Jump to content

Moto Zajednica

Andrej Pavlović, naš Andrej...

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSXR K4

Niko se nije setio, pa ni ja, osme godišnjice...i to je život. Večna Ti slava, Andrej.

 

Da, bas tako, zivot ide dalje. R.I.P  Andrej

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja sam hteo svoju cipelu da pojedem pre dve nedelje kad sam sreo Andrejevu mamu sa kojom se cesto vidim, sto sam omasio datum potpuno, jebo me pas. Ajde sledece godine da se uzbunimo dva dana ranije pa da se namestimo na onom mestu kako dolikuje. Uteha mi je sto odem uvek kad sam na groblju do Andrejka pa se malo ispricamo.....

 

 

:=((((((

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Niko se nije setio, pa ni ja, osme godišnjice...i to je život. Večna Ti slava, Andrej.

Setim se ja svake godine...

Nisam ga nikad upoznao, taman sam tih dana kad je poginuo merkao sam prvi motor, više od 9 godina nedostaje... Za to vreme zemlja je prešla oko 8 i po milijardi kilometara, ja bednih 50.000 na motoru i 10ak bezazlenih padova... I onda nemam pojma odakle i zašto izleti ova slika... Pazite se ljudi, niko drugi neće...

 

post-2558-0-86453400-1469574897.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Još malo, pa punih jebenih 10 godina. Toliko toga je prošlo i desilo se bez Andreja, a mi smo i dalje tu. Djura, Shvaba i ostala tadašnja ekipa se razbježala na sve strane svijeta, ali neki su i ostali.

 

Mogli bi da se organizujemo ove godine i odamo počast drugaru koji više nije sa nama. Barem da odnesemo cvijeće i zastanemo malo u potrazi za minutom tišine i mira u nemiru i olujama koje nas okružuju svaki dan.

 

Imamo dosta vremena za to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Još malo, pa punih jebenih 10 godina. Toliko toga je prošlo i desilo se bez Andreja, a mi smo i dalje tu. Djura, Shvaba i ostala tadašnja ekipa se razbježala na sve strane svijeta, ali neki su i ostali.

 

Mogli bi da se organizujemo ove godine i odamo počast drugaru koji više nije sa nama. Barem da odnesemo cvijeće i zastanemo malo u potrazi za minutom tišine i mira u nemiru i olujama koje nas okružuju svaki dan.

 

Imamo dosta vremena za to...

slažem se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ono sto je dodatno strasno je sto je krivicni postupak protiv lica koje mu je dolazilo u sustret obustavljen. O pravnom aspektu odluke tadasnjeg istraznog sudije hajde da ne diskutujemo, njegov otac masinski inzenjer upravo i zbog svoje struke i uzasnog bola nije ovo mogao da prihvati pa se nazalost prerano pridruzio svom sinu dve godina nakon smrti Andreja. Sada su tamo zajedno....Mi smo bili nerazdvojni i bilo bi lepo da se na godisnjem pomenu okupimo svi kao nekad, divan predlog. Mislim da ce njegova sestra majka i tetka biti presrecne iako to nista nece promeniti...nazalost....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

secam se,tada sam se tek registrovao na forum i ta vest me je bas pogodila.iako nisam.poznavao coveka.licno.ali se cesto setim kako covek glupo nastrada.strasno je to sto se desilo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja