Jump to content

Moto Zajednica

Andrej Pavlović, naš Andrej...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: KTM450EXC

Ajde ljudi da vidimo za te citulje kako da svi ucestvujemo ili bi mozda josh bolje bilo da svi sa foruma pomognemo novcano porodici i da neko od najblizih drugova Andrijinih skupi od svih nas po na primer 200 din ili koliko ko moze ili na neki ziro racun ili da se nekako dogovorimo negde da dodjemo u isto vreme i da tim novcem pomognemo Andrijinoj porodici koliko toliko. Mislim da bi to bilo ok a i osecam neku dznost da bi trebalo tako nesto da uradimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: bg

pojavio sam se svega par minuta posle nesrece , prolazio sam tuda slucajno i kad sam video crveno belu kacigu ...... sledio sam se .....motor je bio prilicno daleko od mesta nesrece i totalno neogreban , rukavice i kofer su bili udaljeni 7-8 metara , znamo svi da je Andrej bio stalno u  opremi cak i motor mu je imao stitnike sa strane ali nazalost ....... ono sto sam cuo na licu mesta je da je on vozio i video da se pali zuto svetlo , nabo je gas i semafor proleteo na crveno u prilicno velikoj brzini , za to vreme fiat brava je u brzini nailazio na semafor na kojem se palilo zuto i samo je nastavio ulevo ....... naravno to je ono sto se sinoc tamo pricalo , mada ne verujem da bi on proletao na crveno .......

 

slazem se za citulju , a i na sahrani bi trebali svi da prisustvujemo ipak je on voleo ono sto i mi svi ovde

 

 

nek ti je laka zemlja i pocivaj u miru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: BG

Neznam sta da napisem... Bezmalo pola sata gledam u ekran i razmisljam sta da napisem. Sreca sto mogu da pisem, nemogu rec da izgovorim a da se ne zgrcim. Nisam upoznao Andreja i sad iz tudjih prica zalim sto nisam. Sto se tice pomoci slazem se, ali ne samo za Andreja vec i za ostale nastradale forumase... Sto se tice sahrane, iako sam planirao da idem u Planu na skup, rado cu doci na sahranu da ispostujem vrednog coveka kao sto je on, iako ga neznam... Nego neznam da li ce smetati njegovim roditeljima i rodbini svi ti motori i motoristi na sahrani zbog nacina na koji je poginuo... Kad bi imali njihovu, neznam, dozvolu ili poziv osecao bih se bar malo lagodnije...

Najiskrenije saucesce roditeljima i rodbini i prijateljima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Prolazim jutros pored tvog posla, vidim nema zlatnog stroma...

Setim se...

Stigne me...

 

 

Andrej izvini sto ti se juce nisam javio, mislio sam ima vremena...

 

Pocivaj u miru LAVE i neka ti je laka crna zemlja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Skaki mozda si u pravu ali ipak je on te motore voleo i na neki nacin ziveo za njih.

Verovatno bi voleo da ga bas ti motori isprate na vecni put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Slovakia

Iskreno saucesce porodici i prijateljima  :(

citam o pogibiji Andreja od sinoc, ostala sam bez teksta,

znala sam da danasnji dan kad osvane,

kad dodju svi oni koji su voleli da citaju Andrejeve postove i koji su ga poznavali,

nas forum ce biti zavijen u crno jer nas je napustio jedan od najboljih.

 

Otisao je na bolje mesto...

 

Bajkerke i Bajkeri samo oprezno i zelim vam sigurne puteve...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Jutros, izmedju dva snimanja, citam Kurir i vidim malu vest, nema imena....pomislim: zar opet neko od nas ??? Presnimim clanak da ga stavim na forum, i posle svih obaveza otovrim forum i NE MOGU DA POVERUJEM....AndrejP....

 

Nikad nisam upoznao Andreja, ali njegovi postovi su bili riznica znanja i saveta za mladje...uvek u punoj opremi sa kacigom.....Jednom recju otisao je NAJBOLJI....

 

Tuga.....

 

Pocivaj u miru, nek ti je laka zemlja druze, i sirorki putevi nebeski....

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

nisam uspeo da pročitam celu temu, suze su mi krenule, sutra ću...

 

andreja sam znao odavde, sa foruma, ali bio je jedan od nas. danas kada mi je marcony javio stvarno me potreslo. u crnoj hronici čitam o drugim tragično nastradalim ljudima ali to kao da se dešava nekom drugom,  ovo me potpuno otreznilo, neko sa kim si bio u kontaktu pa makar ovako, preko cabla, je otišao..

 

a video sam ga par puta u straje baje na zlatnom stromu i rekoh da li da ga zaustavim, ma jok, neću čovek da se istripuje, upoznaćemo se mi već, sad vidim da se to nikada neće desiti...

 

andrej počivaj u miru, prostrani ti putevi nebeski... pozdravljam te!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa trebalo je da se vidimo u ponedeljak da se dogovorimo o zameni mog Viraga za Stroma bre ljudi cuo sam se sa covekom cini mi se juce...ispricali se bre  iako se ne znamo,utanacili sve i sta sve ne.Pa bili smo na sekund da se izdjoramo......pa sta se desilo alo ljudi?Podilaze me zmarci niz kicmu kao nikada do sada i to ne prestaje upravo dok ovo pisem...au bre pa daj nek neko napise sta se desilo.

Ne znam....

Evo podelicu sa vama mail koji mi je poslao.....ne znam sta bi drugo

 

"Nemam trenutno, imacu sutra ili u ponedeljak sledece nedelje - Mikka, Cope i ja smo se dogovorili da napravimo jedan profi foto session - to dobijas gratis :)

 

cujemo se, pozz

 

 

On 6/13/07, rambo < ivan@tanker-group.co.yu> wrote:

Posalji mi jos neke slike stroma ako imas tu pri ruci.ja ti spremam neke za slanje.

Pozdrav "

 

Pocivaj u miru bro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Wien

vecna mu slava !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

nisam ga poznavao licno ali preko BJB sam ga upoznao i bio je super momak ZA PRIMER nama svima uvek je imao dobre postove i zeleo je da pomogne svim novima na motoru !!!! zao mi je strasno takav covek sa toliko strpljenja i toliko energije napustio nas je :(:(:(:(:(:(:(

 

ako smo drugovi odajmo mu pocast minutom cutanja

50.........

40..........

30.......

20...........

10.........

 

SLAVA MU :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja