Jump to content

Moto Zajednica

Moto Guzzi , una storia importante

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Skoro godina dana je prosla od naseg prvog druzenja . Dragi moji ljubitelji MOTO GUZZIJA sa zadovoljstvom vas pozivam na Druge dane Moto guzzija u Srbiji.

post-8217-0-82655100-1365263940_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Dajte jos neku informaciju, da li se spava u Grzi, kakav je program, da li se placa, odnosno posto je i da li je obaveza da se dodje Guzzijem na skup?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Sve detaljnije informacije stizu za koji dan . Prosle godine su oni koji su poneli satore spavali u njima i druzili se uz logorsku vatru i viceve a oni koji su zeleli veci komfor , spavali su u motelu Koliba na Grzi. Naravno da je pozeljno da svoje Guzzije dovezete na skup da se vidimo upoznamo i slikamo .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Blizu granice!
  • Motocikl: KLE 500

...da li je obaveza da se dodje Guzzijem na skup?

 

Prošle godine smo sa japanskim motoroma posetili moto skup guzista u Grzi i srdačno smo bili primljeni pa na osnovu tog iskustva predpostavljam da će ljubitelji ovog brenda i ove godine biti dobrodošli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

...da li je obaveza da se dodje Guzzijem na skup?

Prošle godine smo sa japanskim motoroma posetili moto skup guzista u Grzi i srdačno smo bili primljeni pa na osnovu tog iskustva predpostavljam da će ljubitelji ovog brenda i ove godine biti dobrodošli.

Pa ja pitam zato što nemam Guzzia... :'( Inače bih, naravno došao istim. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Drugi dani ljubitelja Moto Guzzija u Srbiji

25. I 26. 05. 2013.

 

Postovani ljubitelji Moto Guzzija , ove godine ce mo se po drugi put okupiti da se vidimo I upoznamo kroz druzenje na jedinstvenom moto skupu u Srbiji.

Plan okupljanja je sledeci :

Posto je ove godine Piagio group Sebia zastupnik Moto Guzzija za Srbiju izrazio zelju da nam se pridruzi I izlozi neke od najnovijih modela Moto Guzzija objavljujem ovaj preliminarni plan .

Od 10h do 11h ce biti okupljanje kod mene kuci tu gde se ideja I rodila I kod Nese u Paracinu a onda se svi nalazimo oko 11.30 u centru Jagodine ispred Kulturnog Centra ul. Kneginje Milice 25 , gde ce biti stand sa motorima Moto Guzzi .

Druzenje I slikanje na standu je planirano da traje najvise 2 sata sto ce omoguciti I onima koji mozda kasne da nam se pridruze .

Okvirno bi na Grzu trebali da krenemo najkasnije u 14.00 , kolona ce se kretati polako I disciplinovano do Paracina gde ce mo pokupiti gotov rostilj I pravac Grza. Oni koji zele da kampuju I noc provedu u druzenju mogu da ponesu satore a oni kojima je potreban veci komfor imaju na raspolaganju motel Koliba na Grzi. Da ovo ne bi bila reklama , imate informacije na netu o uslugama koje pruza . Radimo na tome da obezbedimo I smestaj u planinarskom domu na Grzi za slucaj loseg vremena gde bi nam na raspolaganju bila velika terasa I smestaj u dvokrevetnim sobama o cemu ce mo vas dodatno informisati uskoro cim budemo znali koliko kosta nocenje u domu.

Ove godine , se ocekuje mnogo veci broj ucesnika pa smo shodno tome Duki I ja seli I okvirno izracunali koliko bi svako od nas trebao da uplati novca da bi se ovaj skup odrzao I da niko ne bude nikome na teretu . Suma od 1000,00 dinara bi trebala postnetom da se uplati na moje ime I na taj nacin bi se znalo koliko ljudi ce biti I koliko ce mo rostilja I predjela , salate I pica da kupimo . Moje podatke ce te dobiti ako mi posaljete poruku u inbox. U ovu sumu je uracunat , rucak , vecera i lagani dorucak sutradan pred rastanak. Pice ce biti pivo I sokovi , domacini tj Duki I ja donosimo rakiju , domacu naravno , mada to ne sprecava I druge da svoje reprezentativne primerke vatrene vode ponesu na degustaciju.

Posto je ovo preliminarni plan spreman sam da saslusam sve konstruktivne predloge . Uplata mora da bude realizovana do 18.05.2013. da bi imali vremena da obavimo kupovinu I najavimo se za rostilj.

 

Guzzisti pozdrav.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

Naidjoh na ovu temu, a sutra idem da gledam da kupim V35 `97 godiste, ako moze neko nesto da mi kaze na pp na sta da obratim paznju... motor je verovatno stajao 5-6 godina.... presao 45.000km ...

Izvinjavam se ako sam pogresio temu ali drugu ne vidim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Imas mnogo sta da gledas , ako ti treba neka pomoc zovi 0648197843 Rade

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

kad ce da bude skup guzista na grzi?

Postovani prijatelji , Vozaci i ljubitelji brenda MOTO GUZZI prosla je skoro godina od zadnjeg skupa i vreme je da se ponovo vidimo , druzimo i prebrojimo :D . Kao PR ispred organizatora i realizatora skupa objavljujem sledece 0y8e.jpg

 

Kao i predhodnih godina bicete na vreme obavesteni o neophodnoj kotizaciji , da bi se gore na Grzi pocastili primorani smo na takav potez . Vremena su teska i uveravam vas da ce suma biti stvarno minimalna. Oni koji planiraju da noce neka ponesu satore. Ako uspem da napravim saradnju sa planinarskim domom bicete na vreme obavesteni a smestaj imate u konaku KOLIBA na grzi ciju ponudu imate na netu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Evo prilike da se pohvalim . Prosle 2014. godine Milos Kanjo , Bobi Krofna i ja smo posetili kolevku MOTO GUZZIJA. Naravno na putu do tamo smo sa Miranom Maxsterom proveli tri nezaboravna dana u Sloveniji i Austiji . Veoma sam ponosan na to sto smo u 8 dana obisli Ptuj Bled Gratz Bec Veronu Milano Mendello Trst Sezanu. Sada smo Guzzisti 100%

post-8217-0-19232200-1422381476_thumb.jpg

post-8217-0-02383900-1422381502_thumb.jpg

post-8217-0-22210400-1422381526_thumb.jpg

post-8217-0-11488200-1422381530_thumb.jpg

post-8217-0-30237700-1422381533_thumb.jpg

post-8217-0-19000000-1422381553_thumb.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 285 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: BMW F800ST Honda NX 250

Sad videh temu :moto3:

 

Na Falconeu sam ranih 90-tih naučio da vozim i dan danas čuvam taj motor.

 

Doduše, davno sam ga i rasturio i počeo neke reparacije na čemu je i ostalo, ali svi delovi su na broju i ćale ih uredno čuva. Moram ga jedanput ponovo sastaviti.

 

Moram nekako doći do Rauša...

 

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Bački Petrovac
  • Motocikl: solex, krusik mo1, junior licence lohmann diesel, zundapp comfort

   Pazljivo sam procitao sve napisano u ovoj temi i pozdravljam sve vlasnike italijanskih drumskih krstarica. Razlog mog pisanja je zapravo objava da je dana 27. 03. 2015. godine u moje dvoriste dovezen Moto Guzzi Nuovo Falcone 500, osposobljen u toku sutrasnjeg dana i predvece isproban po prvi put. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Bravo majstore , dobro nam dosao . Uskoro ce i cetvrti susret vozaca i ljubitelja Moto Guzzija u Srbiji pa ce to biti prilika i da se vidimo. Do tada pozdrav !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

ne znam u koju temu bih metnuo ovu sliku..
Slikano u Kragujevcu pre neki dan, a jes ga upicanio, prelepo izgleda. Umalo me nije autobus pokupio na ulici, al lepa slika, vredelo je :)
 

https://photos.app.goo.gl/vyX4RnwXtWHzmyTW9

https://photos.app.goo.gl/gm2mQw8ZiEmF533WA

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja