Jump to content

Moto Zajednica

K3 1000

Recommended Posts

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

E u BiH ces da se usrecis..bas :)

 

Zeljko pozovi ove momke u Tuzli ,pa vidi sa njima dahttp://www.suzukiauto.ba/portal/vijesti_suzuki/?id=8 da ti provjere sve servise i pogledaju motor. Najgluplje bi bilo da padnes lovu na neregularan ili unisten motor...

Drugar je uzeo zx9 a unutra bila masina od zx6..jbg kad je skonato, bilo kasno...mada ga ta masina iz 6tice dobro sluzi al ipak covjek ga kupio kao 9ku...ko bi pomislio da je i to moguce....

Kod polovnih motora moras biti spreman na sve,pogotovo na nasim prostorima...

 

Svaka "primamljiva ponuda" je potencijalna zamka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

E hvala ti puno, pravi si ! Sada ću probati da ih kontaktiram. Ne znam živ kako kupiti motor, kako ga provjeriti itd. Mislio sam kupiti Hondu cbr 900 iz 99g. pa sam se predomislio na K3 ili K4, znaš li ti, ima li kod vas da je regulare i da je održavan ? 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Gledam MOTO magazin iz 2005 god, nov Repsol Fireblade 1000 kostao 9.400e ?? :stabre:

 

CBR600RR 7.500e a CBR600F4 6.800e novi..

 

 

 

 

I ja sam se tada upecao...ali to u oglasima su bile cene bez poreza......

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Pitanje za kolegu iz BL. Šta ti misliš za ovaj na Piku, K4 750 fiksna cijena 8500, gume loše i treba registrovati, prešao 16.000 ? 0stabre.gif

post-15890-0-70639300-1300713568_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Pitanje za kolegu iz BL. Šta ti misliš za ovaj na Piku, K4 750 fiksna cijena 8500, gume loše i treba registrovati, prešao 16.000 ? 0stabre.gif

 

Nikad nista neces saznati o motoru sa slika,pa cak ni pravu boju :)

 

Samo tjeraj u servis. Bolje da padnes pregled u servisu nego da uzmes kantu. Ako je noviji motor,obavezno kopcanje kao i auto.

 

Posto ti je Suza zapela za oko,pogledaj ovaj sajt. Radnju u Banjaluci,shop 7. Imaju crnu suzu,ne bas staru. Cijena je nesto oko 12000 ili 11ooo,mada o cijeni se uvijek pregovara.... Ja sam ga vidio,stoji na stenderu. i zaljubio se :moto3:

Mislim da je Majkicev ili neciji iz kluba MK Marshal(sportski klub).

 

Nemoj motor uzimati sam jer se ocigledno ne razumijes dovoljno. Ni ja nisam expert pa zbog toga uvijek uzimam od poznatih ljudi tj.covjeka koji je uvoznik i ima svoj servis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Neznam zasto bi mu menjao lanac i lancanike na 12,500 km...cista glupost....zna se kada se to menja.... od 30-50.000 zavisno od voznje??????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Nemam ja toliko love, uz neka odricanja mogao bih do 9 hiljada. Ne znam živ šta ću. Prvo sam mislio kupiti Hondu cbr 900 iz 99g. ima dobra u Laktašima, tj. u Aleksandrovcu, možda je i ti znaš koja je, vozi je Dragan Popović Pop, daje mi je za 6000. Ima još bolja, bar na oči u Derventi, na Piku je 7.700, napisao mi je zadnju 7000, stvarno je kao nova, obadvije treba samo registrovati i gas. Šta ti misliš ? 0zbunjen.gif

Evo slike ove iz Laktaša,

Volio bih znati šta misle i ostale kolege !

post-15890-0-81885300-1300721953_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Nemam ja toliko love, uz neka odricanja mogao bih do 9 hiljada. Ne znam živ šta ću. Prvo sam mislio kupiti Hondu cbr 900 iz 99g. ima dobra u Laktašima, tj. u Aleksandrovcu, možda je i ti znaš koja je, vozi je Dragan Popović Pop, daje mi je za 6000. Ima još bolja, bar na oči u Derventi, na Piku je 7.700, napisao mi je zadnju 7000, stvarno je kao nova, obadvije treba samo registrovati i gas. Šta ti misliš ? 0zbunjen.gif

Evo slike ove iz Laktaša,

Volio bih znati šta misle i ostale kolege !

 

Ne znam Popa ali takvu je imao drugar u Laktasima i ako je bila njegova,onda je vjerovarno dobra jer se on dobro razumije u motore i zna da cuva,odrzava...

Za tu u Derventi nemam pojma...

Ali jbg,trebace ti opet vise srece nego pameti sta god da odlucis. Uglavnom ne idi bez majstora,jer koliko vidim razumijes se u mehaniku taman koliko i ja :) a to ti nije garancija da ces uzeti dobar motor :)

Iz iskustva znam da je Japanski motor tesko unistiti ali opet tesko ces proci bez ulaganja kada uzimas polovan motor. Obzirom da ti finansije nisu jaca strana,racunaj da ces morati uloziti u ulje,filter,gume,eventualno plocice itd... Ako ne ove,onda sledece godine sigurno. Ulje naravno, zamjeni odmah...jer ces(uslovno receno) stedeci malo para,napraviti veliku stetu...

Velika je steta sto si propustio priliku kada je Beric prodavao svog gsr-a sa 20 000km za 7 200maraka jer su mu trebale pare za B-kinga... To bi ti bilo extra rjesenje. To mu je bilo ispod svake cijene ali bila je frka,radio se o par dana da zatvori finansije za kinga

....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Ne znam za tog Berića. Evo našao sam K3 1000 kod B.Luke, 4000e švica tabla + 800e porez i carina + reg. 300e = 5100e. Motor je dobar, prešao 19.000km. ima dosta dodatne oprema.

post-15890-0-00482100-1300912344_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Nasao sam ti dvije Yamahe 2009godiste,prvi vlasnici...

Jedna je fz6 fazer, siva ,nesto sitno presla 10=15000km, za 12000KM izgleda bukvalno kao iz fabrike.Drugar prelazi na veci motor.

Druga fz6 bijela,slicna prvoj samo nema onu masku napreijed,9000KM.

Ima drugar crnog Z750 starog 3=4god,za 9000KM.Kao nov,trebalo bi promjeniti gume.

 

Ovo su tri motora za koja znam da su bez packe,i da su zaista extra.

Ne znam da li ti se svidjaju ove vrrste motora ali po meni su vrlo razumni izbori.

Mozda bi se o cijenama dalo pregovarati,za koju "stotinku" dole :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Hvala druže na trudu da mi pomogneš. Uzeo bih r ali ne 600, nego jače, 750 ili 1000. do max 10.000km.znači spremnog za put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Prelep je ali je to mnogo para za 2003 godiste. Kod nas za 5000-5500 uzimas 2005-2006 god.

 

Blago vama ! 0takoje.gif

 

Fazer 1000 ? Prije 2006,znaci karburatori ne enispriz :) ako te zanima...ima jedan,mozda dva

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja