Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF600SA PC43
On 29.10.2021. at 14:15, Efendija Skalin je napisao:

Pozdrav drugari,

 

da li neko ima prirucnik za freewinda-a u pdf formatu da posalje ili neki link gdje moze da se skine.

 

Hvala

Ako nisi nasao javi se da ti posaljem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 176 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom DL1000, Suzuki V-Strom DL650
On 27.10.2021. at 14:23, viktor1986 je napisao:

Ne bih se u potpunosti slozio da zakon predvidja da svi imaju barem jednom probnu. Navescu i primer toga a to je AM kategorija. Ukoliko nemate vozacku dozvolu i polozite za AM, necete dobiti probnu vozacku dozvolu vec odmah vozacku dozvolu.

 

Pre 20 sati, DzoniV je napisao:

Ako nisi nasao javi se da ti posaljem.

Poslah ti poruku, hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Poceli su "zimski" radovi. Sitnice koje zivot znace, podizaci 25mm, druga pesma sad. Retrovizori, stari su stradali u zglobu kod ogledala, malo jaci vetar i sklope se...

IMG_20211121_105025.jpg

IMG_20211121_111648~3.jpg

IMG_20211121_114011.jpg

IMG_20211123_193756~2.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1277 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600

Razbije se staklo, ispod se nalazi matica sa kontramaticom koja sabija jaku spiralnu oprugu. Opruga služi da vrši pritisak na pokretni zglob i stvara otpor. Od pomeranja i čestog podešavanja retrovizora zna da se matica otpusti ili se optuga sabije...

Ima čovek na Medakoviću koji pravi kvalitetna stakla po simboličnoj ceni.

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Odlicna info. hvala:takoje: mogu da sredim onda stare-originalne na taj nacin, a ne u kantu kakav je bio prvobitan plan:ph34r:

Promenio član Vuleta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1277 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600

Nema na čemu. Originalni retrovizori su, po meni, uvek najbolja opcija zbog kvaliteta plastike. Imao sam zamenski retrovizor na Yamahi i ako je izgledao isto bio je mnogo lakši i nije smanjivao sliku koliko treba. Bio je dobar za bajkerke, za čupanje obrva.  ;)

Razbio sam mu staklo, montirao originalnu (jaču) oprugu i kod majstor Đorđa prilikom montaže zalepio silikonom teg od gvožđa na ogledalo iznutra. Teg služi da ne magli slika u ogledalu usled vibracija.

Đorđe 

063 395291

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Meni dosadno, a tema na infuziji... Pa da je podignemo malo:)

Pukla mi je zica na zadnjem tocku, pa je to valjalo sanirati, a ujedno prekontrolisati i

ostale zice i centrirati tockove. Dobio sam preporuku za momka iz Smederava, prva liga tip, posao odradjen peefektno :takoje: Kontakt tel. Dragan 061 5652982

Kad su tockovi vec dole, ne bi bilo lose preventivno zameniti lezajeve i semeringe, gde drugde za nabaviti nego Astrid d.o.o tel. 063 221-087.

Majstor za ovaj poduhvat kolega i drug @NIKOLA 1 na visini zadatka. :sampion:

Igrom slucaja, za poslove demontaze i montaze, kao i balansiranje guma zavsim u vulkanizerskoj radnji Radial, za neke normalne novce pa i od njih kontakt 011 3099025.

IMG_20220323_170408_1.jpg

IMG_20220331_164819_1.jpg

Screenshot_20220515-164113~3.png

Promenio član Vuleta
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Thun, CH
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Kakav je Freewind za visoke vozace? Konkretno 190cm/89kg
Citao sam temu, neko kaze ok, neko kaze ne, predpostavljam da je individualno. Koliko je tesko promeniti poziciju foot pegs, ako je moguce bez porucivanja delova sa neta?

Razmisljam se da ga uzmem kao prvi motor za kraci period, ako odgovara po gabaritima, jer mi je udobnost najbitniji faktor. Izbor i nije neki, do juce ih je bilo tri u oglasima, sada dva

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki XF 650 Freewind, 1997. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 28300 km, Stepanovićevo. Cena 2.100 € - Motori - Polovni Automobili

M.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Praktično sve... Kupi i prodaj u najvećoj online zajednici u Srbiji. Probaj na kp!


Cena kad se uracunaju troskovi na drugom slicna, samo nemam pojma da im procenim stanje. Treba mi motor za par meseci pocetnicke voznje, pa zelim nesto pouzdano i ispravno, da vise vozim i manje srafim. Ili previse ocekujem od motora starog 25 godina...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Honda CBF 600n

Jel verujes da je ovaj motor prelazio nesto malo preko 1000km godisnje? Meni je na njemu logicnija kilometraza na njemu da je obrnuo stotku, pa je trenutno tu gde jeste :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Xf 650 Freewind

Meni je sa 194cm/95kg ok. Prvi mi je motor i vozim vec godinu dana, uglavnom jednom nedeljno kad vremenski uslovi, obaveze i posao dozvole. Najcesce ture van grada, tipa Kosmaj, Divcibare, Fruska gora, Kablar itd 100-600km po turi. Za ovaj period sam presao skoro 4000km tako da se slazem sa kolegom da je tesko da je to prava kilometraza.  Elem vezano za udobnost... Pre Freewinda sam probao Kle-a i Pegaso. Na Kle-u su kolena malo manje savijena al je tromiji od freewinda i to je meni prevagnulo. Svako ima drugacije prioritete i ocekivanja od motora tako da moras da sednes provozas i sam procenis. Imas aplikaciju Ergocycle ili tako nesto, uneses svoju visinu i vidis otprilike uglove sedenja. Srecno. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
9 hours ago, dule0911 said:

Kakav je Freewind za visoke vozace? Konkretno 190cm/89kg
Citao sam temu, neko kaze ok, neko kaze ne, predpostavljam da je individualno. Koliko je tesko promeniti poziciju foot pegs, ako je moguce bez porucivanja delova sa neta?

Razmisljam se da ga uzmem kao prvi motor za kraci period, ako odgovara po gabaritima, jer mi je udobnost najbitniji faktor. Izbor i nije neki, do juce ih je bilo tri u oglasima, sada dva

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki XF 650 Freewind, 1997. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 28300 km...

 

M.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Praktično sve... Kupi i prodaj u najvećoj online zajednici u Srbiji. Probaj na kp!

 


Cena kad se uracunaju troskovi na drugom slicna, samo nemam pojma da im procenim stanje. Treba mi motor za par meseci pocetnicke voznje, pa zelim nesto pouzdano i ispravno, da vise vozim i manje srafim. Ili previse ocekujem od motora starog 25 godina...

 

Ja ga vozio, 194cm. Ubile me ruke na otvorenom putu. Sve duva u grudi u ruke pa se borio sa njim stalno. Al potrosnja je smesna, nekih 3.8l mi trosio do tare i nazad, po gradu mozda 5, komedija. Vibracije na otvorenom putu jaja trnu dva dana ne osetis, jbg 1 cilindar. Kocnice prednje su mu katastrofa lose. Kad sam seo na transalpa posle toga nisam ni znao koliko freewind zapravo lose koci. Da ne pricam u poredenju sa afrikom. Jedan covek u subotici, bas sam juce cuo pricu, 500.000km je presao sa freewindom, kaze crkao mu regler jednom :D motor je ok za pocetnika, ako se naviknes na lose kocenje, vibracije, i borbu sa vetrom

Promenio član drmilan_

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Thun, CH
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

@BataJova Ne verujem ni u deda mraza, vise sam naveo sta je trenutno u ponudi :) Meni sa fotki izgleda pristojno, al kao sto rekoh, nemam pojma u sta da gledam, sem da li ulje curi, dal je truo i dal su gume celave :)
@Fika Bg Hvala na odgovoru. Interesantan je sajt za mere, korisno za uporediti, i podudara se sa tvojim iskustvom.
KLE mi je isto interesantan. Ono sto me u startu odbilo jeste malo veca tezina od Freewinda, ucinilo mi se bitnim za mene pocetnika, mozda gresim. Ne razumem raspon cena za KLE u oglasima, ne mogu da uhvatim pravilo ni po stanju ni po godistu.
@drmilan_ Hvala na odgovoru. Jel si probao neki dodatni vizir, ili neki standardni umesto tog fabrickog, ako je moguce promeniti? To sa vibracijama i trnjenjem mi se ne svidja nimalo, nisam znao da je bas toliko neudobno :/ Citao sam ovde u temi da ne voli niske obrtaje kad se krece, sto je logicno, al da je neudoban i na srednjim tj pri krstarenju, nije ohrabrujuce. Potrosnja jeste odlicna.
Africa Twin i Transalp mi se cine prejaki i/ili preteski za mene apsolutnog pocetnika, pa sam ih nekako od starta zanemario - mozda gresim?

Generalno mi je ideja da kupim Enduro/Touring tj motor sa udobnom pozicijom sedenja (najbitnije), koji je pogodan za pocetnika. Budzet fleksibilan, idealno 2000-2500 za servisiran i registrovan motor, ne znam koliko je to realno za KLE500 npr, za Freewind mi deluje ok. Moze i vise, do 3500-4000, ali u tom slucaju bih svakako isao na prodaju za 3-4 meseca i ne bih voleo da izgubim vise od 500-600e. Sto nisam siguran da je izvoljivo, posto ce tad sezona biti na izmaku...

Promenio član dule0911
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

@dule0911To je mnogo para za freewinda sto si napisao. Ja sam mog platio 1350 ako se dobro secam, posle je otisao kod @Vuleta. Za tih 2000-2500 pre bih uzeo transalpa. Prasta pocetnike greske, dva cilindra, udoban za putovanje, a mozes ga voziti do kraja zivota. Ima jedan interesantan na olgasima plave boje 2350e, bacinpogled na taj. Cini mi se kao bestbuy

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd Zemun
  • Motocikl: Suzuki freewind 650

197 visok, jako mi se svidja bajk. povozan je i udoban, lagan. nije naj za autoput zbog tih vibracija, od 110 pa na gore treba malo vise koncentracije. za sve drugo je vrh, cak i jaci off. sa vizirom se treba malo igrati, moze da se stavi dodatak. vuce jace od svih tih njegovih kolega te klase, kle,klr,dominator...svi su oni i malo tvrdji.

slazem se za vibracije i kocnice ali eto to su mu klasicne mane za koje svi kazu.

mnogo je para taj koji si stavio, ja sam moj cak platio manje i od drmilan, 1000e.

kul je bajk za pocetnike bas, preporuka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Thun, CH
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Hvala puno na odgovorima i iskustvima, ja sam imao izgleda malo drugaciju predstavu, kako samog Freewinda tako i trzista.

Off bih koristio u domenu - ubacim u drugu i predjem tu sekciju lagano, samo ako bas moram. Vise sam ovaj tip motora gledao zbog udobnosti.

@drmilan_
Taj plavi mi vec par dana stoji u favoritima :) Jedino mi se kod konkretnog primerka ne svidja jedan disk napred za tu tezinu, vidim da noviji Transalp imaju dupli disk napred. Ne znam kakvi su pri kocenju, da li poniru kao stariji KLE, da li je dovoljno efektno? Mozda je bolje da se preselimo u Transalp temu, posto ste me sa vasim iskustvima brzo ubedili da sam imao pogresnu predstavu za freewind.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
5 minutes ago, dule0911 said:

Hvala puno na odgovorima i iskustvima, ja sam imao izgleda malo drugaciju predstavu, kako samog Freewinda tako i trzista.

Off bih koristio u domenu - ubacim u drugu i predjem tu sekciju lagano, samo ako bas moram. Vise sam ovaj tip motora gledao zbog udobnosti.

@drmilan_
Taj plavi mi vec par dana stoji u favoritima :) Jedino mi se kod konkretnog primerka ne svidja jedan disk napred za tu tezinu, vidim da noviji Transalp imaju dupli disk napred. Ne znam kakvi su pri kocenju, da li poniru kao stariji KLE, da li je dovoljno efektno? Mozda je bolje da se preselimo u Transalp temu, posto ste me sa vasim iskustvima brzo ubedili da sam imao pogresnu predstavu za freewind.

Moj je bio noviji ali je menjana bila viljuska pa je imao jedan disk napred. Mogu ti reci da je nebo i zemlja sa kocenjem naspram freewinda. Iako je jedan disk. Nemoj da te brine, ja sam cak stavio gusce ulje u viljuske jer kad kocio upadalo mi mnogo pa mi se nije svidjalo. Taj plavi ti je od svih po meni najbolja kupovina. Moj stari ti je onaj svetlo sivi za 2600e, al da mozemo u transalp temu. 
 

da dodam, u bgu imas tata matu za transalpa naseg admina cika Rajka @Arakis

Promenio član drmilan_
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Hvala puno na odgovorima i iskustvima, ja sam imao izgleda malo drugaciju predstavu, kako samog Freewinda tako i trzista.
Off bih koristio u domenu - ubacim u drugu i predjem tu sekciju lagano, samo ako bas moram. Vise sam ovaj tip motora gledao zbog udobnosti.

@drmilan_
Taj plavi mi vec par dana stoji u favoritima Jedino mi se kod konkretnog primerka ne svidja jedan disk napred za tu tezinu, vidim da noviji Transalp imaju dupli disk napred. Ne znam kakvi su pri kocenju, da li poniru kao stariji KLE, da li je dovoljno efektno? Mozda je bolje da se preselimo u Transalp temu, posto ste me sa vasim iskustvima brzo ubedili da sam imao pogresnu predstavu za freewind.
Pare ti nisu problem, ali servisiranje rage od 24 godine može da bude smor...
Ja ti predlažem ako već mora transalp neka bude noviji, recimo 80fab54f2f3c-1920x1080.jpg WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM
Honda Xl 700 V Transalp 700 ABS, 2008. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 41000 km, Niš. Cena 3.750 € - Motori - Polovni Automobili
Inače sa tvojim gabaritima kada su u pitanju KLE, Transalp, Freewind itd. to su sve motori za jednu krupniju osobu ili za dve sitnije. Ti si krupniji i vožnja u dvoje je više iznuđeno rešenje kad baš mora i na kraće relacije, putovanje u dvoje bi bila patnja i gužvanje, mada možda sam ja razmažen.

Lepo uzmi Yamahu tdm 900 da se voziš kao čovek tu već može da stane dvoje gabaritnih.

Ili ako hoćeš nešto manje lakše, zabavnije, da ne pogineš brzo, a da je novo i nemaš problem sa kvarovima Honda Crf 300.

Vidim da te brine težina motora, ali to zanemari, imaš ti visinu za držanje motora u mestu, a u vožnji se težina mnogo ni ne oseti, više bi trebalo da te plaši snaga i brzina, tu bi već moglo biti problema.

E sad da napravim digresiju i da pokušam da ti dam roditeljski savet.
U moje vreme se kretalo sa 50cm3, pa polako posle par godina 80-125 cm3, pa 250cm3 itd.
Sad je neka druga moda, vidim svi odmah skaču na 500cm3 pa im to već im malo posle 6 meseci, kupuju 1000 itd.
Ne znam, ja bi ti preporučio neki skuter od max 250cm3 ili neki motocikl od 250-300cm3 za početak jedno par godina, pa onda možeš i nešto jače od toga kada ga doktoriraš.
To bi generalno bio savet za svakog početnika, opasne su to igračke i nisu za zajebanciju, jedna greška i ćao.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk




Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11
Pre 15 sati, dule0911 je napisao:

Kakav je Freewind za visoke vozace? Konkretno 190cm/89kg
Citao sam temu, neko kaze ok, neko kaze ne, predpostavljam da je individualno. Koliko je tesko promeniti poziciju foot pegs, ako je moguce bez porucivanja delova sa neta?

Razmisljam se da ga uzmem kao prvi motor za kraci period, ako odgovara po gabaritima, jer mi je udobnost najbitniji faktor. Izbor i nije neki, do juce ih je bilo tri u oglasima, sada dva

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki XF 650 Freewind, 1997. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 28300 km...

 

M.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Praktično sve... Kupi i prodaj u najvećoj online zajednici u Srbiji. Probaj na kp!

 


Cena kad se uracunaju troskovi na drugom slicna, samo nemam pojma da im procenim stanje. Treba mi motor za par meseci pocetnicke voznje, pa zelim nesto pouzdano i ispravno, da vise vozim i manje srafim. Ili previse ocekujem od motora starog 25 godina...

 

Meni licno, je ovaj konkretno primerak sa oglasa koji si postavio, sudeci bar po slikama, najbolji wind koji se pojavio dugo vremena unazad. Ako je agregat zdrav, vredi svih 2k evra, opet naglasavam po mom misljenju. Mozez moj motor da probas ako ti nesto znaci, vidim da smo sa mestom zivljenja relativno blizu. I da vidis, kako ti lezi cela ta prica... Pozdrav svima

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11
Pre 2 sati, drmilan_ je napisao:

@dule0911To je mnogo para za freewinda sto si napisao. Ja sam mog platio 1350 ako se dobro secam, posle je otisao kod @Vuleta. Za tih 2000-2500 pre bih uzeo transalpa. Prasta pocetnike greske, dva cilindra, udoban za putovanje, a mozes ga voziti do kraja zivota. Ima jedan interesantan na olgasima plave boje 2350e, bacinpogled na taj. Cini mi se kao bestbuy

Milance legendo da se nisu pojavili oni rol barovi:moto2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Thun, CH
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp
pre 52 minuta, vidakn je napisao:

Pare ti nisu problem, ali servisiranje rage od 24 godine može da bude smor...
Ja ti predlažem ako već mora transalp neka bude noviji, recimo 80fab54f2f3c-1920x1080.jpg

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM


Honda Xl 700 V Transalp 700 ABS, 2008. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 41000 km, Niš. Cena 3.750 € - Motori - Polovni Automobili
Inače sa tvojim gabaritima kada su u pitanju KLE, Transalp, Freewind itd. to su sve motori za jednu krupniju osobu ili za dve sitnije. Ti si krupniji i vožnja u dvoje je više iznuđeno rešenje kad baš mora i na kraće relacije, putovanje u dvoje bi bila patnja i gužvanje, mada možda sam ja razmažen.

Lepo uzmi Yamahu tdm 900 da se voziš kao čovek tu već može da stane dvoje gabaritnih.

Ili ako hoćeš nešto manje lakše, zabavnije, da ne pogineš brzo, a da je novo i nemaš problem sa kvarovima Honda Crf 300.

Vidim da te brine težina motora, ali to zanemari, imaš ti visinu za držanje motora u mestu, a u vožnji se težina mnogo ni ne oseti, više bi trebalo da te plaši snaga i brzina, tu bi već moglo biti problema.

E sad da napravim digresiju i da pokušam da ti dam roditeljski savet.
U moje vreme se kretalo sa 50cm3, pa polako posle par godina 80-125 cm3, pa 250cm3 itd.
Sad je neka druga moda, vidim svi odmah skaču na 500cm3 pa im to već im malo posle 6 meseci, kupuju 1000 itd.
Ne znam, ja bi ti preporučio neki skuter od max 250cm3 ili neki motocikl od 250-300cm3 za početak jedno par godina, pa onda možeš i nešto jače od toga kada ga doktoriraš.
To bi generalno bio savet za svakog početnika, opasne su to igračke i nisu za zajebanciju, jedna greška i ćao.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Ne planiram nikoga da vozim na motoru za sad, samo da ucim da vozim. Snaga tj brzina nebitna, cak preferiram manje kubikaze. Jedini uslov da moze relativno udobno da se vozi na autoputu bar 100-110. U autoskoli vozim Suzuki SV650 i Kawasaki er-6n, za moj ukus su oba prebrza (polazem odmah za punu A kat), tako da bih se apsolutno slozio sa tobom sto se snage tice :)

Nisam bas klinac, imam porodicu, nije mi u interesu da izginem, tako da postujem savet. Tomos sam par puta nekada davno probao, tako da svakako ne bih skuter i slicno, ne vidim poentu. Manje kubikaze ne nalazim nista jeftino a da je udobno za moje gabarite, ugao kolena mi je veoma bitan, kao i koliko-toliko udobno putovanje, otvoren put i autoput, manje grad.
Gledao sam par meseci star Benelli trk 251, ne svidja mi se sto je jedan cilindar za tu cenu (mada mi i dalje stoji kao opcija), al npr na manju kubikazu od toga ne bih isao. Samo opet ponavljam, posto je ovo privremen motor (krajem godine mi predstoji selidba u inostranstvo), necu da bacam velike pare ili da uzimam nesto skuplje (tipa 4k+) gde cu izgubiti mnogo ili ako necu moci da prodam u roku od odmah.
Kad se preselim je svakako plan da uzmem nesto novo. Planirao sam Hondu CB500X, da li je prevelik zalogaj cu znati kad krenem malo sam da vozim, jer ovo u autoskoli je ucenje za polaganje, nema veze sa ucenjem voznje motora.

Najradije bih iznajmio motor na 2 meseca, to mi je bio originalni plan, al logicno je da niko nece da iznajmi motor nekome sa 0 iskustva. Tako da je jedno resenje da kupim nesto jeftinije servisirano/pouzdano i registrovano. Drugo resenje je nesto tipa Beneli i slicno gde bih unapred uracunao gubitak pri prodaji i to je to. Al najbitnije od svega je da bude udoban. Na SV650 posle 90min po naselju me kolena dovoljno bole da mi je neprijatno (ugao 68 stepeni po https://cycle-ergo.com), pa bar to da smanjim.

 

@Vuleta Meni je isto delovao ok u oglasu, sad da li vredi to vec ne znam da procenim. Hvala na ponudi, javicu se ako odlucim da dodjem i sednem na motor za probu.

@drmilan_ Mislis na sivi iz Prijepolja? Taj je jos dalji od ovog iz Ivanjice, al ako ima poznat istorijat, mozda nije los izbor... Par stotina u ceni gore dole mi nije presudno, ako cu imati manje glavobolja.

Promenio član dule0911

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
53 minutes ago, Vuleta said:

Milance legendo da se nisu pojavili oni rol barovi:moto2:

Nigde brate.. prevrnuo radionicu i jos jednu prostoriju gde bi mogli biti i nema ih nigde. Ako ikad isplivaju naravno da ti saljem odma :( 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja