Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha ttr , tte , tt , belgarda

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: dorcol

imam jedno pitanje:) da li neko moze da mi kaze gde mogu da nabavim migavce i rucicu menjaca za ttr 600 ,,prilicnio sam neupucen,pozz hvala:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

evo male prepravke moje yamahe tte 600 , ima tu jos dosta da se radi ali se nema para :neznam::neznam::neznam:izvinite zbog velikih slika :lol:

post-15938-0-76507300-1309201661_thumb.jpg

post-15938-0-26866200-1309201714_thumb.jpg

post-15938-0-53435600-1309201756_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

moj motor je bio nizak kad je bio na enduro gume , jos kad sam stavio sm , onda je dosao kao biciklo , bas je bio nizak , i to je bas ruzno izgledalo , i onda sam ga digao , i sad lijepo izgleda :jee:a sto se tice sirine gume , najcesce se stavalja 160 sirina gume , mozda malo vise moze od toga ali bi velika vjerovatnoca bila da tad guma kaci lanac , tako da je najbolje staviti 160 , bar sam ja tako uradio i odlicno mu stoji :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

pocelo ulje da mi curi iz prednjeg amortizera , sta da radim ??

 

Skines zastitni semering na pocetku srafcigerom(lako se vadi), obrises krpom unutra (u semering)onda uzmes spijun ili merni listic 0.20 mm ( za stelovanje ventila )gurnes unutra pored stapa oko 15 mm i polako okreces u krug oko stapa, pa polako ukoso izvadis spijun i uglavnom izadje neka prljavstina. Ovo je fora sa motokros trka. Semering u principu retko kad crkne nego se nakupi praljavstina. Na preko 70 % motocikala koje sam radio uspelo je da stane curenja, bez zamene semeringa . Ulje mozes ispustiti i sipati novo. To probaj !!! :zdravo:

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/48046-funduro-ekipa-bmw-f650-f650gs/page__st__320

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

a nasao sam resenje , prvo sam skinuo sve to, ocistio i onaj osigurac sto stoji na semeringu onaj sto se rasteze malo skratio , to su mi stari majstori pokazali i sad radi kao novi .,, u svakom slucaju hvala :moto3::moto3::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: KTM EXC 450

moj motor je bio nizak kad je bio na enduro gume , jos kad sam stavio sm , onda je dosao kao biciklo , bas je bio nizak , i to je bas ruzno izgledalo , i onda sam ga digao , i sad lijepo izgleda :jee:a sto se tice sirine gume , najcesce se stavalja 160 sirina gume , mozda malo vise moze od toga ali bi velika vjerovatnoca bila da tad guma kaci lanac , tako da je najbolje staviti 160 , bar sam ja tako uradio i odlicno mu stoji :moto3:

 

A kako si ga digao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

odnio sam amortizer kod jednog covjeka i on mi je to sve odradio . sa doljnje strane je presjeko amortizer , inace to mu nista ne smeta , samo se ne smije previse grijati , i onda je uzeo cijev ( 15cm ) koliko ti zelis da ga podignes , navuce cijev na amortizer , probije jednu rupu kroz cijev i amortizer stavi saraf i tako isto odradi i na doljnju stranu , i to je to .. nije neka filozovija .. tako da mozes posle toga da ga dizes i spustas koliko ti hoces samo uzmes drugu cijev .. i odredis joj velicinu po zelji :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja