Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha ttr , tte , tt , belgarda

Recommended Posts

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ja je gledao i siguran sam da je motor bio zestoko lupan...jer viljuska nema ugao kao sto bi trebala da bude...tj tocak je precise blizu agregata.viljuske su prave al je ram povukao....on ide pravo jer je udarac bio pravo al je ciklistika poremecena.....osim togao purnja plavo kao besan...meni ga davao a 1100 evra i nisam hteo da ga uzmem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Imas u lazarevcu dobru tte..ja joj menjao lanac bregaste skoro pa znam....decko bi je dao za 1600 sapuce kad radi,menjac tacan,fabricka boja....jedino je zadnji amortizer malo losiji..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

Drugar kupuje, ne bi hteo TTE, tezi i nizi je... Malo je bolji za off S model...

 

A poznaje li ko ovaj: http://www.polovniautomobili.com/motori/6163456/yamaha-tt-600-a2-kategorija\

Zanemarite ove gej roze stitnike :D

 

I od cega je ovaj lonac? Za pocetak bi se stitnici i lonac morali odmah menjati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

I taj sa roze stitnicima iz valjeva sam takodje gledao....na njemu je menjac los trza kad ide kao da je otkinut poneki zub....kad sam otisao njih trojica su na smenu pokusavali da ga upale i posle pola sata jedva su uspeli...inace motor poprilicno zveci ali nema trunke dima,gume su celave kao slikovi,poprilicno je oljustena farba.....inace nije hteo da spusti nista ispod 1300 evra, semerinzi cure i odlomljeno je jedno kacenje na glavi za izduvnu granu.....

 

I sto je najbitnije decko je zestoka mutljavina sta god ga pitas samo kaze druye to je tako bilo kad sam ga uzeo ili slabo se razumem,nemam pojma....a drzi ogroman servis u tom trenutku je bilo 3-4 kola i 2 rasturena kamiona a on i kolege masni i po glavi.....

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Cena korektna, može još to niže... Po mom mišljenju, generalno su apsurdno skupi. Izvadiš 1600 i voziš kući.

Na oko izgleda ok, ne sviđa mi se što je nešto petljano oko repa samo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Zagubica
  • Motocikl: Yamaha TTR 600

A ima neko da prodaje original štop svetlo (samo plastiku) za TTR? Kockasti onaj, na mom je stavljen neki okrugli i ne svidja mi se uopste :D ako neko ima nek se javii

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

Da li neko može da mi preporuči nekog majstora za TTR-a, brat ima problem sa motorom, naime motor lepo radi i vuče do otprilike 3000obrtaja posle toga počinje da se guši i ne prima gas, kao da ima blokadu ?

 

Treba i struja da mu se poveše pošto je sva počupana, i još neke sitnice da se srede...pa bi mi trebao majstor u NS-u ili okolini koji poznaje navedeni agregat i sam motocikl.

 

hvala unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

Da li neko može da mi preporuči nekog majstora za TTR-a, brat ima problem sa motorom, naime motor lepo radi i vuče do otprilike 3000obrtaja posle toga počinje da se guši i ne prima gas, kao da ima blokadu ?

 

Treba i struja da mu se poveše pošto je sva počupana, i još neke sitnice da se srede...pa bi mi trebao majstor u NS-u ili okolini koji poznaje navedeni agregat i sam motocikl.

 

hvala unapred!

 

Izgleda je problem u karbovima, brat je rešio da proda TTR-a  i da se ponovi nekim RMZ-om..rešio čovek da predje u teški off road. :moto2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Hr
  • Motocikl: TT600E Belgarda

Jel itko pokušao montirat zadnju vilicu od TT600E Belgarde na TT600R...šta mislite ide to? 
Od belgarde imam tu zadnju vilicu sa njenim obicnim amortizerom, pa gledam premjestit TTR Ohlins amortizer na vilicu od belgarde i sve to na TTR ramu...  

Od TTRa mi vilica malo udarena sa strane i kriva, al ima taj bolji plinski Ohlins amortizer s rebound štelanjem. Stvarno ga se da lijepo naštelat s te 3 kombinacije, otvorio sam samo rebund, i klizanje straznjeg kraja u okukama je postalo jednostavno ko skijanje  :jee:  a prije bi znao trzat se i poskakivat 
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: TT600R 2000

Jel itko pokušao montirat zadnju vilicu od TT600E Belgarde na TT600R...šta mislite ide to? 

Od belgarde imam tu zadnju vilicu sa njenim obicnim amortizerom, pa gledam premjestit TTR Ohlins amortizer na vilicu od belgarde i sve to na TTR ramu...  

 

Od TTRa mi vilica malo udarena sa strane i kriva, al ima taj bolji plinski Ohlins amortizer s rebound štelanjem. Stvarno ga se da lijepo naštelat s te 3 kombinacije, otvorio sam samo rebund, i klizanje straznjeg kraja u okukama je postalo jednostavno ko skijanje  :jee:  a prije bi znao trzat se i poskakivat 

 

Koliko je meni poznato Belgarda je zvana samo TTR 1998_2003, sastavljana u Italiji, s Pailoi prednjim i Ohlins stražnjim ovjesom (oba hodom ca 300mm) i samo nožni štarterom. Posle 2003 stavili su elektrostarter i lošiji ovjes kračim hodom od 300mm.

Ohlins je neke specialne mere (dužine) koja se ne radi više.

 

Belgarda 2000 (TTR) mi je doma. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Bela Palanka
  • Motocikl: Yamaha XT 600 2KF

Pojavio se ponovo u oglasima pa ne znam da li bi legao taj motor posle yamahe xt 2kf, ima solidnu cenu, malo je star motor, ne znam vise sta je ovo sa cenama motora za enduro, 2010 godiste hard enduro modeli kostaju oko 3000, a ovi stari 20-30 godina i preko 1000 eura. Ih sto nemam 3000 za bacanje  :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Drugar koji nije na forumu kupuje TT600,nebitno godiste,samo da je motor ok,ako neko prodaje ili zna nekog ko prodaje neka mi posalje pp,hvala kolege unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja