Jump to content

Moto Zajednica

Andrej Pavlović, naš Andrej...

Recommended Posts

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

Najiskrenije saucesce porodici i prijateljima. Nisam imao cast da ga licno upoznam, ali sam procitao stotine njegovih poruka i znam da je uvek bio iskren i spreman da pomogne. Pocivao u miru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Jos uvek ne mogu da verujem. Nemam reci da opisem osecanja...

 

Pocivaj u miru, druze, nek' ti je laka zemlja.

 

Saucesce porodici i prijateljima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Bas je strasno, ne mogu da verujem da ga vise necu videti i pricati sa njim, da se necemo voziti vise zajedno... Strasno je to sto mu se desilo.. :(

 

Drugare, pocivaj u miru. Neka ti je laka crna zemlja  :'(

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Andrej Pavlović / Direktor za odnose sa klijentima

 

Diplomirani inženjer i magistar poslovnog upravljanja (MBA) u menadžmentu, Andrej se skoro priključio Mmd-ju i uneo više od 10 godina radnog iskustva iz različitih sektora.

 

Posedujući snažno zaleđe u korporativnim komunikacijama i odnosima sa javnošću, bio je dva puta nagrađen na nacionalnom nivou za svoja profesionalna dostignuća. Andrej je takođe inicijator i autor brojnih veoma uspešnih promotivnih kampanja usmerenih na različite ciljne grupe. Njegova stručnost obuhvata i predvođenje timova, logistiku, operacioni menadžment, upravljanje događajima i koordinaciju velikih i kompleksnih projekata.

 

Tokom svoje dosadašnje karijere blisko je sarađivao sa korporativnim sektorom, rukovodećim državnim strukturama, međunarodnim organizacijama i drugim ključnim uticajnim grupama, mešajući raznolika iskustva, radne metodologije i inovativne pristupe obezbeđujući najbolje moguće radne ishode.

 

Pored engleskog Andrej takođe tečno govori francuski i slovenački.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nađoh ovaj tekst na netu o njemu, zaista kvalitetan čovek, kakva šteta...

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Nek mu je laka crna zemlja.

 

Sinoc pricam sa drugaricom i kaze mi :"sad sam vidjela da je covjek pao sa motora,podletio pod auto",pogledam na forum,tada jos nista nije bilo,kad sad vidim da je to Andrej.

Nisam ga poznavao licno,ali hvalice mi njegovi razboriti postovi,najjaci avatari,pominjanje zenskog roda na samo njemu svojstven nacin,...

 

R.I.P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Beograd - Vračar

Javila mi je Mina jutros i oduzela sam se....u pičku materinu sve!  Nisam ga nikada lično upoznala, mada se ne osećam kao da ga nisam poznavala. Kroz postove i kroz teme na kojima sam ga vidjala upoznala sam ga dovoljno da sam sigurna da je otisao na bolje mesto!

 

Moje saučešće porodici i najbližim prijateljima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Andreja sam prvi put upoznao kad smo isli na sajam u NS a posle toga je dolazio da mu farbam motor i od tada je vise puta bio kod mene i moji matorci su ga bas zagotivili.

Majka me samo probudila i pitala kako se preziva i kad sam rekao pocela je da place neopisivo.... Ne smem da zamislim kako je njegovim bliznjima.

 

Kad sam ustao verovali ili ne osecam sam se kao da bi se deo sveta srusio.

On mi je mnogo pomogao da prodjem kroz neke stvari kad sam ja pao sa motora, otvorio mi oci u mnogoim stvarima, savetovao me, ma bio mi je kao jos jedan stariji brat a sad ga vise nema... :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Pocivaj u miru druze,tuga je velika i za nas koji te nismo znali licno a bio si deo nas. :'( :'( :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Svaki dan kad udjem da proverim gmail porazgovaram sa njim preko brzog ceta.

Sada je on offline i nemam sa kim da pricam.

Ne mogu da se naviknem...

Zasto Andrej, zasto?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Sinoc nisam mogla da verujem, danas je isuvise realno...Veselijeg coveka nisam skoro upoznala...

Uf...samo tezina u srcu

Ispratimo ga u sto vecem broju, zasluzio je svime

Ne mogu nista vise  da kazem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Upravo sam predao čitulju u Politiku u ime BJB zajednice, otvorio forum, čitam temu, i ne mogu da dodjem do daha od suza... Sve me stiglo od juče...

 

Nemam reči koje bih napisao, tuga je zamenila šok...

 

Na poslu sam i plačem ko kiša...

 

Andrej, neka ti je večna slava...

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd

jutros u 6 zvoni mobilni mom caletu, on podigne slusalicu i nista ne prica. vidim da nesto jako zajebano mirise, a on samo sto ne zaplace. bio je to andrejin cale, zove i kaze sto to meni da se desi, sta sam ja bogu zgresio. najezio sam se, kako je to zlokobno i uzasno. ljudi moji, cuvajte se, za andriju je kasno. ja ga uopste ne poznajem iz ove price ali nam se roditelji jako dugo druze, ne znam sta da kazem, poceo sam odma da razmisljam o tome da li uopste voziti motor. cuvajte se ljudi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: nista do daljneg. . .

Evo malopre dodjoh kuci i rece mi brat za njega sta se desilo i reko ma zajebo si se sigurno.I onda onako u neverici pocnem da se raspravljam sa njim i upalim komp i citam ovaj post i ostadoh bez reci u sekundi!!!

Zao mi je sto nisam poznavao coveka ali citajuci njegove textove i slusajuci price o njemu shvatio sam sasvim dovoljno ko je i sta je bio za goilu ljudi koji ce se ,nadam se pojaviti u velikom broju na sahrani!!!

Moje saucesce njegovoj porodici i prijatelju nek ti je laka crna zemlja!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja