Jump to content

Moto Zajednica

GS500 / GS500E 1989 i noviji

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Suzuki GS500 / GS500E 1989 i noviji

 

IMG_9876.jpg

 

Dajte svoj komentar isključivo ako ste vozili ili posedovali ovaj motocikl. Nipošto nikakve komentare u stilu "čuo sam", "rekli su mi" i slično. Odgovorite na sledeća pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima biće istog trenutka obrisan.

 

1. Godište motocikla koji ste vozili:

Navesti tačno godište motocikla koji ste vozili..

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

"Posedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Šta mi se dopada:

"Odlične kočnice i dobra zaštita od vetra." ili "Sjajan za duža putovanja, odličan položaj vozača, mala potrošnja" ili neko može napisati i par pasusa ako želi, tim bolje.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

"Prednja kočnica ima loše doziranje i slaba zaštita od vetra" ili nešto slično u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vaš mali review. Tu sad može svašta da se napiše, da se detaljnije objasne i opišu stvari iz prethodne dve stavke i da se još malo priča o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i može se dati i neka ocena i recimo preporuka za kupovinu. Takođe, ovde bi bilo dobro da onaj ko je proveo više vremena sa motorom napiše na šta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o održavanju...

 

Najlakše vam je da uradite copy-paste sadržaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vaš odgovor:


[b]1. Godište motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vreme provedeno na motociklu:[/b]


[b]3. Šta mi se dopada:[/b]


[b]4. Šta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

1. 1989

2. 1 Godina

3. Izgled,potrosnja,lepo ''povlaci'' na malim obrtajima. Veoma izdrzljiv

4. Sve je na svom mestu,..

5. Sve u svemu motor lep i atraktivan,lepo vuce,nije tako "tvrd" za putovanje..potrosnja 6litara... jeftin za kupovinu.. krecu se od 1000e-pa do 3000,U zavisnosti od godista i stanja :D .. Preporucio bih ga svakom ko prelazi sa 125 ccm na nesto "jace" .. Toliko od mene! pozz

post-18047-0-96215700-1305569817_thumb.jpg

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • glavatar, 172 postova
  • Lokacija: burlingame, ca
  • Motocikl: gs500 '02

1. Godište motocikla koji ste vozili:

 

2002

 

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

 

15 milja, odnosno ovo 20ak minuta

 

3. Šta mi se dopada:

 

Uzeo Sam ga da mi nude jeftino prevozno sredstvo, Lako za servis, I lepo na oko...... I boga mi, jeste takav

 

4. Šta je moglo biti bolje:

 

Vesanje je uzasno, kineski Brdski bicikli imaju bolje vesanje. Prva stavka nadogradnje, progresivne opruge I gusce ulje napred, za Nazad cu da vidim. Kocnice koce, Ali ako da imaju 2 moda

On I off, Nita izmedju. Doziranje nula, mada na to cu da se naviknem.

 

5. Moj utisak:

 

Dobro jeftino motorce. Llosa zavrsna obrada, slabasan Ali srecan agregat koji malo trosi, lep suzukijev menjac, uzasno, Ali UZASNO vesanje I kocnice ako da su spojene na prekidac kucnog zvonceta. Uzeo ga jeftino, Ali za pare za koji se nalazi... Ima daleko boljih izbora. Malo ga je Vreme zgazilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2004

[b]1. Godište motocikla koji ste vozili:[/b]

Vlasnik sam motora koji je 1990 godiste.

 

[b]2. Vreme provedeno na motociklu:[/b]

kod mene je dve godine,ali posto zivim u inostranstvu,veoma malo imam prilike da ga vozim :(

 

[b]3. Šta mi se dopada:[/b]

Najbolja stvar je sto su to nesalomivi motori,uljare koje prelaze dosta kilometara,dosta jeftino odrzavanje,ko se malo razume,moze odraditi servis sam.Mala registracija,mala potrosnja (kod mene 5 litara),dosta su udobni.

 

[b]4. Šta je moglo biti bolje:[/b]

Na duzim relacijama je mana sto osecam bolove u rukama (licno moje iskustvo)

 

[b]5. Moj utisak:[/b]Citam ovde kako je korisnicima meko prednje vesanje,to su motori predvidjeni za lagana duga putovanja i islo se dosta na udobnosti,bas pliva,ako zelite da ludite itd,ovo nije motor za vas,imate sportake koji su predvidjeni da se bahatite,pa kupite njih. Meni je idealan motor,ima dosta prednosti u odnosu na druge motore,plus se moji vodi na 20 kw,registracija je smesnih 6000 din. ,ubrzava dosta odlicno,dovoljno da se pretekne auto,kamion,kada zatreba...Trenutno je na prodaju zbog nemogucnosti stalne voznje,imate u oglasima,nadam se da sam malo pomogao. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 402 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

1, 2002 god

 

2, vozio dve godine,  cca 4000km

 

3, uzeo ga da se vratim u formu jer zbog raznih problema nisam seo na dva tocka vise od 10 godina.Mala potrosnja, extra prosta masina upravljivost odlicna . Pravi motor za pocetnike na jacim makinama. Za tako jeftin motor zavrsna obrada odlicna

 

4, Mane minorne

 

5, Za te pare apsolutni best buy :takoje:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Yamaha XJ6F

1. Godište motocikla koji ste vozili:

2004

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

2 godine

 

3. Šta mi se dopada:

Izgled (po meni najlepši u klasi nakeda 500 kubika), mala potrošnja, jeftino održavanje, pouzdanost, položaj sedenja (za nekoga mojih gabarita, visok sam 170cm)

 

4. Šta je moglo biti bolje:

Prednje viljuške su premekane, rešeno novim uljem za viljuške

 

5. Moj utisak:

Odličan motor za početnike. Položio sam za A kategoriju ali sam namerno kupio A2 verziju ovog suzukija (GS500U 25Kw) dok nisam stekao iskustvo i prešao na Yamahu XJ6F. Išao sam sa suprugom na duže ture (Hrvatska, Bosna, Crna Gora) i bez problema nas je vukao. Idealan je i za gradsku vožnju, provlači se svuda bez problema, kao bicikla. Nisam imao srca da ga prodam već sam ga dao burazeru da se uči na njemu dok ne pređe na nešto jače, a i ja ga provozam ponekad kad se uželim vožnje sa 2 cilindra :)

Promenio član FunkeDžon
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja