Jump to content

Moto Zajednica

Registraciona nalepnica

Recommended Posts

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

nesto su mi se metli glave zadnjih dana, od kazne za kacigu i prekoracenja brzine za citavih 10% cca 3000 din, kolima doduse, do smaranja kako mi je motor preglasan i da ni bih trebao nocu da ga vozim po gradu. uz komentar da je danju i van grada ok ali nocu je bas nezgodno i da ne vozim ako bas ne moram, zamisli kad bi neko svaku noc prolazio tvojom ulicom takvim motorom? pa prolazi kako da ne prolazi. ko? pa ja, valjda moram da se vratim kuci kroz ulicu, necu da ga guram. a mozemo mi i na tehnicki pregled da odemo pa da utvrdimo tacno koliko je glasan, kaze SL meni, mozemo bas me zanima da li je fabrika preterala sa auspuhom a ja para za drugi auspuh nemam kako god da prodje merenje. smorilo se SL i vratio mi dokumenta.

 

e posto sam se i ja smorio od njih vise necu da registrujem TT-a, ide od sledece godine u drugu boju i nema vise stajanja, neka me jure ko svabe valtera. uhvatice me ali za ono sto crnci cesto koriste u filmovima posle ponoci.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova

Ja sam imao zalepljenu po propisu nalepnicu ...Skidajuci je juce, pocepa mi originalnu veliku nalepnicu na motoru ,jer sam morao lepiti registracionu na nju...Posle toga ovu novu sam nalepio na vilu ,tako sam bio besan da me ne zanima sta ce mi reci...Plus cekanje u redu od sat i deset minuta ...Totalno nekad covek izgubi volju i za motorom i svim ostalim... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Ja sam imao zalepljenu po propisu nalepnicu ...Skidajuci je juce, pocepa mi originalnu veliku nalepnicu na motoru ,jer sam morao lepiti registracionu na nju...Posle toga ovu novu sam nalepio na vilu ,tako sam bio besan da me ne zanima sta ce mi reci...Plus cekanje u redu od sat i deset minuta ...Totalno nekad covek izgubi volju i za motorom i svim ostalim... :zdravo:

 

Zasto nisi novu nalepio preko predhodne? Ja sam tako uradio i sledece godine cu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda varadero 1000

juce me zaustavljali i trazili nalepnicu pa i prvu pomoc.Ionako je pocela hajka na nas,pa im ja bar necu dati dodatni argument za pljuvanje po nama.Bar nalepnica,tablica i prva pomoc neka budu ispravni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Ja prvu pomoc i nemam gde da stavim,jedino u zubima da je nosim ali tada ne bih mogao kacigu da stavim na glavu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Nemam ranac, siroma :zvizduk:

 

I još nešto, ja ne znam da pružim prvu pomoć.Da neletim na neko sranje na putu ili da se meni nešto desi ne znam šta treba da radim.Došao bih u iskušenje da pomognem nekom sa tom prvom pomoći a pošto ne znam da je koristim mogu samo da ozledim čoveka a to ni ja a ni povredjeni, siguran sam ne želi.

Generalno te nalepnice su sranje, prva pomoć služi da bi rasli računi firmama bliskim donosiocima zakona.

Sam zakon je tu da bi se punila rupa bez dna, poznatija kao budzet.

Postvrda ovoga napisanog je da je prva pomoć preskupa,samo par firmi imaju mogućnost da ga pakuju-proizvode,više ljudi je poginulo u saobracajnim nesrećama posle donošenja zakona nego pre njega.

 

Uglavnom sve se svodi na otimanje para već osiromašenom narodu.Par života manje više, ionako se svaki dan rodi neki novi poreski obveznik.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

ja imam prvu pomoć ali po JUsu pa je nevažeća...Izbrisaću oznake JUS... Ne verujem da će otvarati i brojati da li je SRPS ili JUS..Sumnjam i da znaju..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5

Nemam vizir, nemam ravnu površinu blizu fara. Rešenje koje mi estetski najmanje narušava stajling motora:

 

PIC_8985.jpg

 

Parče pleksiglasa veličine nalepnice, debljine 5mm, ušrafljeno za nosač fara šrafovima M5 sa upuštenom glavom, kroz postojeće rupe koje su nekada služile za učvršćenje plavih POLICE svetala

 

PIC_8984.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

A zasti ne lepite? Estetika, bojite se da ce vam neko skinuti?

 

Neću ništa da lijepim na motor. Imam minimalnu naljepnicu za oznaku države i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: 4 cilindra :-)))

Nalepnicu zalepio isod vizira,hebiga ako se mora,ne zaustavljaju me,sve ok,mada malo ružno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ja sam samo uzeo i zalepio na vizir, niti me briga da li je pravo ili nije samo da je tu. Zelim da izbegnem svaku mogucu i nemogucu komunikaciju sa policijom. Da sto manje oni mene gledaju i sto manje ja njih. Ako traze da zalepim govno i to cu samo da sa njima nemam nikakav kontakt!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: suzuki gs500

Jel ima neko pametan predlog sta raditi u ovakvoj situaciji kao na slici? Brzinomer je mrtav, dal da pokusam skidanje nalepnice ili da ga nosim svuda za sobom ili da ga ostavim tako raspalog do sledece nalepnice?

post-24466-0-90794400-1342775147_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Ja sam ceo vizir usro sa starom nalepnicom, probao da skinem i unakazio ga, zato jer se nalepnica sjedinila sa plastikom. Sad imam jednu srebrnu fleku i jednu nalepnicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2348 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ja sam ceo vizir usro sa starom nalepnicom, probao da skinem i unakazio ga, zato jer se nalepnica sjedinila sa plastikom. Sad imam jednu srebrnu fleku i jednu nalepnicu.

A mogao si jednostavno da zalepis novu preko te fleke...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Ja sam ceo vizir usro sa starom nalepnicom, probao da skinem i unakazio ga, zato jer se nalepnica sjedinila sa plastikom. Sad imam jednu srebrnu fleku i jednu nalepnicu.

A mogao si jednostavno da zalepis novu preko te fleke...

 

Ja sam upravo to i uradio. Nalepio novu preko stare.... zasto bih uopste skidao staru?

Ali dobro, kad sam je vec zalepio i stao sa strane da se divim, setio sam se da treba da promenim vizir (da stavim vislji), tako da sad moram da cekam godinu dana... ili da promenim vizir, a da iz ovog starog isecem samo taj pravougaonik gde je nalepnica i da metnem u budjelar :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja