Jump to content

Moto Zajednica

Registraciona nalepnica

Recommended Posts

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Ja ću najvjerovatnije da je plastificiram i stavim zajedno sa saobraćajnom... Ili tako nešto...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Danas sam podigao tablicu i nalepnicu, ali ne i saobracajnu.

Pitao sam gde da nalepim, obzirom da nemam vetrobran (XT), i policajac mi je rekao da je cuvam sa saobracajnom (sa sve onim izgledom lica "koji su je k..ac i pravili" kad ne vrsi posao).

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Danas sam podigao tablicu i nalepnicu, ali ne i saobracajnu.

Pitao sam gde da nalepim, obzirom da nemam vetrobran (XT), i policajac mi je rekao da je cuvam sa saobracajnom (sa sve onim izgledom lica "koji su je k..ac i pravili" kad ne vrsi posao).

 

Pa to je izvrsna vest da će tolerisati nelepljenje nalepnice. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Za sad nalepnice loseg kvaliteta a za godinu do dve-"Ajmo raja,chipovanje,osh pod kozu,na rame ili guzicu,hteo ne hteo,morash". :maloljut:

Sve ovo postaje jedan veliki tor.

Ke....am im se u sprovod novog zakona i u nalepnice :rat2:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Ja sam nalepnicu zalepio na plastikama. Doduse ne bas frontalno, ali to je lokacija koja je najmanje izlozena vetru i vodi. Razmisljao sam da je ne lepim vec da je drzim uz saobracajanu, ali me to dovodi u situaciju da se raspravljam sa drugovima organima (neki ce imati stav kao policajac koji je Doktoru dao savet, a neki ne), a u ovom slucaju njihov je duzi.:neznam:

 

E sad, vidicemo koliko ce da stoji.:zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4126 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Moj far je malo drugačiji a i ukrašen je karbonom. Nisam u fazonu da to prelepljujem nekakvom nalepnicom ;)

 

0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif ovo je slika sa neta... 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Danas sam podigao tablicu i nalepnicu, ali ne i saobracajnu.

Pitao sam gde da nalepim, obzirom da nemam vetrobran (XT), i policajac mi je rekao da je cuvam sa saobracajnom

 

To ne znači da te neki drugi policajac neće kazniti zato što nisi zalepio nalepnicu.

 

@all

 

Pravilo je jasno, lepi se na ravnu površinu pored fara, rečeno narodskim jezikom. Ja sam zalepio na vizir (u ćošak), jer nalepnica uopšte nije ružna, a da li će izbledeti ili ne, to nije moj problem i ne verujem da će iko praviti problem oko toga. Izbledela nalepnica ne znači da je oštećena. U problemu su oni koji voze naked motore, ali ja bih u tom slučaju zalepio nalepnicu na štap i to sa prednje strane.

 

Okrugla nalepnica sa gornje slike ne postoji, znači postoji samo četvrtasta slična ili ista kao za auto, samo što se lepi sa spoljne strane, ne sa unutrašnje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Ja sam na autu odlepio sa folije i zalepio na sajbnu ali kod mene je nalepnica providna a ono aluminijumako sam bacio tako da se jedva vidi.

Zakon kaze da se na motociklu lepi u blizini uredjaja za svetlosnu signalizaciju. Znaci napred ili nazad!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Jel zna neko kolike su tacno dimenzije nalepnice, pa da napravim neki nosac za nalepnicu ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

ja za afriku imam dva seta plastika i vizira... menjam stalno a skidam i sve kad idem na off... i shta onda? :) na vilu koja je malo malo potopljena u vodu i blato :) ja cu to drzhim u novchaniku pa nek me jure zbog toga..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: trenutno bez motora

Ja sam danas prisao jednom policajcu koji je stajao na bulevaru u NS i pitao ga gde da nalepim nalepnicu. Covek mi je odgovorio: "NEMAM POJMA, NEGDE NA VIDNOM MESTU" :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM SMR 690

Jel zna neko kolike su tacno dimenzije nalepnice, pa da napravim neki nosac za nalepnicu ?

 

80 x 60 mm sa tendencijom da se moze obrezati na 60 x 40 mm :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

Ja sam je zalepio na donji deo vizira, i uopšte mi se ne sviđa. A ako mi je neko skine (što nije nemoguće), neće mi pasti na pamet da plaćam drugu. A na registracionoj nalepnici što piše registarski broj, već je krenuo malo da se skida, znači za mesec dana, biće prazna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd

Video nalepnicu, kolega zalepio sa prednje strane ispod fara na masku. Nalepnica ima neki plasticni spoljni sloj koji je stiti, on ju je vodenim mlazom prskao direkt i nije se ostetila, ni malo...

 

Sada mene brine da li mogu oni sa kamera u Beogradu da ocitaju broj registracije, da li moze kamera da zumira toliko ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Video nalepnicu, kolega zalepio sa prednje strane ispod fara na masku. Nalepnica ima neki plasticni spoljni sloj koji je stiti, on ju je vodenim mlazom prskao direkt i nije se ostetila, ni malo...

 

Sada mene brine da li mogu oni sa kamera u Beogradu da ocitaju broj registracije, da li moze kamera da zumira toliko ???

 

Samo u filmovima :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: 021
  • Motocikl: 450 EXC

Videh lika na GS 1200 austriske table i nalepnica na štapu.

Ova naša neće izdržati dugo na tom mestu,pa mi je sinulo da je prelepim providnom folijom .

Tako isto ću na skuteru s tim što ću iznad fara da nalepim prokletinju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Crveni...opet!!!

Ja sam na autu odlepio sa folije i zalepio na sajbnu ali kod mene je nalepnica providna a ono aluminijumako sam bacio tako da se jedva vidi.

Zakon kaze da se na motociklu lepi u blizini uredjaja za svetlosnu signalizaciju. Znaci napred ili nazad!!!

 

Ti si jedini koji je ispravni zalepio nalepnicu. Juče sam bio u Ljermontovoj da registrujem motor i došao čovek da se žali kako je oštetio nalepnicu prilikom lepljenja. Objašnjeno mu je da se sve "srebrno" skida i da ostaje zalepljeno samo "providno". Međutim, loše su uradili perforaciju na nalepnicama pa je sve pokidao. To ga je koštalo nekih 2.000,00 dinara. Ja sam na kolima zalepio celu. Nisam išao u školu za lepljenje nalepnica...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

Ja sam na autu odlepio sa folije i zalepio na sajbnu ali kod mene je nalepnica providna a ono aluminijumako sam bacio tako da se jedva vidi.

Zakon kaze da se na motociklu lepi u blizini uredjaja za svetlosnu signalizaciju. Znaci napred ili nazad!!!

 

Ti si jedini koji je ispravni zalepio nalepnicu. Juče sam bio u Ljermontovoj da registrujem motor i došao čovek da se žali kako je oštetio nalepnicu prilikom lepljenja. Objašnjeno mu je da se sve "srebrno" skida i da ostaje zalepljeno samo "providno". Međutim, loše su uradili perforaciju na nalepnicama pa je sve pokidao. To ga je koštalo nekih 2.000,00 dinara. Ja sam na kolima zalepio celu. Nisam išao u školu za lepljenje nalepnica...

 

Potpuno netačno, to je onda uništena nalepnica ako nema aluminijumskog dela.

eto kako izgleda zalepljena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Meni se to isto dogodilo kada sam lepio nalepnicu na ženinim kolima. Pri skidanju onog nosača primetio sam da srebro počinje da se otkida i sa glavne nalepnice, odnosno onog dela koji treba da ostane, tako da sam obustavio dalje skidanje, otkinuo celu nalepnicu od nosača i sve to tako zajedno zalepio. Definitino pojedine nalepnice nisu dobrog kvaliteta, ali moram da vas obradujem da sa nalepnicom za motor nije bilo nikakvog problema. Imam još jednu da zalepim na moped, javiću kakva bude ona.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja