .. tako da mozes posle toga da ga dizes i spustas koliko ti hoces samo uzmes drugu cijev .. i odredis joj velicinu po zelji :moto3:

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja