Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Pravo da ti kazem ne znam sta bih da ga nemam. Podignut je amortizer do kraja i copavu uopste i ne koristim. Imam utisak da ga neko pipne da bi pao sa nje. Sa leve strane ga je prethodni vlasnik malo nazuljao ali to ce sve biti sredjeno do sledece sezone :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • HTTP 404 page not found, 87 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: suzuki freewind xf650

Evo da predstavim jos jednog clana bande :) Probudio se posle 3 meseca spavanja

Popravi li više konja ;)

Imam ideju, pošto vidim da si i ti zainteresovan za auspuh iz Ade:

Da ga nazovemo i pitamo ga da li bi dao popust na ugradnju na dva (ili više) freewind-ova, pa možemo zajedno na ugradnju (takođe i ostali iz "ekipe" ako su zainteresovani) .. Nek nam skine bar deset evra po izduvu - da imamo za čorbu do Ade :)

Imal' još zainteresovanih?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3630 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja bih stavljao auspuh, ali malo drugaciji nego ovaj sto je kolega vec stavio. Bio bi ovalnog oblika, komplet od brusenog aluminijuma, bez imalo poliranog, sa lulicom na kraju na kojoj se vide varovi. Bio bi malo kraci od onog tj. iste duzine kao fabricki, i ulazio bi malo vise pod bocnu plastiku ispod sedista

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Ja sam se istovario sad za popravku tako da ce auspuh malo sacekati, ali cu ga sigurno zameniti sa onim iz Ade. Aj nazovi ti vidi za popust pa ako daju nema razloga da ne iskoristimo :)

Kosooki samo probaj danju ga cuva 30 klinaca koje sam sve morao da provozam i sad ga brane zivotom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Razboleo se o loseg ulja (tako mi majstor kaze). Bregasta i klackalice su bili dosta pohabani. Uvezen je iz Svice prosle god i covek koji ga je uvezao je imao nezgodan pad sa njega, udario ga je auto direktno u skocni zlglob leve noge :( Do tad je bio u fabrickom stanju. Nije to moj ja sam u Prvomajskoj. Moj savet svima je da sipaju motul 5100 to ulje je odlicno za njega

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Narode... Imam par pitanja...

Prvo: Moj motor sa dvoje ne moze preko 140km/h i to da ga "navlacim" 0zbunjen.gif Kad sam "solo rider" nece preko 155km/h, ali ruku na srce do te brzine ide tecno i bez knedle... Kakva su iskustva sa vasim motorima?

Drugo: Sto se tice temperature motora... Kako se ona kontrolise? Da li ima neka lampa? Moze li da se pregreje... Listam manual i na tu temu nista...0stabre.gif

pozzzzzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

ne brini, sve je u redu sa motorom

to je enduro, sa kratkim prenosom i relativno visokom i otvorenom prednjom siluetom

 

ja sam navukao nesto jedva preko 160 i mozda je mogao jos malo, ali da se popriceka. Inace, imam povisen vizir pa sam legao iza njega. Da nema vizira, bojim se da bi mogao ni toliko, tako da tih 155 je manje vise realan rezultat

 

ako bi hteo vise, mislim da bi morao da promenis lancanike

 

nego, ima li ko neke crteze kako napraviti centralni stender, pizdim zbog vratolomija kad moram da podmazem lanac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Hmm udvoje nisam probao,solo da,i najvise 150,imao sam jos tipa mislim da je bio nesto ispod 7000 obrtaja,naravno nemogu tacno reci shodno situaciji,al meni se vise cini da ja imam knedlu na 150 nego motor,jednostavno mi ne deluje da su te brzine za njega...drugo ja imam (bio na motoru od prethodnog vlasnika) merac temperature koji stoji tj stavlja se kao cep gde se sipa ulje,prakticno i vrlo korisno,pogotovo u gradu na +30 i vazdusaru :D e sad cete me pitati gde da nadjete to,decko je to kupio u luisu koliko se secam da mi je rekao da je bilo na akciji 20-ak jura,inace malo vise, ps probali smo i kod prijatelja koji ima bandita 1300 pasovalo je,ma je mozda i za sve suze isto... ;)

 

Kosooki nemam crteze al mislim da je neko vec pravio neznam dal sam procitao neko ovde ili za neki drugi motor,dal hoces bas sam da pravis,mozda je jeftinije da nadjes negde ko cerupa freewinda??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

ne brini, sve je u redu sa motorom

to je enduro, sa kratkim prenosom i relativno visokom i otvorenom prednjom siluetom

 

ja sam navukao nesto jedva preko 160 i mozda je mogao jos malo, ali da se popriceka. Inace, imam povisen vizir pa sam legao iza njega. Da nema vizira, bojim se da bi mogao ni toliko, tako da tih 155 je manje vise realan rezultat

 

ako bi hteo vise, mislim da bi morao da promenis lancanike

 

nego, ima li ko neke crteze kako napraviti centralni stender, pizdim zbog vratolomija kad moram da podmazem lanac

 

Hvala na odgovoru, sad se lakse dise! Znam da im je to limit i ponasacu se u skladu sa tim... 1aha.gif

Za centralni nemam nacrt, mogu jedino da ti ponudim moj motor i centralni na uvid, pa ako imas nekog majstora da skine mere direktno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Hmm udvoje nisam probao,solo da,i najvise 150,imao sam jos tipa mislim da je bio nesto ispod 7000 obrtaja,naravno nemogu tacno reci shodno situaciji,al meni se vise cini da ja imam knedlu na 150 nego motor,jednostavno mi ne deluje da su te brzine za njega...drugo ja imam (bio na motoru od prethodnog vlasnika) merac temperature koji stoji tj stavlja se kao cep gde se sipa ulje,prakticno i vrlo korisno,pogotovo u gradu na +30 i vazdusaru :D e sad cete me pitati gde da nadjete to,decko je to kupio u luisu koliko se secam da mi je rekao da je bilo na akciji 20-ak jura,inace malo vise, ps probali smo i kod prijatelja koji ima bandita 1300 pasovalo je,ma je mozda i za sve suze isto... ;)

 

Kosooki nemam crteze al mislim da je neko vec pravio neznam dal sam procitao neko ovde ili za neki drugi motor,dal hoces bas sam da pravis,mozda je jeftinije da nadjes negde ko cerupa freewinda??

 

Ovo za merac ti je genijalna ideja! Vidjao sam to ranije na nekim motorima, ali do ovog trenutka nisam povezao... Ima ga u Luisu, videcu preko Bere da narucim!0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3630 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Moj sam ove godine terao najvise 157 po ravnom. Jednom sam prosle godine prebacio do 162, ali to je bilo samo jednom. Mozda je gorivo bilo mnogo dobro, i bila je blaga nizbrdica. Sa dvoje isto tesko do 140. Sto se temperature tice ja se ne bih sekirao. Vozio sam moj dugo po blatu i makadamu, u prvoj i drugoj, na 20-30 km/h i nista mu nije falilo. Prve tri brzine ima snage koliko hoces, u 4. i 5. je slab.

:zvizduk:

 

eIx3Z_21002918432728364581079.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Ciji je ono Vetropir sto stoji na spustanju sa Gardosa u Glavnu ulicu u Zemunu?Koleza sa foruma?

 

Ja ga isto cesto vidjam,pomislih da je Nemanjin,a nije :D Muljaz nikad ga nisam video iz ove perspektive :D a bas sam se skoro pitao jel moze :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

gde si ih nasao?

ja bih mozda stavio tanje i u nekoj drugoj manje upadljivoj boji

 

@muljaz - skace ko koza ako je dobar asfalt (sto kod mene nije :( ), samo se bojim da ga odrzim na zadnjem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja