Jump to content

Moto Zajednica

Honda X11

Recommended Posts

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Molim kolege, ako neko ima ovakvu Hondu X 11, da napiše svoje iskustvo sa njom ! 1neznam.gif

Ova je 2002 godište, prešla 19.500km.

post-15890-0-45269600-1300793742_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6301 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ja da ponovim,posto sam ovde pisao,al' je nestalo...???

Licno poznajem coveka koji je prvi vlasnik jednog ovakvog primerka i pomagao sam mu oko pripreme za ovu sezonu.

Uradili smo elementarne stvari vezane za odrzavanje,a kilometar sat pokazuje nesto vise od 70000km.

Isao je ludak sa njome i na pistu,onako da ga mine zelja.Pola Evrope je prosao,a na njoj,sem potrosnih stvari nije menjao nista.Kvacilo malo pravi probleme,narocito kad se ugreje,ali se nadamo da ce sada sa novim uljem situacija da bude bolja.Verovatno je zrelo za zamenu,ali i dalje radi.

Tezak je motor do zla Boga,ali kad krenes situacija je neuporedivo bolja.Mozda ce ti manevri na malo prostora biti problem,ostalo je sve po Hondinom receptu.Minimum respekta=veliko zadovoljstvo na duuuuge staze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Ma raja svašta priča, te uvija se po krivinama, te ovo te ono, Bože sačuvaj. Znaš li koja je potrošnja, meni ovaj vlasnik kaže oko 7 litara. Nije malo, jer vjerovatno troši više. ova je stvarno dobra, kao nova je, šta joj je 19.000, po meni ništa. I ima samo pet brzina, to me čudi za ovoliku snagu ?! Meni i prednja viljuška djeluje tanko za onoliku snagu i težinu ! Ne znam, dvoumim se između nekog R i nje, stariji bajkeri mi govore da uzmem naked. 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6301 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Svaka cast starijim bajkerima...ali ti uzmi sta ti srcu drago.

Ja ovo cudo ne mogu da ti preporucim,jer sa njime nisam presao sveukupno vise od 2 km :D ,ali eto imajuci u vidu to prilicno lepo iskustvo,mislim da ces sto se tice tehnike za jedan dobar period biti bez problema.

Ja sam se sa nakedima naputovao i nikada mi nije smetalo.Sa sportnjacima nisam imao takvih avantura,ali mislim da je na velikoj vecini neka velika dnevna kilometraza prilicno zamorna.

Ima i tu naravno "pro i kontro",ali opet se vracamo na pricu vezanu za licne afinitete.

Bilo koja sprava,narocito japanske proizvodnje,pristojno odrzavana moze da potraje godinama,a da ne daje nikakve probleme.

Ti se jednostavno postaraj da to sto uzimas bude ispravno,kompletno i odrzavano.Pa sta god da je.

Ja sam za originalne boje,pa nek' su i ruzne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Imamo li  svezijih iskustava sa ovom motorom? Postoji mogucnost da sebi pazarim jedan :D 

Kakav je u svakodnevnoj upotrebi? Ima li vizira i nosaca kofera?

 

Ako je neko raspolozen da proda primerak u potpuno fabrickom stanju i ocuvan koliko je to moguce voljan sam da lepo i platim to sto trazim. 

Ponudite ovde, pp, sve jedno :D 

Hvala, Nenad.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4678 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

5 brzina, jedna balans osovina u odnosu na dve koju ima Black Bird.

Za malo da ga pazarim, prodat  ispred nosa !!! :neznam:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 17 minuta, N.F.S. je napisao:

I ja jednu plavu iz Arilja, oko sitnica se dogovorili nismo....

:offtopic:
Ако кренеш ка Ариљу немој да се не јавиш. 
Да свратиш на кафу. :takoje:
Ако шта треба око мотора јавни, проверићу ти, мала средина, знамо се.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova

u novom sadu pazarene iz bgd 2 komada crne ,lepe,ali onaj poklopac prednjeg lančanika izaziva nelagodu kod skidanja nekog ko nije majstor.To rezultira curenjem masti ispod motora jer ga niko ne skida da bi čistio .Doduše ako lidlov sprej to nema eto rešenja.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec + BMW R1200GS

I otac i on voze motore. Bas se hvalio kilometrazom, ako te zanima mogu da ga detaljno islikam a mislim i da on zeli prelaz na nesto drugacije pa mozda mozete da se dogovorite

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Nema zurbe, ako u prolazu, bez obaveze kod njih ides ti uslikaj! Deluje stanje vrh (i cena je takva).

Gledam oglase, drugar je zapeo da kupi moj motor a ja dok ne nadjem (i ako nadjem)  necu mu predati svoju Suzy.

Svestan sam da je GSX650F motor koji se lako prodaje a x11 vencanica... Do 3000eura bih je "klot" platio u stanju kao sa oglasa.

Prosla mi je x11 "kroz prste" sto bi se reklo, ne uspeh da prodam satelisa na vreme... Medina iz V.Plane, kao casa, nudio je i Lukac ovde na forumu cini mi se.. Za 2800e "otisla".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec + BMW R1200GS

Ja oko cena nisam bas upucen.

Stanje motora kada uporedim sa onim sto ti izbacujes je u stvari nemoguce uporediti.

E sad moj licni dojam  je da je nekako ceo nekako nekakav... 300x sam pio kafu na terasi hotela Srbija na čijem ulazu je i često parkiran i nikada me nesto nije privuklo pa cak ni da sednem a kamo li da probam. Sutra oko 11h sam tamo pa ako je Marko tamo pitam i proveravam sve i saljem ti. A VFR te čeka za vracanje u fabricko stanje preko zime ako si raspolozen

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Bez obaveza i hvala! Ta Honda stvarno deluje kao nesto sto bih vozio , izgleda prosecno (uopsteno, taj model) ne cudi me sto se za njom okrenuo nisi
Moram (ako kupujem) to razumno da uradim, da kada ulozim neku vrednost ima.

Zato i mislim da bih coveku samo vreme trosio obzirom da nam se planirane cene dosta razilaze.

Sto se tvoje lepotice tice (honde), preko zime ne pipam nista, nemam uslove ni da ofarbam sta ako zatreba.
Broj imas pa pa prolece da se vidimo.


Sent from my SM-A202F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec + BMW R1200GS

Ma moze, nikako da dodjem do KG da se upoznamo i prozborimo. Ako u oktobru bude neki dobar dan za voznju eto mene.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja