Jump to content

Moto Zajednica

Kaciga NS tnohi!

Recommended Posts

  • U prolazu, 36 postova

gde da gledam novu kacigu do 50e, dok ne skupim pare za neku ozbiljniju, a treba mi hitno sad ovih dana.

gde se nalaze prodavnice opreme? Novi Sad je u pitanju. Fala vi unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Zajebi to smeće i pogledaj ovde...

http://www.louis.de/_40a9cf27b22d83eebc23196db7cd8b9d6a/index.php?topic=wgr&grwgr=150&wgr=837&hersteller=60&anzeige=0&typ_id=

 

Fantastične kacige po neverovatnoj ceni, kontaktiraj Sekulu(imaš posebnu temu o tome) i imaćeš odličnu kacigu za smešne novce ....pozdrav :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Evo ti tema, čovek ide svake nedelje u austriju, donosi sve iz kataloga, otvoriš konkretan model koji te interesuje, izabereš veličinu i pošalješ mu šifru proizvoda u poruci, pazi da tačno šifru napišeš da ne bude promašaja. Platiš njemu kada donese, a za preuzimanje ćete se dogovoriti već, ne uzima nikakvu proviziju, koliko košta u katalogu toliko platiš, uzimao sam svašta kod njega i čovek je za svaku preporuku.

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/50690-roba-iz-luisa/page__hl__sekula

 

A ako više voliš da probaš i vidiš obiđi sve prodavnice u gradu.....

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/6401-spisak-prodavnica-moto-opreme-po-gradovima/

 

ili sačekaj predstojeći sajam u Beogradu tada će svi biti na jednom mestu....možda ukačiš i sajamski popust.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

a samo nesto da te pitam, npr pise za kacigu da je cena 49e, ali je smanjena sa 189e...jel on donosi onda samo regularne cene, bez ovih snizenja ili i te koje su na snizenju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Kupi čovek po ceni koja je aktuelna kada se on zadesi u radnji, ti sad vidiš da je ta kaciga 50e na rasprodaji i to je trenutno aktuelna cena......redovna cena je ta što je precrtana.....Možeš reći Sekuli da ne uzima ako nije po 50e, on će ti čovek javiti ako recimo nema u toj boji koju ti hoćeš....ili recimo veličina koja tebi treba i da je ta cena ima u boji toj i toj.....slobodno ga nazovi i dogovori se, ako nije u zemlji neće se javiti zbog roaminga......onda preko sms a. Sve ovo sam ti i rekao iz razloga što sad možeš da kupiš preko njega sjajnu kacigu za jako male pare i ako pogrešiš veličinu stavi je u oglas otići će za minut po toj ceni....pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850

Prodavci Peda skutera u NS, Temerinska ulica, prosle godine imali su stvarno bagatelne kacige, i to sa sve nekim atestom za nase trziste. Cene su bile (ako ima smisla proslogodisnja cena) za braincap ili jet, open kacige 2500 do 3500 din, a za integral, fullface vec od 3500 din. Ne treba ocekivati da su i sada te cene, ali to je najnize vidjeno po nasim prodavnicama.

Sledeca ponuda bar po ceni bila je u prodavnici Sprint, Rumenacka. Deluju malo bolje izrade, isto imaju atest za nase trziste.

Nekako najsolidnije niskobudzetne kacige imaju u Pegazu, Janka Veselinovica. Izrada kao zapadne, cena bas za nas.

Sve spomenuto je od osnovnog, najjeftinijeg materijala za kacige, polikarbonat ili ABS.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Izeš temu, izbi mi 49,95 E.

Navukoše me da naručim Vemar kacigu.

Mislim stvarno, fiberglas kaciga, poznate firme, za ukupno 5500 dinara.

Sramota.

(zakasnio sam u naručivanju one trokompozitne, kevlar karbon fiber, za iste pare)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja