Jump to content

Moto Zajednica

nesto razmisljam naglas...

Recommended Posts

Guest diRRty

Joj , ne mogu da verujem.A sta sam ti ja rekao preko telefona. 8)

Ja bi stavio ovog Akrapa ili Leo Vince.Mada ni ovi Remusi nisu za zezanje.U svaom slucaju nece ti smetati.Jedini sto moraju da zadovoljavaju evropske norme posto ces se ti voziti po evorpi.Ili kupi bilo koje , paih skidaj kad krenes na put i vracaj serijske

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Ako i budem kupovao izduve, to nece biti skoro. Ovo je bas ono sto sam gore napisao - razmisljanje naglas. Hteo sam sam samo da cujem da li slicno razmisljate i kada je vas prevoz u pitanju.

 

Vidim da niko ne zarezuje Two Brothers, verovatno zato sto ih u Evropi nema, ali oni su u USA jebeno popularni i cenjeni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Meni svi dobro izgledaju, mada two brothers mi se nesto izgledom manje svidjaju...

 

Jedino bi trebalo da se takvi izduvi isprate i neki power commanderom i otvorenijim filterima za vazduh...

 

Treba da cujes kako grmi moj vtr, pa ces steci neku predstavu i kako se cuje Leo Vince. :D

 

U svakom slucaju, moram priznati da sam sve vise pristalica glasnih izduva, izmedju ostalog i zbog sigurnosti jer ako nas ne vide, nek nas bar cuju ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Ona 2 brata su mnogo sareni. Da nisu "isheklali" onaj auspuh dizajn bi bio u redu. I kako da ih zerezuju u Evropi pored evropske konkurencije, plus Yoshi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Ona 2 brata su mnogo sareni. Da nisu "isheklali" onaj auspuh dizajn bi bio u redu. I kako da ih zerezuju u Evropi pored evropske konkurencije' date=' plus Yoshi.[/quote']

Bas tako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Ona 2 brata su mnogo sareni. Da nisu "isheklali" onaj auspuh dizajn bi bio u redu. I kako da ih zerezuju u Evropi pored evropske konkurencije' date=' plus Yoshi.[/quote']

 

Cenom?

 

Mada su meni oni remusi ludilo kako izgledaju. Evo kako to izgleda kod Bujanovica na njegovom Stromu:

 

404.jpg

3yKQl_img84947ux.jpg

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
1.Remus

2. Two Brothers

3. Akrapovic

 

PS ja bih ostavio serijske' date=' daleko su mi najlepsi[/quote']

 

Slazem se u potpunosti. Serijski izgledaju 'ko ''izduvi'' na mlaznom lovcu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Moje misljenje sto se tice izduva je sledece. MNOGO dobro izgledaju i jos bolje se cuju.

 

E sad sve zavisi od toga kolko para covek ima, ali kada se stavi na papir, cena izduva + promena jos par stvari da bi to imalo nekog smisla dolazi se do cifre koja bi bila vise nego dovoljna za jedno lepo 4-voro nedeljno puovanje motorom. Ja bi te pare uvek pre ulozio u sebe tj. putovanje nego u izduv, tj. motor. Naravno u slucaju da je originalni auspuh u ispravnom stanju.

 

Mnogo mi je bitnije da proputjem neki predeo i time obogatim sebe, nego da li cu imati 5 konja vise ili manje. A najvise bi voleo da mogu i jedno i drugo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Ja licno sam pristalica Akrapa, ali ni Leo vinci na mojoj Kawi ne zvuci uopste lose...

REg4e_slika0028nq.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

 

E sad sve zavisi od toga kolko para covek ima' date=' ali kada se stavi na papir, cena izduva + promena jos par stvari da bi to imalo nekog smisla dolazi se do cifre koja bi bila vise nego dovoljna za jedno lepo 4-voro nedeljno puovanje motorom. Ja bi te pare uvek pre ulozio u sebe tj. putovanje nego u izduv, tj. motor. Naravno u slucaju da je originalni auspuh u ispravnom stanju.

 

Mnogo mi je bitnije da proputjem neki predeo i time obogatim sebe, nego da li cu imati 5 konja vise ili manje. A najvise bi voleo da mogu i jedno i drugo :D[/quote']

 

Mudro zboris Dane!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Ja imam Akrapovica na mojoj Apriliji i jako sam zadovoljan ali da bi dobio maksimum onda moras da se malko zajebas sa power comanderom i ostalim tuningom. Ali ako krenes negde u Evropu onde moras da vracas serijaski izduv i da se opet zajebas za tuningom, meni je to mnogo zajebancije, Strom izgleda odlicno i sa serijskim izduvom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
A ja mislio da cova nema ukusa :D:D . Nego jel znas Peru iz Futoga sto ima plavog storma??

 

Na skupu u NS-u proslog septembra ili oktobra (valjda je tada bio, ispravite me ako gresim), video sam jednog plavog stroma. Pretpostavljam da je to taj, ali vlasnika ne znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: N.BGD

Two Brothers su crnacki auspusi (gotive ih crnci) malo se vise cuju nego sto treba tako da se neces navozati sa njima ako hoces da putujes.Za evropu ti treba atest od auspuha ako nije serijana a to je jedna knjizica u kojoj pisu karakteristike buka....ima zanimljiva fora za auspuhe a to je prigusivac koji se lako vadi pa po gradu mozes da tutnjis a na putu je sve ok ja imam neki arow pa ako nekog bas zanima mogu da slikam ili da dodje da gleda .Cena :mnogoooo :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: N.BGD

p.s. svako sranje koje se desi u e.u.osiguranje ne priznaje ako ti panduri upisu auspuh bez atesta.Kod automobila je zabranjeno da promenis i npr rucicu menjaca ako nema ateste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

404.jpg

 

Ne bi ja ni ovo zaobisao,mada mi je isto radija jedna tura,ako su vec seriski lonci zdravi kao boca!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Da sam na tvom mestu opredelio bi se za Akrapovica.

Nekako najlepse izgleda a i ne odskace mu boja mnogo od boje tvog motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja