Jump to content

Moto Zajednica

Test VTwin motora

Recommended Posts

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Pablo, da nisi i ti odmah posle teksta kupio VTR? :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Hehe, istina je tu negde... Pre nego sto sam ga kupio, malo sam istrazivao na netu sta kazu ljudi, pa tako naleteh na taj clanak ;):D

 

Riknule mi punjive baterije na fotoaparatu (jbg, slikalo se dosta u poslednjih godinu - dve), pa zato jos nema slika. Treba da uzmem nove uskoro, a tad ce biti i slika ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Pancevo
Hehe' date=' istina je tu negde... Pre nego sto sam ga kupio, malo sam istrazivao na netu sta kazu ljudi, pa tako naleteh na taj clanak ;):D

 

Riknule mi punjive baterije na fotoaparatu (jbg, slikalo se dosta u poslednjih godinu - dve), pa zato jos nema slika. Treba da uzmem nove uskoro, a tad ce biti i slika ;)[/quote']

 

Jel to istina Pablo ili neka zeza ??? jer bo sam ja bas nesto misleo da se prosetam do Bgd-a i da vidim uslove koje nude .... samo ja nisam mislio na SP 2 nego na onaj od oko 9000 jura

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
Hehe' date=' istina je tu negde... Pre nego sto sam ga kupio, malo sam istrazivao na netu sta kazu ljudi, pa tako naleteh na taj clanak ;):D

 

Riknule mi punjive baterije na fotoaparatu (jbg, slikalo se dosta u poslednjih godinu - dve), pa zato jos nema slika. Treba da uzmem nove uskoro, a tad ce biti i slika ;)[/quote']

 

Èek èek, kupio a još ni BMW nisi isplatio, lele sine kuæu æe raskuæiš bre :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Hehe' date=' istina je tu negde... Pre nego sto sam ga kupio, malo sam istrazivao na netu sta kazu ljudi, pa tako naleteh na taj clanak ;):D

 

Riknule mi punjive baterije na fotoaparatu (jbg, slikalo se dosta u poslednjih godinu - dve), pa zato jos nema slika. Treba da uzmem nove uskoro, a tad ce biti i slika ;)[/quote']

 

Èek èek, kupio a još ni BMW nisi isplatio, lele sine kuæu æe raskuæiš bre :lol:

Raskucio vec :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
"Ako vas ovo nije smorilo osigurac iskace negde oko 7000rpm i tu se zagovnava.

Inace ovo je bas prevedeno :lol:

:oops: :oops:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Jel to istina Pablo ili neka zeza ??? jer bo sam ja bas nesto misleo da se prosetam do Bgd-a i da vidim uslove koje nude .... samo ja nisam mislio na SP 2 nego na onaj od oko 9000 jura

 

Istina' date=' mada nije nov vec 2001vo godiste, al ne fali nista ;):D Dobar je taj vtr f koji tebe interesuje. Mislim da je sad na nekom extra snizenju, pa ti savetujem da pohitas tamo i mozda i pazaris. Doduse, drugacija je to zverka od SP1 totalno...

 

Èek èek, kupio a još ni BMW nisi isplatio, lele sine kuæu æe raskuæiš bre Laughing

 

BMW-a isplacujem sledece nedelje, a bilo je para i za ovo, mada je to uglavnom bila kompenzacija za nesto drugo... Sta ces, dobio povisicu na poslu, a nemam zenu i decu kod kuce, pa mogu da se zajebavam ;) (fala bogu :D )

 

Bice slika i filmica, veri suun :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

taj (ili ima jedan, ako ja nesto nisam razumeo) VTR, u centru S, 2004 to i jos nije prodat, Jahao sam po njemu jedno 2 sata jer mi se svideo. Na snizenju je i kosta oko 8080 eur sa svim dazbinama. Prodavac mi je pricao poreklo motora i tako to (znate vec matorog simpa smaraca). Centar S.

 

PS Ne svidja mi se izduv iz prednjeg cilindra, odnosno cev koja ide ka auspuhu, strci ko piletu sise. Malo je potezi motor ali je ispod 200kg sto je za sport tourera ok, Visina sedista koliko se secam, negde kao cbr f 600.

 

Za te pare, ja bih licno pre uzeo rednu 4ku u vidu CBR600.....ali ukusi su razliciti:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Odlican prevod, a posto ja vec 5 godina eksluzivno vozim twinove mogu potvrditi da su fenomenalni mnogo "vozljiviji" nego novi litarski I-4 i zaista dosta prastaju amaterske/pocetnicke greske na stazi.

 

Ja sam imao Apriliju RSV Mille (dok je nisam skucao) i bio sam prezadovoljan. Kada sam je kupovao imao sam uporedni test sa Ducatijem 996 i vise mi se svidela po osecaju i naravno po ceni ( 5 soma manje). Sada imam Aprliju SL1000 Falco koji ima isti motor kao i RSV ali je upakovan u drigaciji ram. Voziti V-twin je pravo zadovoljstvo i na "ulici" oni nemaju nikakv hendikep u odnosu na I-4, na stazi to je vec druga prica.

Moj prijatelj je prosle sezone kupio ZX10R kao track bike i na kraju ga je zamenio za ducatija. Kaze da je posle svake sesija (30 min) uvek toliko umoran i da skoro dehidrira, dok na Ducatiju ili na SV650 kompletno je odmoran i spreman za novu sesiju. kaze da je na kratkim stazama (1.9 milja) imao isto vreme na SV650 i na ZX10R. Sa Kawom na pravcu ide i do 160mph i koci na markeru 5 dok na SV 118mph i koci na markeru broj 1.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja