Jump to content

Moto Zajednica

" Presretaci"

Recommended Posts

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Ja sam hrišćanin...

Ne koristim kamenje...

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 297 postova

Bome ti prijedlozi kazni nisu nimalo krščanski;zašto se zaustaviti na tome a ne naprimjer za 1 kmh više od ograničenja rasprodati sve što netko ima i poslati ga na javne radove do kraja života ?
Ima smisla otprilike kao i ograničenja brzina koja su rigoroznija no ikad a ceste i vozila neuporedivo sigurnija nego ikad.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Jel se ovde neko sali sa visinom kazni ,ili sta?Zasto odma ne streljaju za prekoracenje?Inace dal vam je poznato da nepodlezu svi vozaci kaznenoj politici?Svi ti zakoni sluze da deru obicne ljude,a bumbari samo prodju.povlazceni mogu da krse zakon,ostali da placaju kazne.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra



Nisam znao da je Prekršaj po ZOBS-u lizalica, a prekršaj iz Carinskog postupka Pašteta, a prekršaj po JRM Šunka...
Prekršaj je Prekršaj, po bilo kom zakonu
Svaki zakon, ima sankcionisanje, po prekršajnom i krivičnom postupku.

Onako uzgred, čisto da napomenemo...

Te prekoračenja brzina do 10km/h treba da bude veselih 50.000
10-20 km/h 100-150.000
20-30 km/h 250-500.000
Preko 30km/h trajno oduzimanje registracije tog vozila( zabrana po VIN broju), oduzimanje vozačke dozvole na 5 godina

I tako dalje...

Kada se udari po džepu, i imovini, samo se tako dovodi u red, nisu Nemci, Francuzi i ostali mnogo bolji od nas... Samo su im mnogo veće kazne, i lupetaju ih po ušima i džepovima, da sve zuji.

Kada hoćeš da ovce ili stoka sluša, pustiš opake ovčare... I rešio si problem.

Nudio mito... Korupciju...
Taj da pati od zatvoritisa...
Primalac mita i korupcije, da primi i otkaz ugovora o radu, sa zabranom rada u bilo kojoj državnoj/javnoj službi...

Izvinjavam se, nema mnogo veze neke stvari sa presretačima, ali izvedeno od kazni, završismo ovde...



Pa nisi znao jer nisi ništa čitao. Ako je tema koja jeste, a nisi ni to pročitao, diskutujemo o saobraćajnim prekršajima.
Isto tako ne znaš jer nisi čitao zakone u drugim državama kolike su tamo kazne niti se igde oduzimaju vozila za saobraćajne prekršaje. Ja kada bi se možda pitao, isključio bi tebe iz saobraćaja i pre saobraćajnog prekršaja.
  • Sviđa mi se 3
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Eto školovala se ja 4 godine...

 

Dobro je dok takav neki buntovnik, ne naleti na mene...

 

Kaznena politika je takva kakva je...

 

Ljudski život je ne merljiv u novcu... A krenulo je od ups, malo sam navrnuo gas više no što treba, pa u zoni škola vozim 39...

Pa su krenule teoreme o ulju, o kiši, o konstalacijama planeta, šta ako...

Ja nisam rekao da se oduzima, već da ima Zakonskog osnova da se privremeno oduzme predmet izvršenja prekršaja. Koji eto gle čuda može da ugrozi život...

Ja ne čitam zakone da se upoznam sa njima kada učestvujem u ne obaveznoj opuštajućoj pričici, ćaskanju, pogotovo kad je na www.

 

Ja sam se malko školovao, pa sam morao naučiti određene Zakone, Prekršajne postupke, Prekršajna prava, Krivično procesno pravo, Krivične postupke, Krivični Zakon, Prekršajni zakon... Da bi položio sve te ispite, i imao diplomu Akademije.

 

Ali neka bude po Vašem kolega, ja nisam čitao, da se pripremim za online Debatu, i ne baratam privizornim i paušalnim ocenama, kao ni procenama.

 

Ne bi ste kolega verovali po kakvim sve osnovama može da Vas OSL kako bi narod rekao... osnovano maltretira. Da ne prekorači ovlašćenja, da se samo pridržava zakona.

Kao što rekoh...

Čudan smo mi narod na Balkanu... Veoma čudan. Da ste u Nemačkoj, video bi da li bi uopšte razmišljali u smeru... Zona škole recimo... Da vozite u prekoračenju 30%.....

Razmislite dragi kolega dva puta, pre nego što odgovorite...

 

Još jedan kolega je prokomentarisao po pitanju kazni...

 

Kolega, da li ste svesni, da ako ugrozite nečiju bezbednost, vozili ste preko ograničenja, napravili ste... Eto prekršaj...

Ali... Pri pravljenju prekršaja, povredili ste nekoga, došlo je do nezgode ... Ima lica sa lakšim telesnim povredama.

Kako se klasifikuje delo?

Prekršaj ili Krivica?

Da li znate da oštećeni može da potražuje od Vas naknadu materijalne štete, koju je pretrpeo, ili može pretrpeti, kao i obeštećenje za ne materijalnu štetu, koja je proistekla ili može proisteći iz štetnog događaja?

Da li znate da to može biti i više milionski iznos?

Da li znate da po pravosnažnosti takve presude, izvršitelji mogu raditi plenidbu i prodaju imovine. Plenidbu pokretne imovine?

I još štošta...

 

Odnosmo sada u totalni OFF, izvinjavam se svima na tome, ali verujte Drage kolege, ako naletite samo na jednog Pol. Službenika, kome počnete da mlatite ovako praznu slamu, a on nije raspoložen za vaše shvatanje zakona...

Istrešće Vas iz "gaća". Istrešće Vas iz opreme, da nećete biti svesni šta vas je snašlo.

Ja Vam to naravno ne želim, jer Policija je tu zbog SVIH nas. Ne zbog Pere, Mike Žike Laze...

Zbog svih... I u službi je svih...

A ako bi bile velike kazne, kolega dragi, sigurno ne bi pričali od prekoračenju od 10km/h. Koliko god to Vama zvučalo paradoksalno, tih 10km/h može da znači život ili smrt, bez posledica ili sa minimalnim posledicama, do doživotnog invaliditeta, u ZONA 30. Kolege, pričamo o Zona 30, o Deci...

 

 

 

Srdačan Pozdrav

 

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

 

Da ste u Nemačkoj, video bi da li bi uopšte razmišljali u smeru... Zona škole recimo... Da vozite u prekoračenju 30%.....Razmislite dragi kolega dva puta, pre nego što odgovorite...

 

Kolega, da li ste svesni, da ako ugrozite nečiju bezbednost, vozili ste preko ograničenja, napravili ste... Eto prekršaj...

Ali... Pri pravljenju prekršaja, povredili ste nekoga, došlo je do nezgode ... Ima lica sa lakšim telesnim povredama.

Kako se klasifikuje delo?

Prekršaj ili Krivica?

 

 

 

Krivica je druga stvar, ovde smo, ponavljam, diskutovali o prekršajima i još uvek, posle podužeg teksta, ne znamo gde se, u uporednom zakonodavstvu, oduzimaju vozila za saobraćajne prekršaje.

 

Znakove za zonu škole treba poskidati tokom leta i za vreme online nastave. Besmisleno je dok su školske zgrade prazne.

 

Inače, urgirajte na vašoj Akademiji gde si se školovala da se zakazuju ročišta u kraćem razmaku od godinu dana, pre nego što svi pomremo i slučaji zastare. Verovatno znate da u Srbiji 1/3 prekršaja zastari....

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Dragi Kolega,

još jednom i ne bi se više stvarno grudvao i igrao lopte između dve vatre sa vama po ovim pitanjima u nedogled...

 

Sami ste napisali, kao i drugi kolega...

U PZ i u ZP stoji da se oduzimaju sredstva kojima je učinjen prekršaj, odnosno postoji zakonski osnov da se mogu oduzeti.

 

Očigledno ste svesni da može da se oduzme vozilo, kao i što ste naveli, samo ne želite to sebi da priznate. Što se ne oduzima, to je drugo pitanje, i spada u domen socijalne politike i socijalnog mira.

 

Ja se nisam školovao za Ministarstvo pravde, te ne mogu komentarisati zastarevanje prekršajnih postupaka.

 

Kolega Vam napisa, jedan primer, Policija privremeno ODUZME Vaše vozilo na pravdi Boga, jer po Zakonu o Bezbednosti saobraćaja, nije registrovano i upisano u jedinstveni registar vozila.

 

Pa se na osnovu prekršaja iz ZOBS-a, ne registrovano vozilo itd, privremeno oduzme jer je i u Carinskom prekršaju (Vi kao državljanin i rezident Republike Srbije nemate pravo da upravljate vozilom sa stranim tablama, osim u nekim navedenim izuzecima na teritoriji RS po ZOBS-u) .

 

I u drugim zemljama ima toga, a Vas ako baš toliko interesuje, istražujte, mene ne interesuje.

 

Placevi puni oduzetih vozila samo zbog heroina i kokaina, Oružija? Pogađajte ponovo.

 

 

Zona 30(Škole)

 

Zona 30 je Zona 30km/h

 

Ne samo zato što je tu Školska zgrada, nego zato što je tu povećana frekvencija dece, jer prirodno, gravitiraju ka školi.

U Letnjim mesecima, nema nastave, ali ima dece, ima školskog dvorišta i u njemu dece.

Ima Vannastavnih aktivnosti, pripremnih nastava, popravnog ispita, treninga dece u tim istim školama i na terenima škola... Školsko dvorište je stecište dečije graje i u letnjim mesecima, kao i u OnLine vremenu izvođenja nastave. Važi od 7-21h

 

Prosto se pitam dragi kolega, koliko imate godina, da li ste roditelj...

Pošto ovako iz vašeg izlaganja, kao da Vam malo fali strpljenja i takta, parlamentarizma... Roditelji obično imaju te osobine(mane)...

 

Kao što rekoh dragi kolega, ne bi više nastavio u ovom smeru pozicija, opozicija...

 

Niti sam Ja pozicija, niti Vi opozicija ili obrnuto

Ovde smo slobodnom voljom, željom, da bi se družili i razmenjivali mišljenja. Ubeđivanja su za kafanu uz piće i klopu sa ili bez argumenata, obrazovanje se ostvaruje u obrazovnim ustanovama, nekad i savetima, ličnim iskustvima.

 

Ako sam Vas povredio ili uvredio sa bilo kojom mojom reči, rečenicom, stavom, iskreno se izvinjavam i molim da mi oprostite. Nije mi bila ni najmanje namera tako nešto.

 

Tazz // Igor

 

 

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

 

Ja se nisam školovao za Ministarstvo pravde, te ne mogu komentarisati zastarevanje prekršajnih postupaka.

 

Kolega Vam napisa, jedan primer, Policija ODUZME Vaše vozilo na pravdi Boga, jer po Zakonu o Bezbednosti saobraćaja, nije ocarinjeno, registrovano i upisano u jedinstveni registar vozila.

 

I u drugim zemljama ima toga, a Vas ako baš toliko interesuje, istražujte, mene ne interesuje.

 

 

Naravno, jasno je i vama da se vozila mogu oduzimati samo na pravdi Boga. Šariću ste jedva oduzeli imovinu ali Šarić ima advokate pa će mu se sve oduzeto i vratiti sa pripadajućom kamatom i naknadnom za nepravedno oduzetu imovinu.

Vidim da ste se dosta školovali ali ostali bez prakse pa ne znate da sve to opstaje samo zato što pravosuđe ne funkcioniše (delimično i zato što advokati ne žele da se bave sporovima male vrednosti koji bi išli u korist običnih građana koji ne mogu skupo da ih plaćaju).

 

Ostali smo još uvek bez kvalitetne uporedno pravne analize...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Dani Mrmota?

Ok.

 

I onda je Mrmot zavio čokoladu u alu foliju.

 

Over&Out

 

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

@cezarpa

 

Kolega, uveravam Vas da nije.

Zašto u svemu vidimo politiku, čak i tamo gde joj mesto nije?

 

 

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Neznam dali se secate pre milion kilometara,mogli smo da vozimo do daske.Radara skoro nigde,kamere samo na rts u.E pa to vreme je proslo,radari kamere za brzinu zutu traku i crveno ,svuda.sa nasim parama nas stite od nas samih.Kao fora bezbednos, stvarno pune praznu kasu.Kamera je odlicna stvar ,svako ce pre ili kasnije da se upeca.Naravno ako nema privilegije ,pa da njega ne beleze kao prekrsioca.Posle svakog tezeg udesa izmisljaju nove zakone o saobracaju i nove vece kazne.I opet cilj da se uzme lova za budzet.Jedan stari pandur davno je rekao :ako nema prekrsaja,napravicemo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

 

Kolega, uveravam Vas da nije.

Zašto u svemu vidimo politiku, čak i tamo gde joj mesto nije?

 

 

Cenjeni kolega, nije vam poznata kaznena politika?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW r1250gsa

Dragi forumasi, citam ovu prepisku i ne verujem sta čitam... stvarno preterujete i trošite vreme uzaludno. Vrlo se cudim da admini nisu već zaključali temu jer kao mnoge druge teme i ova se jako udaljila od zadate...

Spadam u grupu vozača koja jako često, uglavnom voze preko ograničenja sa velikim fokusom da ne budem snimljen... sa druge strane jako sam pažljiv prema sebi i naravno prema drugim učesnicima u saobraćaju i uglavnom nikada nikom ne zasmetam u vožnji.

Zakoni u saobraćaju kao i mnogi drugi, bar u Srbiji, su napravljeni da se puni budžet mnogo primarnije nego što se vodi računa o bezbednosti učesnika... investicije u hiljade kamera po zemlji takođe... zato je sve ovo što vi ovde iznosite po malo bespredmetno... 

U svetu se prave sve brži, startniji i jači motocikli kao i automobili a ograničenja su sve veća što je jedan od apsurda i velikih nelogicnosti... najveća dozvoljena brzina je u novije vreme 130 a prave se mašine koje opušteno idu 260... zašto? 

I tako dalje.... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

@X8 Vračar

 

Mama mi zabranila da se igram loptom sa decom koja se stalno dure, i isteruju kosmičku pravdu. Kaže ako ih lopta u igri udari, mogu da kažu da sam ih namerno gađao u glavu.

 

Ako hoćete da pravimo Sneška, ili se grudvamo, moramo sačekati da padne sneg.

Trenutno koliko vidim, podavićemo se ko pacovi, koliko pada kiša.

 

 

Sada ozbiljno...

 

Ja stvarno nemam nameru da se ubeđujem.

Upravu ste evo, ja sam se izlupetao, sve sam ja pod uticajem bakinog čaja iztrabunjao.

 

Sve full, sve 5!

 

 

 

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

@nevoljica

Kamera po Europejskim zemljama kuda Vam duša oće...
Kamera po Autoputevima po Europejskim zemljama koliko Vam duša neće.
Ograničenja po Europejskim zemljama i veća, nego u zemlju Srbiju.
I opet smo mi najgori?
Svi zakoni su pisani kako su pisani.
Na nama je da li ćemo ih se pridržavati ili ne.

Veća je otimačina na porezu na imovinu, kako pri registraciji ili na porezu godišnjem na imovinu, nego po osnovu kaznene politike u zakonima.
Ako se pridržavate, nećete platiti globu.

Porez će Vam oteti iz OKA, iščupaće ga.
Za nešto što ste Vašim radom stekli!

To je problem.
A poslednjih 7 godina recimo, toliko su digli poreze na imovinu, da je to postalo kriminalno ponašanje.

Slažem se po pitanju OFF-a.
Tema:
Presretači...
Danas videh BMW 5 serije, beli, zaustavio pred penjanjem na bubanj potok u smeru ka Nišu neki ... Citroen Evasion rekao bi...

Pa koliko je on terao, kad ga je zaistavio presretač?

Škoda Superb crna popodne kod KBC Bežanijska kosa, u smeru ka aerodromu, isto zaustavio auto, Land Rover, Discovery, NOV, baš ispred mene...

Opasno su krenuli po lovu...



Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa šta što su krenuli po lovu?

 

Izostalo uključivanje pokazivača pravca prilikom skretanja? 15.000 na licu mesta, pola od toga u roku od 8 dana. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra




Kamera po Europejskim zemljama kuda Vam duša oće...
Kamera po Autoputevima po Europejskim zemljama koliko Vam duša neće.
Ograničenja po Europejskim zemljama i veća, nego u zemlju Srbiju.
I opet smo mi najgori?



U Evropi te niko neće zaustaviti za prekoračenje na 143kmh na autoputu, kao što rade ti sa belim BMW koji si video.




Mama mi zabranila da se igram loptom sa decom koja se stalno dure, i isteruju kosmičku pravdu. Kaže ako ih lopta u igri udari, mogu da kažu da sam ih namerno gađao u glavu.
 
Ja stvarno nemam nameru da se ubeđujem.
Upravu ste evo, ja sam se izlupetao, sve sam ja pod uticajem bakinog čaja iztrabunjao.
 
Sve full, sve 5!




A onda je stranačka Akademija pojela mrmotovu čokoladu...

Jel i tebe stranka naterala da kupiš stan u BNV, pa sada mnogo veliki porez? To je uticaj, a ne čaj
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Tebi neko opasno drama kavez...
Uzeo ti bananu?
Uplašio te?
Nisi popio danas bromazepam?

Pa si našao na meni da se istresaš?
Idi mami i plači, nemoj meni da kukaš.
Nisam te niti jednom nazvao Ti. Sve vreme persiram, ako si ti čuvao ovce, ja nisam.

Akademiju koju sam ja završio, završio sam pre nego je ova vlast došla na poziciju.

To što si ti revoltiran, idi pričaj i smaraj nekoga sa diplomom za te psihosomatske tegobe. Ja tu ne mogu pomoći.

Molim te, zaobiđi me, jer neću da se igram sa tobom, srušio si mi zamak od peska. Nisi dobar drug.

Tužiću te tvojoj mami i tati.

I nemam jedan stan nego: 3 stana, kuću i dva placa u Beogradu(ne u Obrenovcu, rušnju ritopeku), 3 auta, jedan motor, dvoje dece jednu ženu, jednog psa, na žalost nemam vremena za ljubavnice, kažu to je sada u modi.

Te još nešto interesuje?




Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650

 

 

 

I nemam jedan stan nego: 3 stana, kuću i dva placa u Beogradu(ne u Obrenovcu, rušnju ritopeku), 3 auta, jedan motor, dvoje dece jednu ženu, jednog psa, na žalost nemam vremena za ljubavnice, kažu to je sada u modi.

 

- "I sve što imam, što će reći 3 stana, kuću, okućnicu, radionicu, auta, motor i krematorijum... ostavljam svom dragom praunuku Lakiju."

- "Ljudi, da li je ovo moguće... ja znam da je on mene izuzetno voleo..."

- "Falsifikat!"

 

default_1oda.gif:Ddefault_1oda.gif

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

 

 

 

Pa si našao na meni da se istresaš?Idi mami i plači, nemoj meni da kukaš.

Nisam te niti jednom nazvao Ti. Sve vreme persiram, ako si ti čuvao ovce, ja nisam.

 

 

 Lepo je što nas ti i još jedan korisnik koji voli da čita moje postove ali kao ni ti, ne zna argumentovano da diskutuje, s vremena na vreme, podsetite na ove klinačke fore. Baš se podmladim.

 

Ti se piše malim slovom i ne postoji pravilo foruma koje bi definisao kako se korisnici oslovljavaju, mada, starijima bi i trebalo da persiraš.

 

Ko ima više nekretnina i treba nadprosečno da plati porez na luksuz.

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja