Jump to content

Moto Zajednica

" Presretaci"

Recommended Posts

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 423 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Da li je ko od vas imao druzenje sa jednim od 100 novih Suzukija,inace kupljenih od nasih para, za sprecavanje bahate voznje?

Pitam se da li ce nas skuterase ostaviti na miru, jer ako budu kaznjavali za "provlacenje" odmah stampam oglas.

 

Nadam se da niste

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ma daj... niko te nece dirati za provlacenje. Pa ti presretaci nisu kupljeni zbog skutera, nemojmo preterivati. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

meni je policajac na gazeli dok sam stajao u koloni rekao sledeće: ''pa kreni ti, nemoj da čekaš sa motorom u koloni''

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

srce jedno...

 

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/244093/Policijski-presretaci-krecu-u-kontrolu-saobracaja-bahatih-motociklista

 

 

 

Kapiram da ce pretezno juriti celave gume..

stavljajte krampone i u sumu.. tamo ih nema.. zasad..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

"Bez službenih obeležja presretač je neupadljiv" još jedna tajna policija ali ako je za bezbednost onda u redu. Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd

Ma znacemo ko su presretaci samo dok se malo informisemo....Oni ce morati po sluzbenoj duznosti da budu u full opremi koju su verovatno kupili na veliko i vecinom je ista....Tako da kad vidis gsxr da se sija kao nov sa vozacem kao u boj da je posao taj je , i onda samo lagano :zvizduk: dok ne prodje :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd

Sve jedno....Koliko je do sad bilo gsxr-ova sa vozacima u dainese-u....Nagli porast gsxr-a u gradu ce biti evidentan pa tako i "prepoznatljivost" presretaca

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

GSXR-ovi su svi ljubicasti.... ako neko normalan kupi ljubicastog GSXR-a da ga hebem :stabre: znaci svaki ljubicasti je pandurski. Ne znam za aprilije, ali kad su docekivali Putina video sam po NBGD-u moto guzzi stelvio u pandurskim bojama sa sve rotacijom, e sad dal' je i ostatak flote u prepoznatljivim bojama...... :neznam:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

aman ljudi odakle vam cifra od 100 r-ova? ukupno je kupljeno 90-ak motora, od toga r-ova oko 10-ak. Nemojte da verujete novinarima njima je tomos automoatik i gold wing jedno te isto :lud: :lud:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

aman ljudi odakle vam cifra od 100 r-ova? ukupno je kupljeno 90-ak motora, od toga r-ova oko 10-ak. Nemojte da verujete novinarima njima je tomos automoatik i gold wing jedno te isto :lud: :lud:

alal vera nek si im rekao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Rece mi danas Vlada Pandur (prasinar koji dolazi u kafic gde radim) da ce skoro uvek biti bar po jedan u Kneza Milosa, Srpskih Vladara, auto putu i na sajmu, e sad dal na R-ovima ili skuterima nezna.... <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Samo jos jedan nacin da trose nase pare na gluposti. Ali realno male su sanse da i provalimo tako lako ko je pandur a ko ne. I to veoma prosto, kada vozim auto-putem 200km/h nije bas da se udubljujem kako izgleda neki motor ili auto, samo gledam gde su i kuda ja idem. A opet i po gradu je dovoljno ludilo i opasno i mora da se pazi na sve oko sebe da je malo teze ipak prepoznati neki pandurski.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Mozda tema nije za to ali da ne otvaram novu ...

 

Malopre slusam na radiju : Od danas pa u narednih sedam dana saobracajna policija ce sprovoditi akciju u kojoj ce biti proveravani motociklisti i u slucaju da neko ne bude imao svu zakonom propisanu opremu bice samo upozoren a ne i kaznjen a nakon tih sedam dana policija ce poceti sa pisanjem kazni....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Gilera Runner 180

Tih desetak rova nece voziti neki novopeceni panduri lozaci koji nemaju mozga, moje misljenje je da ce bas te motore voziti zreli i iskusni policajci koji imaju minimum 35 40 godina koji su napredovali u karijeri i sada satro umesto pohvale dobijaju masinu. Takvo ljudi imaju porodice i decu i uopste ne cenim da ce takav policajac da sedne na suzanu i za tobom da juri 200.... Puca mu k... Najvise cemo najebati mi klinci koji vozimo male kubikaze jer ce samo nas i cimati i zaustavljati i presretati. Sa rkama se nece petljati i opet ce rke divljati bez tablica po gradu i autoputu.... To je moje neko misljenje... Dzaba su bacili pare na suzane...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Da ste malo kulturniji i da ne vozite 200 njih uopste nebi ni bilo.Stavite prst na celo pa malo razmislite o tome.Sta ih je nateralo na takvu meru.Raspravljate o tome kako da ih izbegnete a ne pada Vam na pamet da malo smanjite gas!!!

Da niste takvi "oni" nebi trosili "nase pare" na te r-ove nego na nesto pametnije.

I ovo bi mogla da bude jedna verzija istog dogadjaja, zavisi sa koje strane se gleda, naravno prva verzija nam je popularnija

ali da li smo u pravu bas uvek, da li su "oni" ti koji uvek grese?

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja